КОЛЕДА 2022/2023

  • 80 112
  • 981
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 778
Записвам се и аз тук с надежда да ми остане достатъчно време, за да черпя от вашите идеи и да подсладя дома си с вкусотии

# 16
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Днес ми пристигнаха малко боички, есенции, кандирани плодчета. Запасявам се малко по малко

# 17
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
От лидълските захаросани портокалови и лимонови корички, стояли само в хладилник но изтекли юли 2022, дали им има нещо?
Изглеждат добре и мисля да ги употребя?
Алфа бета, разбира се, и аз ги държа отворени в хладилника, ползвала съм и по-стари, то е захар със сушен плод, ако не е поело миризми някакви, е ок.

# 18
  • София
  • Мнения: 11 709
Благодаря, записах се.

# 19
  • Мнения: 6 718
Благодаря за темата!

Щолен курабиите и у нас се харесаха, ще правя пак.
Успешно сладкоправене на всички!

# 20
  • In transit
  • Мнения: 11 825
Благодаря за темата!

За марципаните да се изкажа и аз. Миналата година бях взела от Лидл собствената марка и също на Др. Йоткер. На Йоткер ми хареса много повече, имаче повече вкус на бадем, а май и по съдържание беше повече. Не съм тествала собствената марка на Кауфланд още.
Нормално е собствените марки на Лидл и Кауфланд да не са със същото качество, като другите марки. Иначе шоколадовите капки и някои от сладкарските им неща в Лидл се произвеждат от Ruf. Предполагам я познаваш марката. Аз си зареждам техни неща от амазон редовно.

# 21
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Здравейте и аз се замислям вече за Коледа, още повече, че ще трябва да направя поне по една доза меденки и линцери още към средата на ноември, защото ми  се иска да изпратя на сина ми, който тази година е на студентски стаж в Япония. Иначе освен традиционните сладки, тази година ще си направя за мен едни кето трюфели (моя измислица) и ще пробвам още някои нисковъглехедратни или кето идеи.

Последна редакция: чт, 20 окт 2022, 20:36 от natalyna

# 22
  • Русе
  • Мнения: 5 212
Скрит текст:
Здравейте и аз се замислям вече за Коледа, още повече, че ще трябва да направя поне по една доза меденки и линцери още към средата на ноември, защото ми  се иска да изпратя на сина ми, който тази година е на студиен стаж в Япония. Иначе освен традиционните сладки, тази година ще си направя за мен едни кето трюфели (моя измислица) и ще пробвам още някои нисковъглехедратни или кето идеи.

https://disk.yandex.ru/i/zFzTmNV9lyftHQ

# 23
  • Мнения: 3 271
Благодаря за новата тема!

# 24
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Скрит текст:
Здравейте и аз се замислям вече за Коледа, още повече, че ще трябва да направя поне по една доза меденки и линцери още към средата на ноември, защото ми  се иска да изпратя на сина ми, който тази година е на студиен стаж в Япония. Иначе освен традиционните сладки, тази година ще си направя за мен едни кето трюфели (моя измислица) и ще пробвам още някои нисковъглехедратни или кето идеи.

https://disk.yandex.ru/i/zFzTmNV9lyftHQ

И тези изглеждат добре, благодаря за идеята.  Моите са с авокадо са готови за няколко минути.

# 25
  • София
  • Мнения: 11 711
Благодаря за новата тема!Записвам се с идеята да се вдъхновя за нови творения.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 4 577
Хоп! И аз тук!
Ослушвам се за изгодно масло…

# 27
  • Мнения: 5 353
Цоп, и аз тук. Благодаря за темата . Нека ухае неустоимо тук. Ще правя , ще нося ...от всичко ще има .

# 28
  • Мнения: 746
Супер.  Благодаря за темата.  И аз започнах със запасяването,  а и май ще имам повече време за сладки.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 521
От лидълските захаросани портокалови и лимонови корички, стояли само в хладилник но изтекли юли 2022, дали им има нещо?
Изглеждат добре и мисля да ги употребя?
Алфа бета, разбира се, и аз ги държа отворени в хладилника, ползвала съм и по-стари, то е захар със сушен плод, ако не е поело миризми някакви, е ок.
Благодаря chrissy, даже са напълно неотваряни 4 кутийки.

Общи условия

Активация на акаунт