Отговори
# 45
  • Мнения: 9 700
Малкият като заспи ще чета там, че е болен.
Бързо оздравяване на малкия пожелавам.

Иначе утре ще напиша един по-дълъг пост за Максимала.

# 46
  • Мнения: 2 499
И аз мисля, че добре направиха. В такава токсична обстановка не трябва да се оставаш, а да се опиташ да промениш нещата, да се спасиш.
Втори сезон има хора, които искат да разпаднат племената си, първи успешен опит. Може да са гледали първия сезон, в който същия рул Прабългарите не наредиха, защото Венцислава беше изгубила парче.

# 47
  • София
  • Мнения: 6 142
И на мен ми хареса развоят в ИВ, само ми стана малко мъчно за Генчо и Георги. Ако утре отпадне Елица, съвсем ще се зарадвам, ама едва ли.
В Максимал нямаше особена изненада, доста ме натъжи вторият епизод.

# 48
  • Мнения: 2 499
Аз обаче друго си мисля - този саботаж няма как да се случи без любезното съдействие на продукцията. 😉 За това говори фактът, че едната торбичка не е била здраво вързана, а и цялото това детайлно заснемене на точно този момент. Wink Може дори да е била тяхна идея, което пък повдига въпроса дали наистина Венцислава е загубила парче от руля на прабългарите, или продукцията е решила, че те трябва да паднат в тази битка...

# 49
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 266
https://bntnews.bg/news/katar-2022-vizhte-kade-mozhe-da-gledate- … -1211660news.html  - световното по футбол също ще гледам Simple Smile Ооо аз мислех, че се пита в анкетата кои предавания гледате Simple Smile

# 50
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Аз обаче друго си мисля - този саботаж няма как да се случи без любезното съдействие на продукцията. 😉 За това говори фактът, че едната торбичка не е била здраво вързана, а и цялото това детайлно заснемене на точно този момент. Wink Може дори да е била тяхна идея, което пък повдига въпроса дали наистина Венцислава е загубила парче от руля на прабългарите, или продукцията е решила, че те трябва да паднат в тази битка...
Сега те чета, а преди малко написах същото в темата за Игрите.
Същото мисля.
Иначе аз поне твърдо съм зад Вики и Алекса, що се отнася до другата страна в “конфликта“, затова и си мълча и си гледам развитието на сериала.

# 51
  • Мнения: 2 635
Аз обаче друго си мисля - този саботаж няма как да се случи без любезното съдействие на продукцията. 😉

Като нищо. Групата на Илиян нали по принцип по от рано са обсъждали вариант да дадат едно рамо на разпадането на племето. Защо продукцията да не съдейства за панаира. Sunglasses

# 52
# 53
  • Мнения: 9 700
Аз да помрънкам малко.
Фермата .. беда. Първоначално разредих гледането в два дни, миналата седмица завъртях петте епизода в събота на fast forward за час и малко, тази като гледам и това ще си спестя и ще си остана само на дуелите. Не мога да проумея как сезон звезди срещу неизвестни може да се получи толкова скапан и скучен.

Може би имат известна роля в тези ми усещания и Максимала, и Игрите. Особено игрите, които този сезон са много интересни и със страхотен каст. Отделно и Шампионската лига, а след три седмици и Световното, та съвсем ми отпадна от листа за гледане формата на Иван и Андрей. И това се случва за втори пореден сезон - миналата година последните три седмици също не ги гледах Sad

# 54
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
Същата съм с “Фермата“. Едно към едно.
До момента гледам на следващия ден на запис ей по това време, и то само ако имам време.
Това ще е до около 10ти ноември, когато се връщам на работа и започва въртележката със смените, и нощните също. Точно когато ще са финалите и на ИВ, и на “Братя“, и на видинския сериал, който си следя. Отсега ми се , но трябва да догледам. Което пък автоматично означава, че приключвам с “Фермата“, съня си няма да жертвам заради нещо, което втора година е трагично в представите ми за формат, особено със заглавието “Мостът на времето“. Тотално сбъркан кастинг, пореден слаб сезон, събрани някакви хора, които ако се очаква да са пример за някого, жална му майка на този някой.
И те така. Иван чете темата за “Фермата“, там не пестим критиките, но не вярвам нещо да се вземе предвид, още повече след последния въпрос, който зададе - “дали ги харесваме с Андрей по време на дуелите“.
Смятай колко ми е безинтересно, след като този сезон познавам лично и Финци, и родата на Елена от страна на мъжа ѝ, и все още не съм се поинтересувала кой до къде стига и кой е на финал. Joy

# 55
  • Мнения: 9 700
Аз съм за Валерия, предпочитам чека да отиде при нея.
И като втора опция ми е "Ох на дядя", но само, ако Валерия не е на финал. А не виждам как няма да е на финал честно казано.

# 56
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
То всички май сме за Валерия. Blush

# 57
  • Мнения: 9 700
Луда работа


"Покажете уважение. Молим ви, помогнете да опазим културата и ценностите на Катар. Молим ви, обличайте се подобаващо* на публични места."

*покривайки тялото си от лакти до колене


Тези идиоти, които решиха първенството да е зимно и да е в Катар заслужават линч.

# 58
  • Другата България
  • Мнения: 37 316
От кога започва световното?
Че и там ще “втасам“.

# 59
  • Мнения: 9 700
От кога започва световното?
Че и там ще “втасам“.
20.11.2022
18:00 с мач между домакините от Катар и Еквадор.

Общи условия

Активация на акаунт