Пубертетът при момичетата – как да подготвим децата? - 14

  • 37 187
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 312
Чудесно,но нали момичетата ви си избират типа бански,не вие😊
Аз нямаше да го казвам тук,но понеже често се повтори това"смъкване на горнишето"И какво точно ще се случи,ако инцидентно се повдигне леко.Освен да си го свалят бързо обратно.Примерно,на плаж,аз винаги съм без горнище.И тя е свикнала с това.Не го приема за себе си,но едва ли ще и е драма да си оправи горнището.
Има предвидливи млдели с хубава силиконова лента под гърдите.Това няма начин да мръдне,особено като се навлжни от жегата или водата в морето.

# 46
  • Мнения: 9 361
По принцип смъкване на бански е имало само при силно вълнение на морето. Иначе плуване, тичане - не. Банските се мерят винаги при нас и ако не стават и не могат да прилепнат към тялото се връщат.

# 47
  • Мнения: X
Да, именно защото смятам, че в нейн избора за бански и дрехи, не казвам нищо когато поиска отново цял бански и къси панталонки.
Баща й все я убеждава да си вземе половинки, не че нещо променя.

# 48
  • Мнения: 4 312
Точно,защото помнех колко досадно беше цялото налагане на мнение.А и аз съм си вигоглава,дъщеря ми също държи на избора си и тактиката ни е да си казваме мнението,а тя решава в крайна сметка.Тя е друг човек,не е нито един от двамата При добро възпитание крайности няма как да се случат,другото е без такова значение.Катоне иска да събира тен,не иска.Аз пък се пека като гущер.Различни хора😊🌻

# 49
  • Мнения: 12 992
Ами както се чувстват комфортно децата така, не са бебета, казват си.
Моята е Раче, само във водата, затова се къпе с такива бански, с дълъг ръкав  с УВ. Ако е на пясъка с половинки или цял с презрамки.
Тя си приготвя вече и бански и дрехи.

Последна редакция: вт, 05 юли 2022, 16:36 от JACKLIN*

# 50
  • Мнения: X
Точно,защото помнех колко досадно беше цялото налагане на мнение.А и аз съм си вигоглава,дъщеря ми също държи на избора си и тактиката ни е да си казваме мнението,а тя решава в крайна сметка.Тя е друг човек,не е нито един от двамата При добро възпитание крайности няма как да се случат,другото е без такова значение.Катоне иска да събира тен,не иска.Аз пък се пека като гущер.Различни хора😊🌻
+1

Понеже и двамата сме упорити и вироглави, щерката е комбо между двамата и много упорита също та няма смисъл да се опитвам да налагам мнение.

# 51
  • София
  • Мнения: 23 096
И понеже аз споделих, че недоумявам как млади момичета ходят с различни от две части бански, и явно излезе, че налагам мнението си на дъщеря ми... ако я познавахте, щяхте да разберете, че това е кауза пердута. Grin

# 52
  • Мнения: X
И понеже аз споделих, че недоумявам как млади момичета ходят с различни от две части бански, и явно излезе, че налагам мнението си на дъщеря ми... ако я познавахте, щяхте да разберете, че това е кауза пердута. Grin
То и нашата де, няма шанс да облече нещо купено от мен, ако не го хареса. А пробвах, не е като да не.

Купих й три различни бански костюма с нея в магазина ( още тогава ги отказа и не искала бански)  и или ще стоят в шкафа й и ще носи едно и също, или ще ги изхвърли след година неносени в чантите  за даренията и омалели дрехи.

Последна редакция: вт, 05 юли 2022, 17:15 от Анонимен

# 53
  • София
  • Мнения: 2 038
Аз вече сууупер рядко купувам нещо сама без нея.
Грехота е да купуваме излишни неща, а хора да изнемогват и да ходят голи. Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 21 275
Аз вече сууупер рядко купувам нещо сама без нея.
Грехота е да купуваме излишни неща, а хора да изнемогват и да ходят голи. Rolling Eyes
И аз така ,евентуално само чорапи.

# 55
  • Мнения: 3 396


Това е единия бански на дъщеря ми. И повечето момичета от класа им ходях с такъв тип или цял.
Това няма как да падне, то е като къс потник, няма закопчалки, презрамките се регулират и е с едно воланче за красота.

# 56
  • Мнения: 6 709
Моята дъщеря е на 10 години и предпочита само цели бански.

# 57
  • Мнения: 4 717
Тонка, за такива шорти за сърф става въпрос, а не за долнище тип боксерки.
шорти
Скрит текст:
бански боксерки
Скрит текст:
Аз лично не ги одобрявам, но се съгласих с нея. В крайна сметка ако й спарват сама ще се откаже да ги носи.

Записахте ли момичетата в гимназия/ново училище вече? Гледам, че днес е първият ден за това.

# 58
  • София
  • Мнения: 23 096
Dress as Princes, днес е първият ден на редене на желаните паралелки и подаване на заявлението. На 12-ти ще обявят резултатите от първото класиране. От 13-ти е записването или подаване на заявление за второ класиране. Много е тромава системата и играта на нерви отнема кажи речи половината от лятото. Да се приключва тая мъка, че да мирясаме всички вкъщи.
Оставила съм Кати да прави каквото поиска лятото. Чете романи, пуснахме й Дисни+ . Дано я приемат на първо класиране, че да палим спокойно към морето и да продължим на планина.

Е, ясно е, че децата ще ходят на плаж с каквото искат. Големи са и сами си вземат решение за дрехите.
Кати беше на 2 г, когато за първи път ходихме на море. Ден първи - горнище и долнище. Ден втори - само долнище. Ден трети - нудистка. Joy

# 59
  • Мнения: 981
Влизам с въпрос,дами.Моята дъщеря е на 13 г.и 4 м.Казва че има бяло течение,няма цикъл още.Притеснително ли е бялото течение?Има ли вероятност цикъла да й дойде при смяна на климата?На 31.07 отиваме на море.Не искам детето да пропусне морето,ако й дойде точно тогава.Какво мога да направя?Аз имам лекарства за отлагане на цикъл,но без консултация с лекар,няма как да й го дам.Посъветвайте ме как да постъпя,какво да направя?На другия край на България живеем,за нас е важно морето, децата ми го чакат с нетърпение,искам да са доволни и да се чувства момата комфортно.

Общи условия

Активация на акаунт