Yalı Çapkını ❤️Рибарче❤️Афра Сарачоулу ❤️ Мерт Рамазан Демир❤️Преди и След ❤️Тема 1

  • 58 741
  • 741
  •   1
Отговори
  • Дубай
  • Мнения: 3 730
Рибарче
Ферит, син от богатото семейство, Корхан , е известен с това, че поставя пороците  над здравия разум. След като полицията нахлува в  дома им,  дядо му ,решава да ожени внука си за дъщерята на семеен приятел от родния му град Газиантеп за да го вкара в правия път.


Жанр: драма
Канал: Star Tv
Продуцентска компания: OGM Pictures
Режисьор: Бурджу Алптекин
Сценарий: Мехмед Баръш Гьондер
Ден : петък
Премиера: 23 септември

ГЛАВНИТЕ РОЛИ:Афра Сарачоулу & Мерт Рамазан Демир

Скрит текст:
Афра Сарачоoлу ,родена на 2 декември 1997 г.е турска актриса и модел. През 2017-2018 г. тя играе една от главните роли в сериала " Г-жа Фазилет и нейните дъщери ", след което набира популярност.От малка майка й я отглежда сама.След развода  Афра се премества в Анталия с майка си.
Момичето стартира своята кариера като модел на 14 години,защото иска да помогне на майка си финансово .След няколко неуспешни опита,майка и подписва изгоден договор и така ,Афра се озовава под светлините на прожекторите.

Мерт Рамазан Демир е роден през 1998 г. в Истанбул. Учи в Dialog Lecture Communication и Michelle Danner Acting Studio. Той споделя главната роля с Damla Sönmez, Cansu Tosun и Ushan Çakir в "I Am You", режисиран от Sonia Nassery Cole. Той пое главната роля в мини-сериала „Çıplak.Мерт Рамазан Демир прави впечатление и в телевизионния сериал „Öğretmen",където отново играе с Афра . В момента той играе ролята на Ферит в новия сериал на Star TV "Yalı Çapkını.





# 1
  • Мнения: 1 607
Благодаря за темата!
Сигурно тук дядото напада Сейран.

# 2
  • Мнения: 1 544
Благодаря за темата! 🌹



# 3
  • Мнения: 1 496
Записвам се! И благодарности! Flowers Cherry Blossom

Чаках с нетърпение - единственият до момента сериал, който следя с удоволствие.

# 4
  • Дубай
  • Мнения: 3 730
Благодаря за темата!
Сигурно тук дядото напада Сейран.
Привет на всички!За първи път пускам тема ,та ако има нещо, което не ок,свиркайте😉
Жани,не знам какво да ти кажа ,дядото според мен ще порицае Сейран,че не му е казала нищо за Юсуф,но не е лошо да види и внука си кви ги върши.Мисля,че Юсуф ще изчезне благодарение на дядката.

Преди дни са изловили нашия Чапкънов,направи ми впечатление стайлинга му✌️ най-вероятно се прибира от снимки ,защото тази риза и синджир беше облечен и Ферит.
Поздравиха Мерт за страхотния проект
и  високите  рейтинги и попитаха как били  снимките в Газиантеп, какво мисли Мерт за техния сериал,и в какво се крие успеха на сериала . Мерт благодари на журналистите, благодари на зрителите, каза, че са много щастливи ,че е много щастлив от успеха,който са пожънали ☺. Каза още ,че снимките в Газиантеп са минали по план.С Афра да страхотни приятели и се чувстват чудесно. Мерт благодари отново за вниманието на журналистите.

Евала ,много обичам такива скромни дечица,които не се превъзнасят и са много общителни,не като някой,къде не се спират и дума да обелят.

Последна редакция: чт, 27 окт 2022, 15:06 от I.V

# 5
  • Мнения: 1 544

Привет на всички!За първи път пускам тема ,та ако има нещо, което не ок,свиркайте😉
Жани,не знам какво да ти кажа ,дядото според мен ще порицае Сейран,че не му е казала нищо за Юсуф,но не е лошо да види и внука си кви ги върши.Мисля,че Юсуф ще изчезне благодарение на дядката.

Много е добра темата, още повече, че и за първи път! Браво! Радвам се, че и това сериалче ще си има тема!
Днес, няма да коментирам, защото още не съм изгледала последната серия.
Само да попитам - другаде, качва ли се българският превод, че на мен този линк, който е подаден не ми се отваря. Просто питам, иначе за мен не ми е проблем да гледам и с руски субтитри.

# 6
  • Дубай
  • Мнения: 3 730

Привет на всички!За първи път пускам тема ,та ако има нещо, което не ок,свиркайте😉
Жани,не знам какво да ти кажа ,дядото според мен ще порицае Сейран,че не му е казала нищо за Юсуф,но не е лошо да види и внука си кви ги върши.Мисля,че Юсуф ще изчезне благодарение на дядката.

Много е добра темата, още повече, че и за първи път! Браво! Радвам се, че и това сериалче ще си има тема!
Днес, няма да коментирам, защото още не съм изгледала последната серия.
Само да попитам - другаде, качва ли се българският превод, че на мен този линк, който е подаден не ми се отваря. Просто питам, иначе за мен не ми е проблем да гледам и с руски субтитри.
Стели ,по-късно ще ти пусна връзки към сайтовете къде се качва.Много странно що не ти се отваря ,това е линка към плейлиста, с всичките преведени епизоди до момента в  групата,която го превежда  във вк.
Имаш ли регистрация?

# 7
  • Мнения: 1 544
I.V, не, нямам регистрация, защото ми искаха номера на телефона, а съм си патила. 😥 Но, преди имах достъп поне до плейлистите, но от известно време - изобщо.

# 8
  • Мнения: 5 448
ПРАВИ МИ ВПЕЧАТЛЕНИЕ, ЧЕ МЛАДИТЕ - ФЕРИТ, АБИ, фУАТ, ЮСУФ, ЧЕ И КЯЗЪМ СА БЕЗ БРАДИ.

# 9
  • Мнения: 10 803
Привет и от мен! Hug
Благодарско за темичката...

Аз гледам тук и не се изисква регистрация.

https://cloud.mail.ru/public/ctuq/Mf6rxQ2cC

# 10
  • София
  • Мнения: 3 434
I.V, не, нямам регистрация, защото ми искаха номера на телефона, а съм си патила. 😥 Но, преди имах достъп поне до плейлистите, но от известно време - изобщо.
Стела ето ти превод с бг.субтитри на 5-ти епизод.
ЛЮБИМИ СЕРИАЛИ С ПРЕВОД ® публикацията е качена
23 окт в 22:49
🎥 Рибарче - еп.5 (Бг.суб)
https://cloud.mail.ru/public/tkaU/utisTeV2s
https://videa.hu/videok/film-animacio/.05-..mp4-69_NK..
https://my.mail.ru/mail/evavili/video/30/612.html
https://archive.org/details/05-._20221023
Дано ти се отвори някой линк.
Сега, здравейте момичета !
Аз също да се запиша в новата тема и да поздравя I.V за хубавото начинание.

# 11
  • Мнения: 1 544
Svet_sz, Нинче Благодаря Ви!🌹🌹
Отварят се! 👍

# 12
  • Мнения: 4 614
Благодаря че сте направили тази тема на това сериалче.










# 13
  • Мнения: 10 803

Последна редакция: пт, 28 окт 2022, 16:14 от Svet_sz

# 14
  • Мнения: 1 784
И аз се паркирам при Вас!!
Понякога успявам в събота сутрин да намеря епизода с озвучаване на руски,та,ако успея и тази събота ще го кача за всички нетърпеливи -като мен!
Забравих да благодаря за темата !🌸🌺!!
В собствена къщичка си е най-добре!!
И нещо от Инстаграм,  но мисля,че е колаж !
https://www.instagram.com/p/Cjh8TsgjSZ6/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Общи условия

Активация на акаунт