Отговори
# 30
  • Мнения: 2 635
Нещо не ми се струва вероятно Юлиян изведнъж да се помири с тупаревци. Но, човек никога не знае.
Много бих се радвала да го видя в All Stars там.

------------------

Фейгин е с победа на държавен турнир снощи. Blush Георги, Зори, Валери и Аспарух са били с нея за подкрепа. Георги се включи за малко в лайва на Мани и Илиян след състезанието, но отиваха да хапнат и не се застоя дълго.

Последна редакция: сб, 22 окт 2022, 12:20 от Врабец

# 31
  • София
  • Мнения: 5 551
Според мен в коментара на Юлиян има ирония, свързана с това, че всики ще могат да участват, съдя по прозяващите се емотикони, които е добавил след това.

# 32
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Да, същото мисля и аз.
Не вярвам Юлиян да се появи във формат на Тупарев, още по-малко отново в този.

# 33
  • Мнения: 10 379
Гласувах за Голямото преследване. Не го следя много активно, но ми се струва, че трябва да си поне Айнщайн, за да си тръгнеш с 1000 лв., преко сили. Задават им абсолютно идиотски въпроси, а трябва да минеш и последен, абсолютно безнадежден тур, за да вземеш парите за въпросите, на които си отговорил. Сумите са ниски, а въпросите - сложни. Не знам човек, който да разбира едновременно от кино, от футбол, от химия, от биология, от литература и какво ли още не.

# 34
  • София
  • Мнения: 11 575
Според мен пък точно това го прави най-нагласеното предаване, защото зависи предимно от продукцията кой ще вземе пари. На всеки от преследвачите им задават въпроси от неговите сфери, особено ако стане напечено. Ники Кънчев чете с различна скорост, дължината на въпросите е различна, както и сложността им. Понякога се случва и преследвачът да се изложи, но най-често печелят хора, на които продукцията е решила, че иска да им даде парите. Много интелигентни участници си тръгваха с 0 лева, защото ги забиваха нарочно.

# 35
  • Мнения: 2 635
Изгледах Максимал, новите два епизода. Може би все още не всички сте ги гледали, затова няма да коментирам кой как се е представил с имена. Само ще кажа, че победителите си победиха повече от заслужено. Битката за оставане беше от типа, който ме забавлява и в Игрите, но беше много кратка, за съжаление. И Юлиян пак блесна с реплика Joy
Това беше в единия епизод. Аз повече се впечатлих от втория, в който битка нямаше, само приказки на съвета. Но това, което казаха, беше изключително важно. И аз, както казаха и участниците, за първи път чух в подробности колко лошо е положението с българската роза и сега разбирам напълно, защо Максимал имат такава кауза тази година. Затова няма да го храня Гуспата този път, че само са приказвали в епизода. Това, което се каза, е по-важно от игри на Прескочи кобила. Темата ни тук не е за политика, затова няма да задълбавам, но в момента съм и ядосана, и тъжна от това, което се говореше.

# 36
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
В “Голямото преследване“ се накефих когато преди няколко седмици двама мъже “биха“ Мартин. Той не можа да го преживее, така се ядоса, с такива въпроси го забиха накрая, че си тръгна дори без да каже чао на всички. Много се смях.
И аз гледах “Максимал“, и аз поредната, която за първи път чува за проблемите с българската роза. Много жалко, и много тъжно.
Иначе в състезанието без изненади, очаквано. Много добро впечатление продължава да ми прави Боби от “Фермата“. Партньорката му обаче ме дразни.

# 37
  • София
  • Мнения: 11 575
Той не търпи такива неща, щом и тук идва и обижда смешно на ЛС и във фб съм му виждала постове, в които се разправя. Не е от най-спокойните, но пък е интелигентен.

# 38
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Той не търпи такива неща, щом и тук идва и обижда смешно на ЛС и във фб съм му виждала постове, в които се разправя. Не е от най-спокойните, но пък е интелигентен.
Това сериозно ли? Стига бе! И тук ли има профил? С теб ли се е разправял?
Много високо самочувствие има, много знае, но не става така.

# 39
  • София
  • Мнения: 11 575
Да, има, но не е редовен. Бях писала коментар за него и че го засичам често в супермаркета. Включи ми се с доста жлъчни съобщения и беше решил, че съм касиерка там, дано не ги е гледал лошо после жените в магазина. 😁

П. П. Аз му бях фен в Последният печели. И сега ме забавлява в Голямото преследване дори и като се ядоса.

# 40
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
А кой му е профила, че ми стана интересно? Може и на ЛС, а може и да не ми казваш ако не искаш.
Никакъв проблем.

# 41
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Току-що изгледах Максимал. От играта - нищо неочаквано. Продължаващата напред двойка сякаш беше най-логичната от трите застрашени.
Бях потресена от това, което чух във втория епизод обаче. И все още съм в шок. Не знаех за този огромен проблем. Но всъщност от нашите управници какво ли читаво да се очаква. А неинформираността относно опасността за отрасъла още веднъж доказва колко сервилни са българските медии. Жалко, че Максимал няма чак такава голяма гледаемост, за да може да се разчита, че ще информира в достатъчна степен. Въпреки това много се надявам поне да може да предизвика говорене в по-широк периметър.

Последна редакция: пн, 24 окт 2022, 19:32 от DamaPika

# 42
  • Мнения: 2 635
Много ми хареса днешният епизод на Игрите, много.
Не мога да понасям агресори. Не можех като малка, не мога и сега. Булингът така е превзел всичко около нас, че вече го имаме за нещо нормално. Също така имаме за нещо нормално и да обвиняваме жертвата, когато въстане и започне да се бори. Не вярвах, че днес Мани и особено Фейгин ще съберат кураж да си изиграят тяхната игра, но го направиха. Представям си какво е било в това обкръжение. Цецо с изявлението си след отпадането също се постара да припомни. Викторя, Алекса и Цецо са булита в най-чистия смисъл на думата - агресивни, първосигнални и най-добре виреят в група. За мое голямо разочарование, Гого изигра ролята на момченцето, което се движи мълчаливо в групата на булитата, като я прави да изглежда по-голяма.
Не си спомниха, какви лични предимства отказа Фейгин на капитанската битка, за да се наядат. Тормозиха ги до последно, а накрая щели били да се борят да останат племе.
Само малко тъпичко го изиграха това с липсващото парче Мани и Фейгин. Можеше по-незабележимо да направят нещо. Но като не са знаели каква ще е играта, явно за толкова са се сетили. А и Гого безмилостно се бори за победа, така че трябваше да направят нещо драстично.

# 43
  • Мнения: 1 891
Малкият като заспи ще чета там, че е болен. Само ще кажа, че днес Гого беше човекът-племе. Въпреки целият Саботаж от страна на онез 2 кокошки, навакса изоставането и нареди рула. И явно това решение са го взели в последния момент с парчето, защото иначе щяха да останат. Гого е героят тази вечер. Нечовешки се раздаде.

# 44
  • Мнения: 2 635
Ама то няма племе там. На етапа, на който бяха, имаше двама агресори и един, който мълчаливо ги подкрепя, срещу двама други. Хора, които не са си никакви и никому нищо не дължат, в индивидуално състезание за голяма парична награда. Гого ако се е чувствал в племе, пък да я беше отворил тази уста, да въведе малко ред. Който си седи и гледа булинга, с нищо не е по-добър. После се питаме, защо бият хора по улиците и няма един, да се намеси да ги спре.

Сега погледах лайфа на Илиян, Мани и Касим с Генчо, който излезе, а после дойде Мирела. Казаха неща, които не са влезли в предаването. Как Мани е искала да говори с "племето" преди битката за евентуални следващи стъпки, но не са я отразили даже. Тези хора въобще не са били екип, ако оставим токсичната атмосфера настрана. Какви битки, каква чест, какви пет лева. Идеално добре го изиграха двете.

Общи условия

Активация на акаунт