Lakrids by Bülow – датски без глутен бонбони от лакриц с шоколад

  • 8 908
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 412
За първи път чувам за лакриц, не знам какво е. Женско биле съм го срещала в чайовете.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 689
Не съм пробвала такива бонбони, любопитна съм да ги опитам. Чувала съм за билката, но не знам нищо конкретно за нея.

# 17
  • Мнения: 763
Не съм опитвала бонбони с лакриц, а бих искала.
Чувала съм за Женско биле, мисля, че се консумира като чай, но не съм се интересувала за какво помага.

# 18
  • Мнения: 738
Не съм опитвала бонбони с лакриц. Билката съм я чувала само като име, не знам нищо за нея. Любопитна съм за вкуса на бонбоните.

# 19
  • Мнения: 819
Не съм ги пробвала ,но като всичко женско, трябва да е хубаво.

# 20
  • софия
  • Мнения: 25 468
Опитвала съм лакриц. Не е любимият ми вкус.
Сладкият корен се е използвал успешно в китайската традиционна медицина за третирането на храносмилателни, сърдечни и дихателни проблеми, както и за стимулиране на общото здраве. В гръцката медицина билката се е използвала за лечението на пекторални и дихателни заболявания, както и при профилактиката на болест на Адисон.

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 984
Пробвали ли сте лакриц и харесвате ли вкуса му? Какви интересни факти знаете за женското биле – билката, от която се произвеждат лакрицовите бонбони?
Не съм, но бих опитала с удоволствие, изглежда страхотно. За женсото биле-каквото пише в Уикипедия...

# 22
  • Мнения: 1 201
Не съм пробвала бонбоните, звучат ми интересно. За билката знам, че е подходяща за жени с поликистозни яйчници.

# 23
  • Мнения: 264
Не съм опитвала лакриц и не знам дали ще ми хареса, но с удоволствие бих пробвала. За билката нищо не съм чувала.

# 24
  • София
  • Мнения: 9 111
Не съм опитвала лакриц бонбони и ми е интересно да пробвам.
Нищо не знам и за женското биле и би ми било интересно какво въздействие има върху организма.

# 25
  • Мнения: 716
Не съм пробвала , но бих опитала такива бонбони. За билката знам,че съдържа танини,захари, аминокиселини, витамин C. Билката  има сладък вкус.

# 26
  • Мнения: 4 571
Пробвали ли сте лакриц и харесвате ли вкуса му? Какви интересни факти знаете за женското биле – билката, от която се произвеждат лакрицовите бонбони?

Никога не съм опитвала тези бонбони. Пила съм отвара от женско биле, има изключително сладък вкус, пила съм я за регулиране на мц и в борбата ми срещу акне.

# 27
  • Мнения: 74
Не съм опитвала

# 28
  • Мнения: 143
Не съм опитвала, но бих с удоволствие!
Разрових се за ползите от билката и ето: помощник на организма ни в борбата за баланс на хормоните, помощ и на храносмилателната система, използва се широко в лекарства за лечение на гастрит, язва, киселини, дори газове, оказва и добро влияние върху отделителната система,повишава защитните сили и активно противодейства на бактериите. Само ползи!

# 29
  • София
  • Мнения: 10 869
Никога не съм опитвала от тези лакрицови бонбони. За билката знам, че се прилага при хормонален дисбаланс, кашлица, стомашни проблеми и повишаване на имунитета.

Общи условия

Активация на акаунт