Кпоп и нашите музикални пристрастия

  • 23 754
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Дубай
  • Мнения: 3 731
Оххх, моя е Джони, супер новина!
Тийзъра ми харесва, явно ще е нещо чил.
Момчетата все едно са се събрали на вила и
цяло лято ще са здравей живот. Хайде да не се подмотват
другото лято при нас Wink.
Ох,мечта ми е ,но едва ли.
Джаксън Уанг с нова песен,не мога да я постна обаче .

Чакай, аз ще пробвам


Благодаря Джесс!
Джаксън ми е любимец голям и този път не разочарова.
Пример,че освен красив е и много талантлив, проектите му са все открояващи и запомнящи се.Харесвам го и като човек-много добронамерен и човечен,готов да се жертва за другите .

# 16
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 090
Джаксън е изграден творец с планове и идеи и момчето сериозно си работи върху тях.
Песента е хубава, обаче не мислиш ли, че някак не му пасва особено? Прекалено лирична
и меланхолична ми идва някакси. Сякаш Blow повече му пасва, но пък си ми е слабост и
това, че в момента е толкова активен много ме радва.
А Джакито много го харесвам в дуета му с Джеси, там е Stuck Out Tongue

# 17
  • Дубай
  • Мнения: 3 731
Привет!
Джесс , напълно съм съгласна с теб.Хубава е песента,но някак не всичко ми е ок,виж сега ,друго нещо е Blow-много емоции и чувства в нея ,а видеото е покъртително добро,пасфащо идеално на Джаксън.
А, с кака Джеси са много сладки-опитват се да запазят самообладание ама не става,като се погледат и как сладко по приятелски се усмихват.Страхотна колаборация сътвориха двамата.

И нещо от любимеца ми от EXO,Кай ще краси корицата на DAZED през октомври




И да чуем нежния му глас

# 18
  • Дубай
  • Мнения: 3 731

Темин от Sninee излиза от казармата на 30 ноември.
Дано да влезе в ритъм това момче след като го изпишат от казармата .

# 19
  • Дубай
  • Мнения: 3 731
Stray Kids с нова песен ....MAXIDENT


Имаме си  и рожденик от групата ,Хан.Честит да е ... здрав и  все така талантлив .

Хайде ,само аз ли съм в тая тема☺️

# 20
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 090
I.V не си сама, споко. Просто тези дни гледам основно за кралицата
и всичко друго съм го сложила на стоп. Кай-че е прекрасен, но той
винаги си е такъв. Радвам се за Темин, момчето е толкова нежна
и ранима душа и тази служба, пък дори и сега на по-лека не му се отрази
на душевното спокойствие никак добре. Виж, любимеца на корейските моми
Минхо си я изкара с кеф, че и остана да помогне на новите попълнения.
Гледам тук заформяме фен клубове на трите водещи компании.
SM, Hybe и YG, сега чакаме и някой фен на 2PM, че да има на JYP.
В тази връзка да ви попитам, абсолютно чистосърдечно и без да се заяждам,
какво мислите за приказките ЮК да организира референдум дали да ходят
BTS в казармата? Аз, макар и да симпатизирам на момчетата не смятам, че това
е ок. Тези чафка им е изпила мозъка, референдум за такова нещо, really!?
Може момчетата да са много известни, но това не значи, че трябва да има изключения.
Защо Bigbang ходиха, а тези не? Топ, стигна до самоубийство горкия, Джитката го съсипаха, Темин
е най-пресния пример и пак за тях няма/ше изключения. Ами не е честно, пак казвам нямам
нищо против момчетата, но аз лично бих се радвала корейците да кажат не на това безумие.

# 21
  • Дубай
  • Мнения: 3 731
Привет!
Джес, доколкото разбирам си пряко засегната от смъртта на кралицата .Надявам се всичко да  се нареди при вас.

Според мен редно би било да не отменят военната служба на БТСите!Не е често спрямо другите , които отидоха и ще отидат,защото и ще продължават  и колкото и да са известни ,колкото и да спомагат  за благото на страната, BTS са граждани на ЮК ,както всички останали ,и не бива да се правят изключения.




NCT 127 пуснаха заглавната песен от 4ят им мини албум

От музиката до MVто всичко е изпипано.Както винаги готина хореография и пълна синхроност от момчетата.

# 22
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 090
Ти пък, не съм засегната пряко, но това е за което основно гледам и чета.
Blackpink днес извадиха нова песен и клип. Защо имам чувство, че вече съм го гледала:
Танк с камъни отметка
Първа пее Джени отметка
Втора пее Лиза отметка
Рап на Джени отметка
Танц на 4-те, подобен на всички останали отметка
Хубави момичета отметка
Разочарована съм отново, очаквах повече от тях.

Последна редакция: пт, 16 сеп 2022, 17:37 от Jess!

# 23
  • Мнения: 9 287
Привет!

Меломан съм, и слушам всичко без чалга, не мога без музика, почти перманентно съм със слушалки.

Открих BTS преди две години и това ми е ежедневната  доза релакс 🙂.  Слушам всичките им албуми, както и соловите песни на всеки от тях, всички са ми любими, някои повече. Страшно ме мотивират, текстовете им са много хубави, освен че музиката е страхотна и гласовете им уникални. От танците съм във възторг.

А бях абсолютно скептична... Далеч съм от тийнейджърските години, но виждам че ги слушат всякакви хора на възраст, цвят и пол.Всеки може да се идентифицира с нещо. И не виждам как тяхната музика  изобщо някой може да приравни с нашата пошла чалга и маанета. Визирам "Black Swan", "Awake" на Jin, "So far away"... Много са





Предразсъдъците са ужасно нещо и могат да лишат човек от много красиви изживявания.
  По въпроса за казармата - пацифист съм и съм против войните и всичко свързано с тях, не трябва никой да се принуждава да върши неща против волята му. Който иска да става войник - да си упражнява тая професия, но не да губят ценни мигове от живота на талантливи музиканти и артисти . За мен е безмислена дейност и извор на нещастие.
____________
Допълвам
BTS ще звучи в открития космос през 2024 г. като част от плейлиста на НАСА по време на нейното пътуване до Луната.
 песните "Moonchild, "Mikrokosmos" & "134340" са избрани за честването на 50-ата годишнина на Аполо 11"

Последна редакция: ср, 21 сеп 2022, 06:19 от araselia

# 24
  • Дубай
  • Мнения: 3 731
Здравейте!
Араселиа,Джес🤗🤗
Шумин с ревю на Brand new и малко снимки








Лей пусна нова песен, както винаги различен и уникален по свой си начин.Музикален гений

# 25
  • Мнения: 9 287
I.V Hands Hand

На Лей песента е интересна Hands Plus1 , малко аналогия в клипа и хореографията може би най-вече, виждам с тази нова песен, по-американски е ,фънки Simple Smile.  Хореографията е Hands Ok Hand

# 26
  • Дубай
  • Мнения: 3 731
Джи Хоуп плува напълно в свои води ,не знам,но след като започна соло просто изпъкна това дете ....Много хубави последни песни от него.
Лейчето е изграден творец....никога не разочарова,поне мен де,но аз имам и сантименталност към него.Той беше първия мембър от ЕХО,който ме плени ,след него и другите.
Нови от Лей




Отивам да видя  албума му ,трябва да е излязъл вече

Последна редакция: сб, 24 сеп 2022, 16:09 от I.V

# 27
  • Дубай
  • Мнения: 3 731
Излязъл е албума на Stray Kids.... Честит рожден ден и на Лей ...моето пристрастие ,моят биас ,моят намбър one .


Петък е❤️❤️❤️

# 28
  • Мнения: 9 287
ЧРД на Джимин - това чудо на природата 🤩 Simple Smile









Последна редакция: чт, 13 окт 2022, 15:14 от araselia

# 29

Общи условия

Активация на акаунт