1 СУ "Пенчо П. Славейков"

  • 11 251
  • 92
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 034
Миналата година на входа на училището упътваха кой клас за коя стая е.Simple Smile

# 46
  • Мнения: 752
Предлагам учебници за 11клас, нови са, само разлиствани.😀

# 47
  • Мнения: 89
Мами, как са настроенията след родителската среща? Аз моя се опитах да го стресирам, опитите ми са винаги, без изключение неуспешни!, като му казах, че учителят по испански е един прероден Пиночет, но той не трепна! Даже и съотношението девойки - младежи не го разтърси. Пожелавам на всички една успешна година. Надявах се, че ще ги обучава учителят - испанец и съм малко разочарована....но, късмет!:stuck_out_tongue:

# 48
  • София
  • Мнения: 2 034
Кой ще ви е учител?

# 49
  • Мнения: 89

Венцислав Николов. Абе аз съм супер непретенциозен човек, но произношението на заглавието на учебника ми прозвуча като от арабин-::Но пък той ще преподава по граматика, а аз като филолог знам колко е важна, така че ако му куца произношението, но методологията му е перфектна, го приветствам с 2 ръце!

Последна редакция: чт, 08 сеп 2022, 21:49 от Daniela Mihaylova

# 50
  • София
  • Мнения: 2 034
Не бъдете предубедени! Предлагам да споделите мнение отново на края на учебната година. Това е Учителят, заради който нашите деца плакаха, че няма да им преподава повече. Направиха какво ли не за него на края на учебната година, за да го зарадват с подарък, който да му остане за спомен. Обичат го с цялата си душа. Предполагам, че и вие ще останете очаровани от подхода му. 😊

# 51
  • Мнения: 89
Не бъдете предубедени! Предлагам да споделите мнение отново на края на учебната година. Това е Учителят, заради който нашите деца плакаха, че няма да им преподава повече. Направиха какво ли не за него на края на учебната година, за да го зарадват с подарък, който да му остане за спомен. Обичат го с цялата си душа. Предполагам, че и вие ще останете очаровани от подхода му. 😊

Ама аз много го харесах, личи си, че е супер стабилен! Искам децата да го харесват, и аз ще го. Много!

# 52
  • Мнения: 752
Любимият ни учител ...Уви, само за 8кл.беше.И нашите плакаха.

# 53
  • Мнения: 89
Привет!
Дали случайно учителите по български, математика и философия са дали информация с какви учебници и помагала ще се работи? Предполагам,че са класни на другите класове и по тази причина не се появиха на нашата среща.

# 54
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 003
Аз съм доволна от родителската, от учителите, които видях и даже и родителите от класа ни ми станаха много симпатични. Разбира се, че девойките са се надявали на по - сериозно момчешко присъствие, но пък важно е качеството Simple Smile Ето, че Пресиян изглежда стабиляга Simple Smile Ако трябва да съм честна и на мен произношението на господина по испански ми направи впечатление, но пък всичко друго си беше ок, така, че не се задълбочих много над тази подробност Simple Smile Дано първата от поредицата гимназиални години е прекрасна за децата ...и за нас Simple Smile

# 55
  • Мнения: 119
Привет!
Дали случайно учителите по български, математика и философия са дали информация с какви учебници и помагала ще се работи? Предполагам,че са класни на другите класове и по тази причина не се появиха на нашата среща.
По български е нашата класна, на 8А - ще ползват учебниците и христоматия на БГ учебник.

# 56
  • Мнения: 752
Има необходимите учебници на сайта.😀

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Здравейте, мами на деца, учещи в 1 СУ. Тъй като това е училище, към което се е насочила дъщеря ми тази година, много бих искала да разкажете малко повече за самото училище. Как се чувстват децата ви, доволни ли са от начина на преподаване на езиците (и испански, и английски ни интересуват), намериха ли добра среда? Също бихме искали информация и за учителите по БЕЛ и МАТ, държат ли на предметите? Наред с езиците, тези два предмета също много ме интересуват, защото са най-важните, а в доста училища не могат да намерят добри преподаватели и често ги сменят, което рефлектира негативно на децата. И така с нетърпение очаквам да споделите информация, тъй като вече иамте повече такава от децата ви, които са възпитаници на училището.
Благодаря ви предварително!

# 58
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 003
В темата за неелитните училища е писано доста да първо. Особено напоследък Simple Smile

# 59
  • Мнения: 211
Към родителите на вече учещите деца - какво е съотношението момчета - момичета в класовете? За 22 -ро чета, че го наричали момичешкото. А тук как стои въпросът (гледам основно майки на момичета са писали по-назад)?

Общи условия

Активация на акаунт