Lakrids by Bülow – датски без глутен бонбони от лакриц с шоколад

  • 8 914
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 386
Смята, се че женското биле има функциите и на афродизиак, заради което някои хора наричат тази билка „женска виагра“.
Не съм опитвала бонбони с лакриц, но с удоволствие бих!

# 46
  • Мнения: 3 917
Пробвали ли сте лакриц и харесвате ли вкуса му? - Не, никога не съм пробвала.

Какви интересни факти знаете за женското биле – билката, от която се произвеждат лакрицовите бонбони? - За нея основно знам, че се прилага за повишаване на имунитета и че има сладък вкус.

# 47
  • Мнения: 1 135
Не съм опитвала бонбони с лакриц. За билката женско биле знам, че се използва при хормонални проблеми.

# 48
  • Плевен
  • Мнения: 602
Не съм опитвала лакриц, надявам се да ми хареса. За билката също нямам познания, но сега ще науча нещо ново

# 49
  • Сф
  • Мнения: 10 666
Обичам лакрицови бонбони,но за билката не съм чувала.

# 50
  • Мнения: 610
За пръв път чувам за лакриц и ми е любопитно да науча всичко за него.

# 51
  • София
  • Мнения: 939
Обожавам лакрицови бонбони, колкото и да са специфични като вкус. Знам, че билката женско биле е с редица полезни свойства.

# 52
  • Мнения: 1 200
Не съм пробвала лакриц. Не бях и чувала зо него, ноооо това ще се поправи.

# 53
  • Мнения: 462
Не бях чувала за лакриц и съответно не съм опитвала такива бонбони. Ще поправя тази грешка! Билката съм я чувала само като име, но честно казано не знам нищо конкретно за нея.

# 54
  • Мнения: 384
За първи път пробвах лакрицови бонбони в чужбина и ми харесаха. За билката женско биле знам, че е една от най-ефикасните билки срещу хормонални разстройства. Има силно изразени андрогенни свойства, балансира нивата на кръвната захари подобрява инсулиновата чувствителност.

# 55
  • Мнения: 1 406
Не съм опитвала такива бонбони.
За билката също не съм чувала.

# 56
  • Мнения: 538
Не съм ги опитвала, но се надявам скоро да се поправя. За женското биле знам, че е една от най-ефикасните билки срещу хормонални разстройства.

# 57
  • Мнения: 751
Не съм опитвала бонбони от лакриц, но звучи много вкусно. За женското биле знам, че се ползва за чай, но не знам за какво по-точно.

# 58
  • София
  • Мнения: 778
Не съм пробвала такива бонбони. И честно казано и марката ми е непозната.  Погледнах им цените-ами предпочитам да купя нещо за ядене за тази сума.

# 59
  • София
  • Мнения: 301
Не съм опитвала лакриц.
Ползи на лакриц са многобройни: за стомаха, за контрол на теглото, за подобряване на кожата, за зъбите, за намаляване на стреса.

Общи условия

Активация на акаунт