Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през ноември

  • 85 984
  • 2 812
  •   1
Отговори
# 2 805
  • София
  • Мнения: 10 330
Оф, бе ,Фило. Ми хубава си, налазват те.
Мен не ме е свалял негър-футболист. Само един ми предложи в Парижкото метро да ми помогне с куфара по стълбите (че бутах куфар и тиках тригодишно сама, или обратното беше), но аз го заподозрях в нечисти намерени към гащята ми и подаръците в куфара и не му го дадох.

# 2 806
  • Мнения: 6 450
Щастливо пропускаме и това световно.  Никой в къщи не гледа футбол.

За отглеждани без помощ деца няма да се отчитам, достатъчно съм. Е, поотгледахме ги и без баби.

Момичетата искат да печем дребни коледни сладки.  4 вида до момента са запланували, ровят за още рецепти. Мислех тая година да ми се размине, ама няма. Уикенда отваряме пекарната.

Последна редакция: ср, 30 ное 2022, 22:58 от Mößbauer-Effekt

# 2 807
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
това ми напомни случка с най-добрата ми дружка навремето.
денси си нашата, яко намаргаритена, върти се по дансинга и някакъв ѝ се вре в краката.
по нейни думи, само плешивото му виждала - нисичък бил, а тя си в височка, че и на токчета... и му казала да се омита. Simple Smile
Васко Кеца, с два бодигарда.

# 2 808
  • Мнения: 7 243
Мен не са ме налазвали футболери, но с една дружка известно време чинно ходехме на мачовете на местния отбор, за да се наслаждаваме на двама левенти. Тя се беше зарибила по единия, започна да ме влачи с нея, аз от немай къде си харесах някакъв негов съотборник. Те така и не разбраха за интереса ни, но що семки изчоплихме на стадиона, ехеей Joy

Поназвайвам това-онова за футбола, татко и дядо много гледаха едно време, бяха зарибили и мен. Имам една плочка с емблемата на любимия семеен отбор, останала от дядо ми. Много ми е мила, пазя си я до ден-днешен. Другият ми дядо е направо болен на тема футбол, неговият телевизор друго не показва, само мачове. Но нито синът му, нито внукът му проявяват интерес към мачовете, та му се налага да обсъжда футболните новости с внучката си, тоест с моя милост. МУ и той хич не се пали, няма с кой да изгледам един мач.

# 2 809
  • Мнения: 805
Поназнайвам го футбола, но много рядко гледам. Едно време даже тренирах - позиция защитничка. Толкова добра бях, че на един мач играя и съм тръгнала да засичам играч с топката. Много се бях вживяла ей, до момента, в който този с топката ми казва "Ама аз съм от твоя отбор!".

Помощ от баби и дядовци с радост бих приела, не само заради помощта, ами и искам детето да има близка връзка с тях. С огромна носталгията и любов си спомням летата при едната ми баба, както и моментите с другите ми баба и дядо. Моето дете няма да има това.

# 2 810
  • Мнения: 7 749
Футбол гледам като има световни и европейски първенства, особено втората част, когато вече има завръзка и е по- интересно.
Същото важи и за хокея, например.
Както и за всички тенис турнири от Големия шлем.
Другото, което следя като залепена за тиви- то, са олимпиадите- зимни и летни.

Помощ от баби и дядовци с радост бих приела, не само заради помощта, ами и искам детето да има близка връзка с тях. С огромна носталгията и любов си спомням летата при едната ми баба, както и моментите с другите ми баба и дядо. Моето дете няма да има това.

Под това се подписвам одма!

# 2 811
  • София
  • Мнения: 13 698
Тук съм хора, но имам работа и съм в криза от болки. Не съм приятна компания.

# 2 812

Общи условия

Активация на акаунт