Косми на краката при бъдеща осмокласчничка

  • 5 245
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 13 166
E, стига де. За мишници и триъгълник няма проблем, както и за стриите, но за краката не може.
След като има опит с кола маската, изобщо не би трябвало да се чудиш. И защо тогава да си бръсне краката, вместо да ги направи и тях?
Други процедури прави/те ли при козметичката?

# 46
  • Мнения: X
Бабата е била някоя невъзпитана и въобще в качеството си на каква си позволява да коментира?

Реално като си на 14 си много по-чуплив от чужд коментар и мнението на околните значи нещо. Аз на тия години се кефех да откривам всякаква козметика, а майка ми не ползваше почти нищо. Не намирах общ език с нея на тези теми. И до ден днешен обожавам козметика, ползвам много и вечно купувам.

Сега, на почти 30 крайно не ми пука какво мислят околните и се поддържам заради себе си. Но на 14 и един косъм ми правеше впечатление.

# 47
  • София
  • Мнения: 13 166
Никога не е имало сила на света, която да ме накара да изтърпя кола на триъгълника. Веднъж пробвах преди много години и помня единствено болка и страшни синини после.

# 48
  • Мнения: 6 703
Е, това не е истина......
Кола на "подмишнички" и триъгълник, но на крака не.
Ти, нещо подиграваш ли се?

# 49
  • Мнения: 7 278
Темата май е пързалка. Триъгълникът изби рибата.

# 50
  • Мнения: X
Да няма предвид бикини линия, а не триъгълник?

Фивър, попаднала си на някоя касапка. Ходя от години и не ме боли. Даже си говоря с козметичката и то така бързо минава времето, все едно кафе пием. А цяло тяло си правя…

# 51
  • Мнения: 21
Да няма предвид бикини линия, а не триъгълник?
Външен триъгълник просто да не се вижда , а оставащото с една ножица да не е дълго.

# 52
  • Мнения: 4 009
За мезе ни взеха с тия глупости вече. Заключвайте я тази тема и да се свършва. Мамата с ножица реже на на 14 годишната си дъщеря космите на оная работа, ама на краката не може, да не пораснели.

# 53
  • Мнения: 21
За мезе ни взеха с тия глупости вече. Заключвайте я тази тема и да се свършва. Мамата с ножица реже на на 14 годишната си дъщеря космите на оная работа, ама на краката не може, да не пораснели.


Та , тя сама си ги реже . Достатъчно е голяма Grinning

# 54
  • Мнения: 40 933
Да, бе. Достатъчно голяма да си подстригва триъгълника, но не и да си епилира краката??? А и с тези "подмишнички" ми напомни за един виц с една подобна майка:

Майка води синчето си при доктора:
- Докторе, вижте му пишлето, че нещо се оплаква като пишка?
Докторът след няколко минути:
- Да. От днес спираме да го наричаме пишле, а пенис. И освен това  започваме да лекуваме трипер...

# 55
  • Мнения: 1 582
😂😂😂😂
Ама как с ножица, бре?!? Поне с нокторезачка да беше😂

# 56
  • Мнения: 4 009
Смятай за толкова години рязане каква гора е там. Да и забраните веднага, че ще станат черни и дебели и после като стане време за секс и ще берете срама...

# 57
  • Мнения: 1 522
За мезе ни взеха с тия глупости вече. Заключвайте я тази тема и да се свършва. Мамата с ножица реже на на 14 годишната си дъщеря космите на оная работа, ама на краката не може, да не пораснели.

Та , тя сама си ги реже . Достатъчно е голяма Grinning

Аз не бих й гласувал такава голяма отговорност. Да не си среже оная работа ... ще стане фал. Я вземи контрол. Sweat SmileSweat SmileSweat SmileSweat Smile

Ако не ни пързаляш, трябва да се засрамиш.

# 58
  • Мнения: 375
И през ум не ми е минавало да искам разрешение от майка ми да си обезкосмя краката! А бях добро дете.
Само да вметна, че имах съученичка, която не се обезкосмяваше /може и тя да е била под такъв контрол от мама/ и 15 години по-късно все още за нас е "косъма". Не е истина, колко дълбоко сте навлязла в личното пространство на момичето.

# 59
  • София
  • Мнения: 13 166
И това момиче сигурно, докато се подстригва с ножичката, никога не се сеща за самобръсначката. Хем по-лесно, хем и краката накуп.
Все повече докарва на "най-често" с бретона, с люлката и какво там беше още. Само снимки липсват.

Общи условия

Активация на акаунт