Кпоп и нашите музикални пристрастия

  • 23 743
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 287
Добро утро!

 За добро утро топло-топло RM

 



Изслушах почти целия албум на път за работа - много софт и релаксиращо Hands Thumbsup Сякаш соло-проектите на BTS по-ми харесват Thinking Simple Smile



Сега си чакам Джимин ,че ми е най- People Eyes People Eyes People Eyes

# 46
  • Дубай
  • Мнения: 3 730
Добро утро, момичета ☕
Албумът на Нам Джун е страхотен-не знам защо ,но сякаш като солота блеснаха някак повече,не че като група не ги харесвам,но сега си плуват и творят в свои води ,както се казва без да се съобразяват.
Честито за наградите,обаче си е традиция за албума на годината,както е споминала Джесс.Що свестни групи останаха незабелязани и недооценени за жалост.

Нещо старо ама незабравимо!Кви ритми ,кви танци няма нищо общо със сегашния кпоп.Сегашния гони много американския стил ,което не е лошо ,но вече твърде предвидимо.

# 47
  • Мнения: 9 287
Таланта не е достатъчен за съжаление, много неща си трябват. Но да се задържиш почти 10 години на върха си е за респект.

Тази дама - Youjeen - има  шанс с RM, страхотен вокал в Wild flоwer, много емоция вкарва 💔😍



Иначе е рокаджийка


_____________________
Добро утро!

Последна редакция: пн, 05 дек 2022, 07:38 от araselia

# 48
  • Дубай
  • Мнения: 3 730
Ари,страхотно начало на деня от RM.
RM и гласa му са  уникална  наслада за ухото, оставя незабравимо и прекрасно  настроение,което гали сетивата ти.Личи си, че влага много любов и старание в нещата,които прави ,затова и така добре му се получават .   Професионалист  ,който се отдава на максимална мощност,както се казва Страхотен се е получило,Браво!

Сега за Лей,моят любимец
Публикувал е снимка с наградата на ЕХО за Wolf ,през далечната 2013...

Yixing винаги  помни!Той си остава част от ЕХО и това никога няма да се промени,което добави солидно количво уважение от мен към него...винаги тактичен и много дипломатичен когато става дума за ЕХО и SM


Последна редакция: пн, 05 дек 2022, 11:43 от I.V

# 49
  • Мнения: 9 287
Иве , твоя човек си е облякъл якето наобратно Stuck Out Tongue Winking Eye

Шегичка, обаче наистина се чудя как изглежда на гърба

Аз продължавам, прескачайте ме ако досаждам, сори Blush Обаче наистина от петък съм само на "Индиго"

# 50
  • Дубай
  • Мнения: 3 730
Ари, от клипчетата,които видях ,и аз останах с  това впечатление...явно е търсен от него ефект или просто така му е удобно ... Самото му присъствие
е  достатъчно за да привлече вниманието около себе си,другото са просто допълнение към него☺️🤪

Пускай си на воля,мен лично много ме радва ентусиазмът ти около БТСИТЕ 🤗
За да не съм празна и аз ще оставя нещо от най-любимите ми ...


Джес,къде се изгуби???

# 51
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 090
Ето ме и мен. Днес ударни дози от Джуни и Лей,
нека ни е зле. Хич не се оплаквам от такива музикални оформления през деня.
И понеже тук имаме едно army и едно exo-че, дето се грижите да слушаме
най-новите песни и да имаме ексклузивни новини, аз ще съм evergreen-чето.
Ето ви нещо любимо от оппа-та от 2PM. Текьо тук е направо Smiling Imp

# 52
  • Дубай
  • Мнения: 3 730
Ехе ...Джес!От тази група бях влюбена Джей Парк ,ама той нали имаше провинение ...малко преди излизането на първият им албум напусна за да не им навреди май.Иначе си го следя като соло...



Малко да ви разведря с моя човек ....малко страсти от Сан Франциско и концерта му през ноември

Последна редакция: вт, 06 дек 2022, 11:09 от I.V

# 53
  • Мнения: 9 287
Нова тема 🙂 , не е зле, никак даже 👍



И да си дойда на думата 😋 100% истина

I'm still life (ooh-ooh)
Yeah, can't lock me in the frame, I'm movin', yeah
I'm still life (ooh-ooh)
Life is better than the death, I'll prove it, yeah

# 54
  • Дубай
  • Мнения: 3 730
Успех на новата група...май повече са от японски произход ,по чертите на такива ги оприличавам

 Великолепен RM... Текстът ,текстът  те удря право в сърцето ❤️
И като сме на БТС малко снимки на Джин ,които агенцията му е споделила по случай рождения му ден




Излезе и изявление от BH за влизането му в казармата...Оставям линк ако искате да го видите...мисля ,че нямате нужда от превод🤗
https://www.soompi.com/article/1557319wpp/bighit-music-releases- … litary-enlistment

Сега за ЕХО
Сехун е бил в Египет като лице на Диор ....и не с кой да е ,самият Робърт Патинсън също е бил там ...това  е голямо постижение и привилегия.




На четвърти се навършиха пет години от electric kiss


Хубав ден, момичета 😍

Последна редакция: ср, 07 дек 2022, 11:35 от I.V

# 55
  • Мнения: 9 287
Иве 💜

Освен да му пожелаем лека казарма на Джин, макар че колко да е лека...

Малко мода от летището - Джимин лети за щатите. Много харесвам палтенцето, бих носила и аз такова и с такова закопчаване 😍, даже се оглеждам, но не съм видяла





и маратонките



И един "аристократ", не по-малко от граф, да не кажа принц 😎🤴🙂





Хубав ден!

# 56
  • Дубай
  • Мнения: 3 730
Привет 🤗

Стайлингът на Джимин  е много фешън.... И аз много обичам такива  неангажиращи и спортни визии ,през повечето време съм така ...Джимин какво ще прави в щатите ,ще пее ли ?

Техун е великолепен,нереален..Отиват му
тези  превъплъщения  и то много,и се възползва на макс от това ...наистина има нещо аристократично в него ... супер яка концепция. Има  нещо повече от естетика,не е само снимки ,а  целият клип с концепцията е просто невероятна ... Все едно пътуваш с Taehyung в миналото! Съвършено!

Последна редакция: чт, 08 дек 2022, 12:10 от I.V

# 57
  • Мнения: 9 287
За Джимин не знам, предполагам нещо по албума си ще прави. Но сега излезе информация за RM - ще пее в Ню Йорк днес и утре в арт-музей доколкото разбрах  - Dea Beacon







Последна редакция: пт, 09 дек 2022, 00:00 от araselia

# 58
  • Дубай
  • Мнения: 3 730
Здравейте ,кпопъри
Чен и Шумиин вчера са имали концерт във Филипините,въпреки дъждовното време те са излязли на сцената и изпълнили по четири парчета...Няма спиране,истински отдадени на феновете


Разбира се ,знаете ,Лей е моето пристрастие и не мога без да го сложа ...
Серия от фотоси е споделил за VOCUE & ELLIE




Продължавам да работя  върху  себе си, моята музика, моите танци и всичко  останало. Когато достигна   високо ниво на качество, го повишавам още по-високо - за да стана по-добър.


# 59
  • Дубай
  • Мнения: 3 730
Идвам да ви зардвам
Предстои „Колаборация на века“: Taeyang ще си сътрудничи с BTS Jimin.
Според достоверни източници, Jimin ще бъде включен в соловия албум на Taeyang от Big Bang като гост-изпълнител. Албумът ще излезе следващия януари.
И нека чакането започне сега... Феновете са много въодушевени и много щастливи...  


Усещам, че световният ред ще бъде нарушен
Спомних си дните ,когато Джимин пееше песните на Теянг
 Ще бъде страхотно, ако танцуват заедно.
Невероятно!  Гласовете им се сливат перфектно.
По дяволите, дори не мога да си представя какво ни готвят.
Можете ли да си представите такава комбинация? Big Bang, BTS, Taeyang и Jimin

На Чен албума чухте ли го...както винаги много специфични и хубави парчета...Знае как да въздейства на сърцата
https://music.youtube.com/playlist?list=OLAK5uy_kLQNZ2w_CmPt3eU-4H-ujA4zfNLo6dlQ4

Редактирам се:Забравих за снимките на Сехун за Диор....От официалния канал на бранда


Последна редакция: сб, 10 дек 2022, 14:53 от I.V

Общи условия

Активация на акаунт