Yalı Çapkını ❤️Рибарче❤️Афра Сарачоулу ❤️ Мерт Рамазан Демир❤️Преди и След ❤️Тема 1

  • 58 982
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 293
Юсуф има закостеняло разбиране за жената и е страхливец. Обиден е, че тя не го иска вече.
Иска Сейран да била избягала сама 😅 Чува ли се какво говори? Че за какво ще й е той, ако избяга сама. Никаква подкрепа от него. Винаги все той ще се изкарва жертва, а жената виновна за всичко. Такива са му разбиранията.

При лелята до деца не се е стигнало. 🤔Любовта им е била тайна според мен, иначе брата щеше да знае все пак нещо.

# 31
  • Мнения: 1 497
По въпроса за Кязъм - актьорът толкова добре пресъздава този образ, че явно не само на мен ми се иска да му фрасна един, макар и през телевизора. Изключително ограничен и прост човек. Аз се изненадах, когато Ферит му каза, че не работи, а онзи без малко да го набие за това му изказване. И в отговор: аз съм ага. А в същото време само от маса на маса и с питието в ръка. Изключително много се изкефих как Орхан го насмете по телефона за "купончето'', което си бе спретнал с другарите. Той си мисли, че ще си влачи простащината от Антеп, само дето в Истанбул никой няма да го зачита, нито ще му се кланя. Нямам търпение да му подрежат крилцата на този дебил.

I.V, и аз смятам, че сестрата ще си подхожда с Абидин. Малкият брат много бързо хлътна по Суна нещо ..

Халис ага е отвратителен с неговите двойни стандарти. На всяка вечеря казва, че отровили вечерта, ми то той е този, който проваля всичко. Тежък характер, неприятен човек, с остарели разбирания. Асуман трябвало да отиде да говори с него, защото той щял да я отпрати, понеже тя все още не родила наследника. В кой свят живеем .. жалко, че все още по света това се приема за нормално. А темата е толкова чувствителна, че .. Сейран ще им разкажа играта и с право. Това семейство има прекалено много тайни за разкриване и никой не е толкова добър и бял за колкото е изкарва, що скелети ще излязат от гардеробите тепърва ще гледаме.

# 32
  • София
  • Мнения: 30 187
Ако правилно съм разбрала от фраг2, Ферит казва, че няма да се среща с Пело, и пита Сейран "а, ти?" т.е. визира вероятно Юсуф. Не, че Пелин ще се примири с това положение, де.

# 33
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 293
Вечерята с музиката беше страшна...двете стоят като наказани и заспиват прави.

Какъв избор има Есме? Да го напусне какво ще прави? Жена, неука, цял живот гледала дома и децата. Учена, че така трябва и това й е мястото. Жал ми е за нея. Надявам се да намери изход.

Криворазбраното им уважение граничи с тирания. Нямаш право на мнение и свободна воля. Каквото каже по-старшият в семейството е закон. Къде ще излизаш, кога, с кого. Кога ще ядеш, и дишаш.

Когата Сейран попита майката на Ф. дали може да излезе малко. Тя й каза та нали беше навън 😳😳😳

С нищо дядото не е заслужил това уважение, освен че е стар и по дефолт трябва да му се кланят. В началото уж го харесвах, но той ги унижава постоянно и не им дава да дишат.

Последна редакция: пт, 28 окт 2022, 17:40 от La Libellule

# 34
  • Мнения: 1 544
Малко снимки зад камера












Гьозде Кансу, Афра Сарачоглу и Мерт Рамазан Демир бяха на концерт заедно 26.10.2022😍


# 35
  • Мнения: 1 737
Някой гледа ли онлайн ?
Споделете нещо , много ми е интересно.Може в спойлер да не пречим на тези които не искат да знаят.

# 36
  • Мнения: 1 145
Марбела привет!
Скрит текст:
Късно започнах да го гледам онлайн, но оттам откъдета започнах да гледам серията беше доста интересно. Ферид прекара нощта с Пело, а трябваше да направи скица на един пръстен, така че се наложи Сейран да направи скицата, а после заедно с Абидин измислиха начин как за вкарат Ферид в къщата, като преди това доверения човек на дядото на няколко пъти идва да търси Ферди, но Сейран го покри като като каза че се къпи за да печелят време. Скицата на пръстена, която направи Сейран Ферид я представи на вайстора от свое име. Майсторът май не му повярва. Беше впечатлен, но каза че има още над какво да се работи и направи такава характеристика, че Ферид си представи все едно че описваше Сейран. После Абидин поиска Султан да и м помогне за може да се измъкне Сейран и уж двамата млади са навън защото на Сейран й се прияло нещо от сладкарница. Та успяха да излезнат, а после когато човека на пропуска ги видя да се прибират младата двойка и пожела да се обади на доверения човек на дядото Султан го нави да не казва нищо, та така и тя се включи в заговора. Юсуф издебна Суна в един асансьор да й обяснява как не можел да забрави Сейран, но пак Корханови са му виновни. Почна да нарежда как едва ли не не дават на Сейран да излиза навън и я държат в къщата. Но Суна отново го подреди. Сега ли се сетил за момичето след като животай е такава бъркотия. После на вечеря излезнаха Орхан, Гюлгюн, Суна, Фуат, Сейран и Ферид, а Кязъм не взе жена си да не му пречела на вечерята, защото щели да говорят важни неща. Асуман и Ифакат също останаха вкъщи. По едно време Суна и Сейран отидоха да се освежат и си говориха как Юсуф намерил Суна и Сейран се чудеше защо Ферид се настърви така срещу Юсуф, а Суна й отговори, че е повече от ясно че Ферид си е паднал по Сейран още що я видял, иначе защо ще я поиска вместо нея и ще напада Юсуф, но момчето все още не е наясно с чуствата си камо ли на Сейран да признае. Двете сестри и излезнаха и после от една от тоялетните излезна и Пелин. Беше насълзена защото ги чу какво си говорят. После Пелин отиде до масата при Корханови и семейството на Сейран и започна да говори с майката на Ферид, а Гюлгюн за да излезне от ситуацията я представи за приятелка на Ферид от колежа. После Пело се направи на интересна и подаде ръка и на Сейран все едно не се познават, но Сейран каза че се познават и тя се отдалечи. Когато бяха на масата на няколко пъти звънна телефона на Фуад и накрая се принуди да вдигне. Оказа се някакъв французин, който отказал оферта за наемане на техен магазин и понеже той не знае френски се наложи Суна да говори по телефона накарана от баща си. Дадоха такава сцена, че ми се скъса сърцето. Навремето а да учат френски език Кязъм е наел някаква много строга учителка, която ако не отговорят ги биеше по ръцете. Суна си спомни този лош спомен от детството, но благодарение на мекия  поглед на Сейран, който я окуражи говори по телефона. После станаха тримата Сейран, Фуад и Суна и Сейран каза на сестра си, че момичето, което е дошло до тяхната маса е гаджето на мъжа й. Мисля, че след рекламите ще е онази сцена с разговора между Пело и Суна.  Ферид стана от масата и отиде да говори с Пелин и да й потърси сметка защо е в ресторанта. Тя го целуна, а Сейран ги видя. И започнаха рекламите.  Grinning

# 37
  • Мнения: 5 723
Оооо,тази Ифакат много гадна жена ,то даже не  е и жена ...тя е влечуго  отровно ...своята съдба компенсира с мръсотия и управление на живота на другите ...голяма защита на семейната чест .

# 38
  • Мнения: 10 816
И Ферит е като нея...голямо лайно ,взе да ме дразни вече ,но накрая му се стричи дъвката...
Ужассссссссссссссссссс....Сейран прегърна Фирит ,а той очуден ....гад....
Уфффффффффф....Асуман видя как Фуат целува ръка на Суна....цъ цъ цъ....

Последна редакция: сб, 29 окт 2022, 00:06 от Svet_sz

# 39
  • Мнения: 1 145
Ифакат не само емного  мръсна ами и много противна.Тя с какво право се меси в другото семейство. Била по-голямата снаха. Та Гюлгюн не си позволява да коментира такива деликатни теми нито с Асуман, която много подкрепя, нито със Сейран.  Ферид си нямаше друга работа да споменава на тази змия Ифакат, че вече има резултат от изпитите на Сейран и тя естесвено го привика да му чете конско като му пълни главата, че не се знае какъв щял да бъде изхода като започне да учи жена му  щото това не било Антеп, а Истанбул. Ферид хубаво й каза нали те му избраха жената, но тя му напомни че той си е избрал, а Ифакат се спряла на кротката сестра. Ферид обаче толкова смело защите Сейран, че му се възхитих,като каза че тя е достатъчно силна и принципна да се пази щом е устояла срещу Кязъм ага. Накрая й затвори устатата като й каза все едно разговорът изобщо не се е състоял, но като отиде в стаята  и като пусна записаот Юсуф и му се загнезди друга мисъл, оттам "наду кораба" в друга посока и затова на масата говореше как трябвало да мислят за наследника, а Сейран можела да опита пак да кандидатства. Затова и като се прибраха в стаята се държа според мен доста надменно със Сейран. Халис ага също беше ужасен - видиш ли туй работа, образование били подробности, важното е да им даде наследник. Само каква самодоволна усмивка му се изписа на лицето и как се спогледаха с тази змия Ифакат. Сега да видим какво ще стане. Халис повика двамата млади. Юсуф беше в стаята. Лошо й се пише на Сейран. Вече не може да разчита и на Ферид според мен, но ако той я остави тогава и тя не е длъжна да му пази гърба.

# 40
  • Мнения: 10 816



Yalı Çapkını 7. Bölüm Fragman

# 41
  • Мнения: 1 621
Да, наистина епизода бе страхотен. Малко мудно начало, викам си, тези защо забиха така, а то, толкова материал за развитие се отваря. Юсуфчо, който се мисли за единица, ще почне в имението. Дядото го е измислил, да е под контрол. Както си знаех Фуат не е това, което изглежда. Озлобен е и ще използва Суна. Наподоби ми малко Черна любов, не знам защо, а няма допир никакъв. То и артистът не е случайно с такъв изглед. Наистина Абидин ще е истината за Суна но трудно ще я извади от влиянието на Фуат. Изобщо много трудни сюжети се заформят, материал за много епизоди, а не ми е ок прекалено разточителство.
Осман. Не и не, Ифакат и тя така. Даже, по добре Кязъм зяе бие, не че е приемливо, но е показно. А тия, ей не мога да ги преглътна. Подозирам изненада и от Суна, а Пелин ще се съюзи с Юсуф. Те са си лика прилика, прости и нагли. Е Пелин позарева, но не от чувство, а от това, че някой й взима играчката. Латиф. Този земляк на Халис си е с него от детството. Аз мисля, че Халис е поискал или публично се е знаело, че иска Хатидже. И се е изметнал и двамата с Латиф хоп новобогаташ и доживотен слуга.
А нашите двамина млади, бунтуват се, но къснооо. Безизходицата ще ги сближи. Само няма да се осъзнаят, че могат един на друг да разчитат само, но ще разберат, защото всички други разбраха за нещото между тях и кой от завист, кой от злоба ще ги притискат, та в един момент ще са неразделни и зависими само един от друг.
Много емоции и ми е супер нахвърляно, ще пиша след превод, обаче добре начертаха всичко като основа. Рекох си, айде почва бавенето и спад надолу, но успяха да ме изненадат. Който работи по този проект наистина си разбира от работата. Поне засега.
А, да и Суна. Независимо от старта на филма тя също е силен характер, но на моменти е податлива. Дано това не й изиграе лоша шега.


Да се редактирам
А дядото нарече Юсуф Мерт или ми се стори?

Последна редакция: сб, 29 окт 2022, 10:39 от janakrasi

# 42
  • София
  • Мнения: 30 187
И Ферит е като нея...голямо лайно ,взе да ме дразни вече ,но накрая му се стричи дъвката...
Ужассссссссссссссссссс....Сейран прегърна Фирит ,а той очуден ....гад....
Уфффффффффф....Асуман видя как Фуат целува ръка на Суна....цъ цъ цъ....
И аз много, ама много, се дразня на Ферит. Изобщо не го виждам влюбен на този етап. Спи си с Пело, хич не му дреме ни за Сейран, ни за родАта, ни за никой. Дразни се от Юсуф. С какво право? Как ще го превърнат в положителен персонаж, не знам. Притеснява ме и това напомняне за диабета, надявам се на щастлив край все пак.

# 43
  • Мнения: 1 621
Ами тo Пелин освен, че чу двете да говорят затова, че Ферит я харесал, чу и за Юсуф.
А за Ферит, не ми е отрицателен, просто някои маниери ме дразнят, но рязко ще го изчисти и бързо ще се измени. Много са ми харизматични и двамата Мерт Рамазан и Афра.
Гледам, че снимките им в ютуб са доста харесвани.
Успях да я изтегля:

Последна редакция: сб, 29 окт 2022, 10:35 от janakrasi

# 44
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 293
На мен Ферит ми харесва. Той се бунтува по негов си начин. Сега се учи и той покрай Сейран. На вярност, любов, подкрепа, разбиране. Рано му е за пълна промяна.
Във семейството му само фалш и лъжа. Сега ще се види, че и при брат му се е отразило.

Последна редакция: сб, 29 окт 2022, 10:33 от La Libellule

Общи условия

Активация на акаунт