Filorga - тема 8

  • 10 738
  • 95
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 35 957
Скрит текст:
Закупих този травъл сет. Имах възможността да изпрабвам кремовете sleep and lift и lift structure.
След oxigen glow ,time filler и sleep and peel, където има видими резултати, то тези двата са тотал щета. Ни лифтинг, ни уеднаквяване и заглаждане. Абсолютно нищоправещи!  
Time Filler и Oxigen Glow - имат повече ХК и елементи които "напомпват" леко кожата и от там се получава лек лифтинг ефект, дори за ТФ, за да се постигне този ефект, трябва да се ползва поне 5-7 дни (при мен, макар че приемам и ХК повече от 15 год. почти нон-стоп).
Sleep&Рeel ти дава това изравняване на тена, озаряване, изсветляване... и донякъде стимулира синтеза на колаген ( ако се ползва при необходимите за това условия)
Докато серията Lift подпомага регенерацията, т.е. има малко по-друго действие (съдържа и по-малко ХК) и трябва време, докато се постигне това обновяване и от там лифтинг ефект. Това е много труден и бавен процес и само от една проба на крема - защото тези мострички стигат за около 6-7 дни... освен, ако не ги пестиш много и респ. съвсем няма да има този ефект.
Когато се ползва крем с повече ХК - трябва да приемаш повече вода.... поне 3л., аз напр. пия около 5-6л. на ден.
Когато се ползва крем за регенерация - трябва да се храниш правилно, така че да подпомагаш синтеза на нов колаген...т.е. не трябва да си на диети и т.н. Тази козметика, най-общо, съдържа факторите, но не и основната суровина за синтеза на колаген. Не е като да ти поставят мезоконци, които да дръпнат кожата и да провокират синтеза на колаген ... за което (синтеза) също трябва време - средно 3 месеца ( от поставянето). То дори и при тях, ако не приемаш колаген и не се храниш правилно, ефекта не е максимален, а какво остава за един крем Simple Smile
Или, моето мнение за Sleep&Lift и Lift Structure е, че са разкошни продукти, ако се ползват правилно ... и имаш нужда от лек лифтинг ефект Simple Smile

Последна редакция: нд, 05 фев 2023, 07:43 от denis©

# 46
  • Варна
  • Мнения: 3 251
За първи път чувам някой да твърди, че Oxygen glow има голямо действие 😀 за мен е кремче за 20 годишни.

# 47
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
За първи път чувам някой да твърди, че Oxygen glow има голямо действие 😀 за мен е кремче за 20 годишни.
Точно, нищо не правеше при мен. Много харесвам Time filler и Lift structure, особено втория. Сега мисля да си взема новия Sleep and Peel.

# 48
  • Мнения: 2 228
За първи път чувам някой да твърди, че Oxygen glow има голямо действие 😀 за мен е кремче за 20 годишни.
Подкрепям!

# 49
  • Мнения: 3 267
И аз харесвам много повече Lift structure. Ползвам го вече над година. Oxygen glow нямаше никакъв ефект при мен. Time filler вече ми е слаб.
Понякога, когато прочета, че някой крем, който за мен има видим ефект, няма, се замислям от кой сайт е купен. Защото имам опит с нещо, което съм ползвала от Дъглас и знам точно как действа и после му купя фалшивата версия от Нотино, от където направих достатъчно опити и трябваше да спра след първото менте.
И разбира се - всяка кожа е различна.

# 50
  • Мнения: 2 228
Аз съм убедена,че моите от нотино са фалш,ползвала съм от аптека някои от същите кремове и ако не нещо уау,поне усещах кожата си с подобрение,един вид имаше действие и положителен ефект….бяха на ниска цена и се подведох от промоцията,евтиното ми излезе скъпо…

# 51
  • Мнения: 3 267
Доволни са от Нотино тези, които не са ползвали преди това оригинални продукти от Дъглас например и нямат база за сравнение. И са доволни например, че се мажат с Ланком или Филорга. А и понякога се попада на случаен принцип и на оригинален продукт от Нотино.

Последна редакция: нд, 05 фев 2023, 12:08 от marigold_

# 52
  • Мнения: 1 398
Купувала съм Filorga от почти всички големи английски онлайн магазини и от Нотино - не откривам абсолютно никаква разлика.
Имате ли доказателства, че са фалшиви и какво означава това?!

# 53
  • Мнения: 3 414
Купувала съм Filorga от почти всички големи английски онлайн магазини и от Нотино - не откривам абсолютно никаква разлика.
Имате ли доказателства, че са фалшиви и какво означава това?!
Аз също. Познавам много добре Ohigen,time filler, sleep and peel и никога са нямали разлика тея от Нотино. Преди време имаше страхотно намаление на Тайм филъра( има-  няма 60лв)- оказа се с изтекъл срок на годност от 2 месеца.
Вече не купувам много намалени.
Ohigen glow в Нотино си е в порядъка на 50-55лв, примерно, и си го купувам без притеснения.

# 54
  • Мнения: 386
Явно в Нотино често се случва да има продукти с изтекъл срок на годност. Миналата седмица върнах червила на Clinique. Поне ми възстановиха бързо парите. Filorga съм спряла да купувам от там.

Последна редакция: пн, 06 фев 2023, 08:10 от DAMA-BG

# 55
  • Мнения: 4 493
И аз един единствен път поръчвах Тайм филър от Нотино и като дойде беше с изтекъл срок на годност преди 4 месеца.

# 56
  • Мнения: 271
Каква е ситуацията със слънцезащитите? FILORGA UV-BRONZE отдавна няма. Интересува ме фактор 50+

# 57
  • Мнения: 490
И аз се интересувам от тази слънцезащита. Остана си една от най-любимите ми.

# 58
  • Мнения: 271
Писах на сайта на Филорга и очаквам в понеделник да ми отговорят. Ще пиша и тук.

# 59

Общи условия

Активация на акаунт