Yalı Çapkını ❤️Рибарче❤️Афра Сарачоулу ❤️ Мерт Рамазан Демир❤️Преди и След ❤️Тема 1

  • 58 985
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 544

Ууааууу, .....този Чапкънин 😀😅 разби рейтинга....👍

# 46
  • Мнения: 22 091
missence, дядото нарече Юсуф - мерт чоджук, в смисъл на смело момче. Имал куража да си признае, че е влюбен в Сейран.

Суна и Абидин имаха много хубава сцена в колата Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 1 145
Ферит и Сейран са още доста млади и зелени и в началото на връзката си. Не се познават достатъчно  и си нямат доверие. Ферит е красиво  богаташко момче, което е свикнало да печели вниманието на момичетата, без никакви усилия. Досега не той е преследвал момичетата, а обратно - те него. Не случайно показаха онова момиче, което се промъкна незабелязано в къщата докато Ферит спеше. Когато за пръв път се срещна със Сейран в магазина в Антеп това му направи впечатление. За пръв път да се намери момиче, че и красиво, което не припада по него, а  го постави  на място. Ферит е сникнал с момичетата всичко да се случва така както той пожелае, такава каквато е връзката му с Пелин - момиче на повикване. И на Пело не й харесва този тип връзка, но е принудена да я приеме, защото знае, че иначе ще загуби Ферит и затова се примирява със ситуацията, докато Сейран е различна и той го знае. За да я спечили трябва да се превъзпита и затова пътят му към Сейран ще бъде дълъг. Засега Ферит си мисли, че е "златния билет" за Сейран и че с брака тя получава всичко накуп, онова, което момичетата като Пелин биха дали мило и драго за да го имат. За сега той нито умее като гледа да вижда, нито като слуша да чува. Да, и от едната ревност и несигурност защото си мисли, че ако Сейран следва ще бъде независима, а оттам може и да има възможност да бъде с Юсуф, нещо което му беше втълпено от Ифакат, но като цяло иска да владее положението, така както го е правил досега с другите момичета, но не си дава сметка, че държанието и действията му го отдалечават от Сейран. И у двамата се породиха някакви чуства, но засега те са неопределени. Има някаква взаимна симпатия и привличане, но и двамата не могат си го признаят на себе си, камо ли един на друг.
Фрага ми е доста разпокъсан, с много събития, които ще се случат. Халис ага както винаги поради голямото си високомерие и късогледство грешно ще прецени Юсуф. Вкарвайки го в дома си уж да го контролира ще го държи опасно близо до Сейран. Дано Ферит в гнева си не направи някоя глупост, за която по-късно да съжалява. Ако Фуат има в главата си план как да омотае в мрежите си Суна, значи и той е като баща си. Едва ли в него има само комплекс "втора цигулка" , има и още нещо, но ще видим. Горката Асуман, а уж я обича. А и клишето - съюзяване на отхвърлените половинки ще го видим. Предстои Пело и Юсуф да се сближат, за да си върнат Ферит и Сейран.

# 48
  • София
  • Мнения: 30 187
missence, дядото нарече Юсуф - мерт чоджук, в смисъл на смело момче. Имал куража да си признае, че е влюбен в Сейран.

Скрит текст:
Суна и Абидин имаха много хубава сцена в колата Heart Eyes
О, чудно! Дано му светне лампата на Ферит.

Скрит текст:
На мен Ферит ми харесва. Той се бунтува по негов си начин. Сега се учи и той покрай Сейран. На вярност, любов, подкрепа, разбиране. Рано му е за пълна промяна.
Във семейството му само фалш и лъжа. Сега ще се види, че и при брат му се е отразило.

Скрит текст:
То и в нейното семейство не е рози, ама не тича в леглото на Юсуф посред нощ. Ферит тъче на два стана, ревнува и двете.

# 49
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 293
Тя е жена, как ще тича в леглото на Юсуф.
Особено пък в турски сериал 😄


Юсуф трябва на себе си да се сърди. Сам си е виновен. Много мразя такива хора. Долна твар.

# 50
  • София
  • Мнения: 30 187
Тя е жена, как ще тича в леглото на Юсуф.
Скрит текст:
Особено пък в турски сериал 😄


Юсуф трябва на себе си да се сърди. Сам си е виновен. Много мразя такива хора. Долна твар.
И Пелин е жена, ама си ляга с женен мъж при всяка удобна ситуация. Просто си е до човек. Ферит на този етап не уважава този брак, поне за мен.

# 51
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 293
Пелин като гледам живее без майка и баща. Съвсем различно е възпитанието й. Различни нрави.

За Сейран честта е важна , за това и с Юсуф не е била.

Видя се и Юсуф що за стока е. То какво да търси при него. Мисля, че любовта й към него приключи.

# 52
  • Мнения: 1 621
Да, или липса на нрави. Въпреки това, актрисата е доста красиво момиче.

# 53
  • София
  • Мнения: 30 187
В общи линии.

- Благодаря на Юсуф, че дойде и разказа всичко както е.
- Разбира се, не можете да командвате сърцето си, но това, което се случва, устройва ли ни?
- Ще обясниш ли?
- Уморен съм от поведението ти и от сестра ти. Действаш със сила, излизаш виновен.
- Смело момче!Браво!
- Полудявам! Ти ме подлуди! Това тест за търпение ли е?
- Ще те помоля за това! Ще питам всички.
- Исках Халис бей да знае и моята версия.
- Какво правиш тук?
-Добро момче! Познаваш ли го?
- Кой си ти?
- Ти ли си Юсуф на Сейран?
- Знаеш ли какво е по-трудно от чакането? Да ти кажа ли? Да знаеш, че и теб те чакат.

# 54
  • Мнения: 1 621
Но все пак си мисля, че Кязъм няма да даде Суна на прост шофьор. Ще се цели по Високо.


Еванджелин, Мишенце благодаря!
Но какво ти смело момче е Юсуф?
Подви опашка, сега като парле пред майка си. Какво цели?
Противен!
Ще се сдуши с Ифакат тъкмо.
Тя  работа няма какво да прави по цял ден не мож й хвана сплетните, а и не само на нея. Супер гадно става Осман излиза хоп в стаята й. Защо кавгите тресат къщите и всичко се чува,а това все едно не се случва?
Плюс много се подарзних на Ферит ще се измъква да проверява Пелин. В качеството си на какъв, че й са му длъжни да го покрият. Трябва да се приземи той. На всяка цена.

# 55
  • Мнения: 1 497
Този епизод постави началото на доста бъдещи, заплетени сюжетни линии. Ферит даже ме подразни - първо, че избяга по нощите, за да отиде при Пело. Второ - ситуацията със скицата на пръстена. И трето - върза се на манипулациите на Ифакат и отряза Сейран за учението. Това неговото тъчене на два стана накрая ще стане: от два стола на земята. Иска му се всички да се съобразяват с него и по неговата да бъде, ама като гледам това царство няма да трае дълго. А и след като не подкрепи Сейран, защо не и тя да го изпорти за Пело, и да са си равностойни. Двоен аршин .. Братът ще излезе изключително завистливо човеченце. Напомня ми за ролята му в Дъщерята на посланика (който е гледал, си спомня пак какъв неудачник играеше и историята му). Стори ли ми се или Абидин вече бе хвърлил око на Суна, особено при разговора им в колата, обаче му е ясно, че няма шанс - поне на този етап. Там ще е интересно - любовен четириъгълник. Суна ме изненада приятно, че е здраво стъпила на земята и ако не се подведе по онзи дето я омайва с две приказки, би било страхотно. Thinking Юсуф е ... Rage по-противен и досаден от Пело. Тя поне още се усеща. Този е изключително нагъл и все се натриса някъде. Сега се сети да се бори за "любовта". По скоро наистина се сърди като дете, чиято играчка са взели. И за съжаление още дъълго ще му гледаме изпълненията на този дебил номер 2. Халис ага защо е зарязал Хатидже - може би не е могла да роди дете или е искала също като Сейран да учи? Thinking Защото физиономията му на масата при споменаването на учението никак не бе добра, а като чу за наследник и стоене вкъщи, грейна. Ифакат е изтъкана от злоба - голямо натягане да командва всички, като е най-старшата снаха. Ако може и да я питат кога да дишат, ще се чувства доволна. Ферит скоро няма да поумнее - бая ще си блъска главата, докато се осъзнае и оцени много неща.

# 56
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 293
Ифакат се чувства застрашена, защото е останала вдовица. Няма мъж, няма деца. Като жена на големия брат всички нея трябва да слушат. Има си йерархия в дома. Обаче тя е останала сама, така че йерархията е малко нарушена и тя със всички сили иска да запази позицията си. Предполагам за това се е хванала с другия брат.

Става дясна ръка на дядото, за да я чувства той  като полезна, защото може да я изгони или да я омъжи за някой друг.

# 57
  • Мнения: 1 800
Да си кажа и аз ...
На мен пък ми дожаля за двамата-за Пело и Ферит!
Та те съвсем безоблачно заедно са били цели 3 години!
Това никак не е малко време за млади хора като тях!Познават си се,угаждат си!Много са сладки когато са заедно!
И изведнъж,от нищото женят насила момчето!Без той да иска!
Едва ли някой ще махне с лека ръка и ще забрави тези 3 години,при условие,че те наистина все още са заедно!
Сейран ме уби,като каза на Ферит да се преструват,че не могат да имат деца!!!Много наивно от нейна страна!
И до кога наистина този мъж ще стои в една стая с жена си и и ще се преструва на семеен?
Ако Суна се съгласи на ухажването на по-големия брат,с нищо тяма да се различава от Пелин!
А детето на Султан има име,много сходно на това на Ферит-Фарит!
Дали пък няма да и се наложи да докаже,че Ферит може да прави деца /ако се стигне до там и,ако детето е негово,в което не се съмнявам/?

Последна редакция: сб, 29 окт 2022, 17:56 от usmivkata20

# 58
  • Мнения: 5 723
Да си кажа и аз ...
На мен пък ми дожаля за двамата-за Пело и Ферит!
Та те съвсем безоблачно заедно са били цели 3 години!
Това никак не е малко време за млади хора като тях!Познават си се,угаждат си!Много са сладки когато са заедно!
И изведнъж,от нищото женят насила момчето!Без той да иска!
Едва ли някой ще махне с лека ръка и ще забрави тези 3 години,при условие,че те наистина все още са заедно!
Сейран ме уби,като каза на Ферит да се преструват,че не могат да имат деца!!!Много наивно от нейна страна!
И до кога наистина този мъж ще стои в една стая с жена си и и ще се преструва на семеен?
Ако Суна се съгласи на ухажването на по-големия брат,с нищо тяма да се различава от Пелин!
А детето на Султан име име,много сходно на това на Ферит-Фарит!
Дали пък няма да и се наложи да каже,че Ферит може да прави деца /ако се стигне до там и,ако детето е негово,в което не се съмнявам/?

Даже и 30г да са заедно ,тази връзка няма бъдеще и те го знаят ....просто се "консумират " Как Пело ще ставе снаха в конака ,нали ще ѝ проучат потекло ,поведение и т.н . Всеки си търси "играчка " ,но .до време.....
От тези КОБРИ в конака всичко може да се очаква  , след като и двете мачкат постели там ,където не  им е мястото ....
...
Актьора в ролята на Фуат в ДП беше стирилен ,  султаншата /майка му беше платила на доктора да подмени резултата и цялата ВИНА падна върху снахата и тя го отнасяше ...... и срама и вината -посочена ....

# 59
  • Мнения: 10 816
Добра ви вечер ,момичета! Hug

Ето 6 серия с руска озвучка...

https://1plus1tv.ru/series/tureckie_serialy_na_russkom_jazyke/20 … sskom-yazyke.html

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт