Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през ноември

  • 85 982
  • 2 812
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 13 698
Мерси за темата Кло.
ММ беше накупил един тон сладки работи за децата, но никой не дойде. Оказа се, че не е сложил тиквата пред вратата и те не са звънили. Подозирам, че го е направил нарочно, за да ги изяде той 🤣.

# 31
  • Мнения: 10 887
Дюли няма,Ули,само пелте 🤪😂.Става ли с него?Огледах едно дърво наблизо,но са окапали и обрани.
И хич не спах,тая кашлица ми разказа играта.И Шефа нетипично рано се събудил.Драскаше по стената с пръсти,и риташе с крака,че да ме събуди и мен 🤣.Продължих с лъскането,тая белина и нос и всичко отпушва 🥴

Че защо да не става Simple Smile правиш го на сок, затопляш до приятна за пиене температура и пробвай Simple Smile

# 32
  • Мнения: 660
Моят кокершпаньол се маскира като немска овчарка като чу шума от идващи деца снощи, излая здраво и уплаши кандидатите за сладкиши. Само две - три малки възпитани сладурчета се престрашиха, та сега ще дояждаме запасите. Оплаквам се от липсата на Уиш!

# 33
  • Наблизо
  • Мнения: 6 090
Добър ви ден!
 
Ние вчера прекарахме вечерта с болно дете в леглото,ядейки пуканки.
През нощта вдигна пак 39 и нещо,парацетамол,спа с нас..
Днес в почивния ден бяхме на зоологическата градина при Лютиче и ще ядем в МКДоналдс..
Детето е киселяк,но му хареса..
Дано скоро подейства тъпия антибиотик..

# 34
  • Мнения: 6 470
Честит празник на Синеоката ми слабоС 🥰🥰🥰 Аз ударих палец вчера на денят, но да си я поздравя: все така синьо да е синьото в очите и, и под нейното небе през живота 🥰 Радост за мама и тате, слабоС на настоящи и бъдещи ухажори 👍

Моята приятелка са я изписали. Диагноза инсулт 🤨🙄 С една година е по- голяма от мен.. къв е тоз инсулт пък сега.. Научавам от трето лице новините за нея и чакам през същото, да разбера, кога мога и дали ще иска да и звънна и се видим. Искам да отида, но ще я изчакам..

На тръстикен след час.. За снощи, освен да кажа, че не мога да разбера милионната еволюция поради що се е случила, за да стигнем до “това снощи”.. Наистина потресена от младежта върлуваща из Моловете... и майките им сигурно няя ги познаят, ако им видят държанието и чуят речника 🤭 За маскирането тактично ще замълча- наистина липсата на въображение, мисъл и умереност е вече пандемична..

Болните и деца, и другарки, време ви е- оздравявайте!

# 35
  • София
  • Мнения: 10 330
Честит ви празник!

Чета за палеца на Търт и си викам, смазала го е горката,  посинял е, пфу, как боли. Пък то - компоти, не компютри. Затъпяла се чувствам аз, да измръцам.

Болните да оздравяват.

При нас мина само една група деца за бАнбони, ама аз много сладки бяха.

# 36
  • sf
  • Мнения: 10 153
Добро утро! Честит нов месец!
Отивам на работа!
Добро утро!
Много ранна работа Sad
Ранна , ама приключих още преди час и половина. 😁
Взех си миди и щипки от раци с една тъмна биричка, уж за мача довечера , ама се боря със себе си да не ги започна сега. 😆

# 37
  • Мнения: 5 353

Будителството не е професия, а призвание да водиш "невиждащите" далеч от клишето, лъжата, фалша, мракобесието и душевната пустотата.
Много неща искам да напиша още, но не си струва. Дъното е таван в случая. Утре пак ще копаме.
Добро утро, БУДНИ!

Ох, това толкова много ми хареса , че не можах да остана в сянката на тайно четящите и некоментиращи. 
Харесвам този ден. Важно е да искаме да знаем. Това ни прави по човеци.
Честит буден ден и от мен!

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Едва гледам от умора...Sweat

# 39
  • Мнения: 7 243
Ние бяхме на кафе
Скрит текст:
Nature Sunny
Напекохме се като гущери на следобедното слънце и продухахме главите.

13, дано приятелката ти се възстанови напълно. Инсулти и инфаркти покосяват все повече млади хора Sad

При нашия човек има искрица надежда. След три вливки някои метастази са изчезнали, други са доста намалели. Никой не смее да се зарадва, но всички сме обнадеждени за по-добро развитие.

Последна редакция: вт, 01 ное 2022, 19:41 от Birdflower

# 40
  • Мнения: 2 170

Днес съм така- не зная кое по- напред. Чудя се дали да не прочета някаква жизнеутвърждаваща ода за тъкачката тъчаща на сто и един стана или да 'зема да напиша есе на тема "Между два свята... или...чекненето като начин на живот" 🙂
И докато ме е подгонил "чекнежът" великите майстори потомци по сребърна линия на Колю Фичето, така са ми сложили коритото на мивката на терасата-барбекю, че първосигнално изцвилих, а после се разревах... Аз такава простотия виждам за първи път, надявам се и за последен! Какво чуха само те си знаят, аз обаче съм изчерпана Head Band
Добре дошли на новодошлите, пишете бе хора, особено като има какво да кажете Simple Smile

# 41
  • Мнения: 12 013
Карамело, аз бих се зарадвала на есе по посочените теми ❤️ Дано си зазидала майстора, като орнамент на коритото. Аз на моя казах, че ще го направя на фототапет, но приключи гадината.

Бърди, да бъде!

Търти, дано се оправи твоята близка.

Мисте, и аз в твоя отбор. Утре ме чака още от същото. Поне недовършеният е тук и ще ме отмени с детето, което не е малко.

# 42
  • Мнения: 805
Кло, благодаря за новата тема. 😊
Оздравявайте, ей! Температурата на дечицата да пада и кашлицата да се маха от всички.
Бърди, много се радвам, че има добри новини за вашият човек. Дано, дано само такива да има. Стиснала съм палчета.

Косата ми продължава да пада с кичури, в чудо съм се видяла. Постоянно проверявам ръчичките на Лъвчо, щото все има омотани в юмручетата му.
В момента има гръмотевична буря. О-бо-жа-вам. Винаги си припомням как като малки с брат ми се криехме под одеало.
Много изнервена съм станала. Усещам се като съм навън и има много хора наоколо се наежвам и всичко ме дразни.
Хайде бягам, че зверчето се събуди.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Сиросче, мани...даже нямам сила за танците. Взех душ и съм така...😐  Едва шавам...

Кармелота, тая реклама с Жан Клод ми е любима, той тоже Sunglasses
За майстора ти съм Close

# 44
  • Мнения: 5 707
Пуснах Беболина да се забавлява във ваната с играчки,че температурата вече не се влияе от лекарствата. Сега е щастлива,и температура няма. Аз съм ужасно притеснена,но се правя, че всичко е наред. Не съм спала повече от 4 часа за две денонощия,но интересното е,че изобщо не ми се спи!

Общи условия

Активация на акаунт