Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през ноември

  • 85 982
  • 2 812
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 887
Добрютру. Викам ще съм първа-втора в темата, а то на втора страница направо ще е. Simple Smile

Да се оправят болните.

Ренко, сега има дюли, свари си малко да пиеш, белким помогне за кашлицата.

# 16
  • Мнения: 15 356
Кло,🤗!

Нощите с болно дете са кошмар😣
Абсолютен! Не съм спала. Но лятното ми тяло ми намига и сложих клина и тениската и отивам да го вая.

# 17
  • София
  • Мнения: 18 702
Благодаря за темата.
Да се вьзстановят всички мъници.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Добро утро!
Честит празник!

Айде да почнем с кафе новата тема и месец Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 259
Добро утро.
Защо пък да не стана в 6. Вече си правя трето кафе ...

Хубав, слънчев и здрав ноември пожелавам да имаме!

# 20
  • Мнения: 1 898
Брутруууу...
И аз в отборя на таласъмстващите... спах на пресекулки, въртях се, унасях се, събуждах се... бе гадост вселенска отвсякъде... днес ще е тежък ден...
Малката има втора петица по английски, явно й е слабото място... сега освен леката атлетика, обмислям някакъв курс по английски, а така исках на математика да я запиша... и баткото ще почне да ходи на новия център... и аз ако има как да се клонирам...да не стане в крайна сметка никой никъде да не ходи...

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Мързи, ам не може ли ТУ да се включва по малко...? Зимата не си ли идва в града?

# 22
  • Мнения: 1 898
Идва си, естествено, скоро ше си дойде... ама той работи до 18 по принцип и докато се прибере, става към 19... а повечето мероприятия вече са почнали, та някои даже са и свършили... ще го нагласим някак

# 23
  • София
  • Мнения: 9 551
Добро утро!

О'Рахаля всеки ден услужливо ми предлага да довърша с България изречението "Добро утро...". А аз не гледам едноименното предаване, съответно не съм и писала за него . Явно обаче Рахаля му е фен.

Честит празник! 🇧🇬

Кло, благодаря за темата!

# 24
  • Мнения: 2 170
Снощи се маскирах на спящата красавица, та дано днес си намеря будителя. Уви, ще си ходя недоспала и тия три неща… нали. Ни рак ни риба.
Най-големият будител и вдъхновител за мен, човек способен да преобърне въображението ти, да събуди вдъхновението ти и да провокира жаждата за знания, бе баща ми… ❤ Събуди ме да искам да знам! От там насетне сам си станах будител. Ако трябва като възрастен някой да ме буди...
Будителството не е професия, а призвание да водиш "невиждащите" далеч от клишето, лъжата, фалша, мракобесието и душевната пустотата.
Много неща искам да напиша още, но не си струва. Дъното е таван в случая. Утре пак ще копаме.
Добро утро, БУДНИ!

# 25
  • Мнения: 7 243
Честит празник!
Един от най-хубавите, редом с 24-ти май.

Как изкараха нощта болните дечица?
Аз не спрях да кашлям. Имам чувството, че гърлото ми е цялото надрано. Голяма гадост. Това обаче не ми пречи да мисля за ядене.

Мисля да извадя офиса на терасата и да се възползвам от хубавото време.

# 26
  • тук и там
  • Мнения: 11 536
Добро утро и благодаря за новата тема!

Тук е почивен ден днес.Сега се чудя да изкарвам ли боклука или днес - щото е празник, няма да минават.
Има още сладки, бонбони цяла камара и пуканки от снощи-явно се бяхме презаредили..Та ваканция и много захар, хич не са добра комбинация за нервите на майките.
Болничките да оздравяват!

Хубав ноември на всички!

# 27
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 106
При нас на последния празник  боклукчията доброжелателно обяви, че нямало да минат на празника. Ами минаха и ги пропуснахме Rolling Eyes
Снощи ливнах един адски котел джин с портокалов сок и още ми бълбука главата. Вероятно сме пропуснали съществени за укротяване на бълбукацията съставки като око от гущер и палец от жаба (по Макбетски), ама ги нямаше в Лидъл Thinking
Оздравяване на всички, долу бацилите, да живеят празниците и да се копае само в кутийка сладолед! Flowers Four Leaf Clover

# 28
  • Мнения: 6 299
Дюли няма,Ули,само пелте 🤪😂.Става ли с него?Огледах едно дърво наблизо,но са окапали и обрани.
И хич не спах,тая кашлица ми разказа играта.И Шефа нетипично рано се събудил.Драскаше по стената с пръсти,и риташе с крака,че да ме събуди и мен 🤣.Продължих с лъскането,тая белина и нос и всичко отпушва 🥴

# 29
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Аз ровя в сайта на Сиела, да си харесам нещо...
Тази година им са по-малки намаленията. Почти всички издателства и книжарници имат промоции заради празника. И аз сега преглеждам къде какво предлагат.
И тук е почивен ден, снощи дечица обикаляха за лакомства. Нас ни пропуснаха, защото дъщеря ми предупреди, че сме болни и да не идват.
Хубав ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт