1 СУ "Пенчо П. Славейков"

  • 11 253
  • 92
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 119
Здравейте!
Честит прием на всички деца и дано се чувстват добре в училище. Simple Smile
Дъщеря ми ще учи в 1 СУ Пенчо Славейков, приета е в паралелката с чуждоезиков профил - английски и испански.
Ще се радвам, ако ми дадете знак как да я свържа с други деца от випуска, прочетох, че има вече ученическа група.
Благодаря предварително и ви желая безгрижно лято! Simple Smile
Здравейте,
Пишете ми на лични, ще Ви дам профила на дъщеря ми.

# 31
  • Мнения: 89
Писах ви, благодаря предварително! Simple Smile

# 32
  • Мнения: 4
Здравейте! И моята дъщеря вече е част от новото попълнение на 1СУ паралелка "природни науки ИЕ/АЕ". Успех на всички деца!

# 33
  • Мнения: 21
Много е хубаво, че децата се свързаха предварително, поддържат контакт и се опознават. И са щастливи с избора си❤

# 34
  • Мнения: 1
Здравейте, дъщеря ми също е приета профил Чужди езици ИЕ/AE. Бихте ли ми споделили името на групичка за да я свържа със съучениците?Благодаря ви предварително!

# 35
  • Мнения: 119
Здравейте, дъщеря ми също е приета профил Чужди езици ИЕ/AE. Бихте ли ми споделили името на групичка за да я свържа със съучениците?Благодаря ви предварително!
Здравейте, пишете ми на лични, ще Ви дам профила на дъщеря ми. Нека детето й пише и тя ще я добави.

# 36
  • Мнения: 57
Здравейте! Да попитам има ли някаква информация за учебниците,  по които ще учат децата в 8-ми клас? Също знае ли се кога ще са родителските срещи?

# 37
  • Мнения: 752
Следете в сайта, кр.на август- нач.на септември някъде ги качват.По езика се прави обща поръчка.Тр.да има и инфо тогава и за род.срещи.

# 38
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 003
Привет, дали някой има информация  ще има ли и кога родителска среща за 8 клас? Не, че съм привърженик на родитеските, ама все пак Simple Smile И знае ли се дали има и момчета по класовете...? Девойките се вълнуват Simple Smile

# 39
  • Мнения: 119
Привет, дали някой има информация  ще има ли и кога родителска среща за 8 клас? Не, че съм привърженик на родитеските, ама все пак Simple Smile И знае ли се дали има и момчета по класовете...? Девойките се вълнуват Simple Smile
При записването казаха да следим на сайта, вчера гледах и нямаше нищо.

# 40
  • Мнения: 21
След 1 септември били казали, че трябва да следим сайта.

# 41
# 42
  • Мнения: 119
Благодаря, isi!
Предполагам ще има списъци с разпределение по паралелки.

# 43
  • Мнения: 14
Не видях списък, предполагам че Испански с Английски са "а", Английски с Испански са "б", Природни с Испански "в" и Природни с Английски "г" 😉

# 44
  • Мнения: 89
Не видях списък, предполагам че Испански с Английски са "а", Английски с Испански са "б", Природни с Испански "в" и Природни с Английски "г" 😉

Направи ми впечатление, че за А и В клас има обща среща, вероятно те са в един профил, все едно дали езиков или с природни науки.  Със сигурност намясто ще ни упътят . Grinning

Общи условия

Активация на акаунт