Отговори
# 15
  • Мнения: 2 635
Ох, въпросната сника и аз я видях. Явно никой не е могъл да се опази от нея. Но добрата новина е, все пак, че не казва всичко за етапа, на която е правена и също така има още много да се случва след нея.

# 16
  • София
  • Мнения: 5 551
В анкетата гласувах за "Сървайвър" - принципно, не че е така в абсолютно всички случаи, както и за "Стани богат".

# 17
  • Мнения: 2 635
Аз пак се разхождам по света с Туджаров. Сега е в Истанбул. Уж всички ходят там и много разказват, а неговите сторита пак са ми супер интересни.

# 18
  • Мнения: 2 499
Ооо, и аз "заминах" в Истанбул с Туджаров. Бях споменала, че не Туджаров в Игрите ме плени, а Туджаров извън Игрите. 😁

# 19
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Благодаря за темата, Merri_An!

Гласувах за Сървайвър и Фермата. Понеже Последният печели не присъства в анкетата, отбелязахМаскираният певец, нищо че пък в него няма парична награда. За Стани богат съм "на кантар" - защото е видно, че трудността на въпросите все зависи от нещо - дали заради областите, в които е добър участникът, дали заради момента на показване на вторар сигурна сума, дали заради подпомагането от страна на водещия, без значение е. По-важното е, че къде по-видно, къде по-малко, но се усеща манипулиране.

Гледах Максимал и аз. Също много се издразних на мъжете с подносите. На Лорчето като започнаха да ѝ треперят краката, имах чувството, че Юлиан никога няма да може да тръгне за второто минаване по трасето. Добре че после се справи сравнително бързо с топчетата. Няма да му е лесно на него, си мисля. Хепи Ванче (която отдавна вече не си отговаря на прозвището, което сама си е поставила) показа същото това, което показваше в нейния сезон на Фермата, продължава да показва и в настоящия - безспирното си мрънкане. Всичко ѝ пречи на тази жена. Горко на Стоян! Краси-Рори, Морунов-Лили, Георги-Силвия, Боби-Дени са двойките, които мога да отлича засега. Много искам към тях да напиша и Юли-Лора, но съм скептично настроенна именно заради женската половина.
Някой написа за Анселита, че много викала по Мартин. Тя и в Един за друг беше така. Само че вероятно го прави като е под напрежение, иначе общото впечатление, което остави, беше, че е с добро сърце. Тази двойка има едно голямо предимство пред всички останали - любовта помежду им. А знаем, че тя понякога дава неимоверни сили.

# 20
  • Мнения: 2 499
Юлиян нещо ни подсказва ли?! 🤔

# 21
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Ето заради такива ситуации като днешната снощи писах, че съм "на кантар" относно Стани богат:

Въпрос за 1500 лв:
Скрит текст:
Въпрос за 2000 лв. Нарочно оставих скрийншотът на цял екран, за да се види, че е поискал жокер.
Скрит текст:
Въпрос за 3000 лв:
Скрит текст:
И това е въпросът за 5000 лв:
Скрит текст:

Ами... никой от въпросите не съответстваше на сумата. Особено този за 3000 съвсем ме сащиса! Отделно, че участникът започна да говори за "по-особените" знаци и каза, че били два - "обърнатият триъгълник" (но не спомена, че е №1) и вторият - този, за който се пита във въпроса. За "Стоп"-а - ни думичка.
На последния въпрос поиска 50:50, останаха В и С и той избра С. И понеже не беше заключил втора сигурна сума, си тръгна с 500 лв. Но пък кой му е крив, че се надцени толкова. Сигурно се възгордя, че е "покорил" въпрос за 3000 Satisfied

# 22
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Ама нелепо изгоря на въпроса за Мерилин Монро.......

# 23
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Добре, че Билалов го "оправда" с мъжката логика. Satisfied
Не знам, мен много ме хвана яд за въпроса за знака. Преко сили му давам максимум 1000 лв на него.
Ама и те са му много.

# 24
  • Мнения: 2 635
Въпросът за числото Пи е за не повече от 200 лева. Като се има предвид, че участниците са пълнолетни и би трябвало да са минали през шести клас.

# 25
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Е а, де!
И после - как да не го е яд човек... на едни подсказват, на други им дават въпроси, подходящи за 10 пъти по-малко пари, а на трети им вадят душите направо. За никакви равни условия не може да се говори. А оттам - и за никаква честност.

# 26
  • Мнения: 9 700
Лелееее ...
От няколко дни се чудя защо никой не пише, а то имало нова тема, която аз лично съм пропуснал Simple Smile

# 27
  • Мнения: 2 499
А пък аз от няколко дена се чудя къде са ни момчетата. 😂

# 28
  • Мнения: 2 635
Хайде, едната бира ще я отварям! Sunglasses
Цецо отпадна от Игрите!
Само ме е яд за Илиян, че отпадна и той.


----------------


Много се смях с домашните преди няколко дни. Дремят пред телевизора и за фон върви онзи сериал "С река на сърцето". Питам ги, какво се случва в него. И ми резюмират: "Вчера една яде рибена супа. А днес една кара лодка" Joy


--------------

Много тъпо така, като не пише никой и трябва да си редактирам мнението, ама да споделя и това!
До преди 2 минути Гого беше един от фаворитите ми в Игрите. Вярно, че е влязъл в коалиция с някакви индивиди, на които им липсват не само първите седем, а и следващите десет години елементарно възпитание, но да речем, че там са такива обстоятелствата. Макар че хората, с които се събираш по усет, говорят много за това, какъв си и ти. Но както и да е за предаването.
Но влизам в инстаграм сега, където Гого е пуснал лайв и виждам зад него, при него (!) се наместил не някой друг, а Добата. Самият победител на продукцията. Еми не, сори, Гого. Приятни пируети и там каквото правиш в залата, обаче "Покажи ми кои са приятелите ти, за да ти кажа какъв си" неслучайно е мъдра мисъл, надживяла много поколения.

Последна редакция: сб, 22 окт 2022, 00:24 от Врабец

# 29
  • Мнения: 2 499
Ако ви се гледат близначки 😉:

Става въпрос за вчера.

Замислих се над това:


Ако става въпрос за ИВ (което малко ме съмнява), възможно ли е в следващия сезон на ИВ да има отбор/-и от предишни участници и отбор/-и от нови ("всеки има шанс"... да се изправи срещу нас)?

Последна редакция: сб, 22 окт 2022, 10:11 от Bilyana14.

Общи условия

Активация на акаунт