Кпоп и нашите музикални пристрастия

  • 23 764
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Дубай
  • Мнения: 3 731
Куки,това от откриването на световното нали.Прекраен е!

# 31
  • Мнения: 9 288
I.V -да, разкошен Purple Heart









# 32
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 090
Куки е номер 1!
Уникален мъж е станал, вече хич не е това малко, срамежливо момченце. Вече е възмъжал,  уверен изпълнител от световна класа. По мое мнение слага батковците в малкия си джоб.

# 33
  • Дубай
  • Мнения: 3 731
Голдън Макне е той,вече златен Куки ,нали по едно време така го наричаха.

„Завиждам  начина, по който хората ме представят. Феновете ме наричат ​​"Златен Макне", но не мога да кажа, че се чувствам така, така ,че трябва да дам всичко от себе си, за да изглеждам така. След всичкото това време, след дебюта ми, мисля, че най-накрая съм наистина близо до образа."
Това е през 2019-2018 някъде

# 34
  • Мнения: 9 288
Фенкама го блокираха, от канала на BTS, песента много ми харесва, от вчера съм на тая вълна 🙂

# 35
  • Дубай
  • Мнения: 3 731
Ари,в  ТТ няма ли нещо,понякога там излизат страхотни записи от феновете,в тикток също.

Голяма възможност е това за Куки   след като си дадоха почивка момчетата.
Изпълнение което кара душата да танцува, сценичното  присъствие само ,както той си може  абе  ,раздаде се докрай и озари публиката и сцената.

Малко снимки и на моя любимец Лей от САЩ и турнето му






Последните две снимки са от някаква благотворителна вечер свързана със СПИН



Хъни я оставих за накрая,като десерт.Рязтапям се на тая песен

Последна редакция: пн, 21 ное 2022, 19:38 от I.V

# 36
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 090
Ссссссс, момичета имайте малко милост към сърцето ми.
Днес едната атакува с Куки, другата с Лей, очите ми на понички станаха, а сърцето
прави ли прави туп-туп бясно Purple Heart Revolving Hearts

# 37
  • Дубай
  • Мнения: 3 731
Привет ,момичета 😍
Нам Джун щял да издава соло албум и Ари си мълчи, ама аз не мога
Първи снимки и промо



Лейчето и Veil са класирани на първо място на Asian Pop Music,Честито да му е!



И но за ЕXO,Чен в процес на запис на новата ви песен

Последна редакция: чт, 24 ное 2022, 10:17 от I.V

# 38
  • Мнения: 9 288
ИВЕ, нищо не изпускаш 🙂 Утре е промоцията на Индиго, доколкото разбрах, в някакъв клуб в Сеул с 200 гости и фенове.
 А този сладур ще влиза в казармата, моли феновете да не идват пред тренировъчния център да го изпращат, защото щяло да има много хора и ще стане калабълък 😂 Ох, не мога да си го представя с униформа, кубинки и пушка 🤕 Ама няма мърдане, щом е на 30- нищо че е милионер, не е като при нас



После и другите ще влизат, ама кога, не разбрах

# 39
  • Дубай
  • Мнения: 3 731
Ми как иначе-трябва да ги наглеждам аз ,да знам какво става с тях,че да не  кривнат нанякъде 🤣 Майтапя се , разтоварвам си като си чета-слушам през свободното си време.
Джин е най-възрастният,на 30.Според това, което съм чела като информация даже е закъснял.Всеки младеж между 18 и 28-годишна възраст от задължен да се запише в казармата. Беше направено изключение за тях  , бе позволено да отложат службата, докато навършат 30 години.Лично аз не се учудвам,ако трябва да съм честна  мисля ,че и затова си  дадоха почивката.


Въпросът дали членовете на бандата ще влязат в казарма беше особено пипкав за Южна Корея. По  едно време се чуваше че може да отменят за БТСите ,че нали много допринасят за страната,но явно са разбрали ,че е по-добре да си минат и те от реда.

 И едно поздравче с един любимец,вие кого си харесвате от SK

Последна редакция: чт, 24 ное 2022, 15:48 от I.V

# 40
  • Мнения: 9 288
Иве, аз съм начинаещ - познавам само BTS 🙈 Покрай тях ми е любопитно и други да слушам, обаче ме е страх, че ще затъна съвсем 🙂 И без това от 2 години слушам почти само BTS - пълен релакс и мотивация ми носят. Иначе съм меломан, слушам всичко без кючеци, не знам какво се бъгнах 🙂

Последна редакция: чт, 24 ное 2022, 19:57 от araselia

# 41
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 090
Хмммм, колкото и да е гадно беше време и BTS да ги застигне казармата.
Хубаво е и смятам, че и за тях ще е полезно малко да си починат от
феновете, че доста попрекаляват армитата на изток.
Ще ни липсват момчетата, но няма всички да влизат накуп, пък и Кукенцето се справя прекрасно
и като соло изпълнител. Чакам големи неща и от J Hope и актьорстване от Тае.
Нямам баяс или баяс рекор от Stray kids. Феликс най ми се набива на очи, симпатяжко си е.
И като сме тръгнали да постваме любимци, ето мойте и химна, поздрави за всички, които някога ще
цъкнат на песента!



И каките от 2ne1, Blackpink и сега, и сега им дишат прахта.

Последна редакция: чт, 24 ное 2022, 20:04 от Jess!

# 42
  • Дубай
  • Мнения: 3 731
Момичета ,едно поздравче! Да бутна темата,дайте да се активизираме малко ,че ще ни отиде темата 😉

# 43
  • Мнения: 9 288
Привет!
BTS — MAMA 2022 awards

Culture & Style (j-hope)
WW Fan Choice Top 10 (BTS)
Most Popular Male Artist (j-hope)
Best Dance Performance Solo (That That)
Best Collaboration (That That)
Best Male Group (BTS)

WW Icon of The Year (BTS)
Album of The Year (Proof)
Artist of The Year (BTS)





Последна редакция: ср, 30 ное 2022, 18:26 от araselia

# 44
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 090
Честито и напълно заслужена награда за Хоби.
Колкото до албум на годината, то това си стана традиция
Багтан да печели на МАМА Smiley.
И като стана дума за тези награди, черпя ви с моето най-любимо,
недостижимо и уникално изпълнение на МАМА.

Общи условия

Активация на акаунт