Filorga - тема 8

  • 10 743
  • 95
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 414
NCEF mask night подходяща ли е за суха кожа, комедоногенна?

# 31
  • Мнения: 1 759
Здравейте, може ли мнения за oxygen glow cc cream? https://www.notino.bg/filorga/medi-cosmetique-oxygen-peel-izglaz … tonik/p-15677364/ И преди него пропуска ли се дневния крем? Или си е само тониращ?


И oxygen peel https://www.notino.bg/filorga/medi-cosmetique-oxygen-peel-izglaz … tonik/p-15677364/ за каква кожа е? Мазна?

Така и никой не отговори, отидох и взех тестър на СС крема, от аптеката. Количеството е достъпно за 2-3-4 дена проба. Ами… не си заслужава дори на цената от нотино. Първо няма никаква покривност (аз и не търся голяма, не се гримирам), исках го с цел изглаждане на тена и лек glow ефект, няма нищо от това, едва едва оцветено нещо е. Второ ,ако сложа както обикновено серум , крем и после добавя този СС крема става страшна кир.
Не ми хареса.

Oxygen peel не знам все пак има ли значение кожата , поръчах го от pharmadiscount , да видим …

А за кремовете на Филорга от нотино, имам няколко винаги ги проверявам и досега не е имало неразпознаване. Имам забележка само към night mask- винаги от където и да я взема има проблем с капачето. Нямам идея защо.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 3 251
И при мен е така с нея винаги, бях писала по-назад. Относно Oxygen peel, като изключим тонера, останалите неща са за младежка кожа. CC крема не съм пробвала.

# 33
  • Мнения: 2 228
От днес съм крема Global repair/черното бурканче/,нанесох след измиване с пяна и тампон с мицеларна вода.Като цяло кожата ми е поддържана,нямам изявени бръчки за 45+,търся освежаваш,хидратиращ и поне леко видим ефект:).От Нотино на ЧП закупих,сайтът за batch code ми го разпозна,аз и друг път съм купувала от тях или аптеки,не мисля че има място за притеснение.Някой да сподели мнение за крема?

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 879
Здравейте дами. Искам да попитам дали някоя има опит със сайта makeup.
Пробвала съм околоочния Time Filler, а сега реших да пробвам и NCEF REVERSE.
https://makeup.bg/product/519037/
Струва ми се нереална обаче цената с близо 20лв. разлика е от другаде Thinking

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Привет, дами! Тъй като съм много зле с разпознаването на вредни съставки по етикета, искам да ви попитам има ли такива в козметиката на Филорга - парабени, силикони, минерални масла и т.н.?

# 36
  • Мнения: 4 734
Момичета, спрян ли е крема Sleep and peel? Любим ми беше, сега ползвам Sleep and lift, но не е толкова добър...Grinning
Да попитам кой околоочен крем е по-хидратиращ и силен Оптим айс или Таймс филър айс? Трябва ми за силно дехидратирана кожа под очите на 50+.

# 37
  • София
  • Мнения: 35 957
Момичета, спрян ли е крема Sleep and peel? Любим ми беше, сега ползвам Sleep and lift, но не е толкова добър...Grinning
Да попитам кой околоочен крем е по-хидратиращ и силен Оптим айс или Таймс филър айс? Трябва ми за силно дехидратирана кожа под очите на 50+.
Да, спрян е от няколко години (около 3 год) .... но, 09.2022 пуснаха новата формула: SLEEP & PEEL 4.5
За околоочния крем - според мен, Time Filler Eyes е по-добър избор.
За по-интензивна хидратация, може да пробваш и новия:
HYDRA-HYAL Hydrating Plumping Cream - нанасяш и в зоната около очите ... много добре хидратира, леко опъва, лифтира...

# 38
  • Мнения: 4 734
Момичета, спрян ли е крема Sleep and peel? Любим ми беше, сега ползвам Sleep and lift, но не е толкова добър...Grinning
Да попитам кой околоочен крем е по-хидратиращ и силен Оптим айс или Таймс филър айс? Трябва ми за силно дехидратирана кожа под очите на 50+.
Да, спрян е от няколко години (около 3 год) .... но, 09.2022 пуснаха новата формула: SLEEP & PEEL 4.5
За околоочния крем - според мен, Time Filler Eyes е по-добър избор.
За по-интензивна хидратация, може да пробваш и новия:
HYDRA-HYAL Hydrating Plumping Cream - нанасяш и в зоната около очите ... много добре хидратира, леко опъва, лифтира...

Аз защо така не съм срещнала до сега този новия Sleep and peel. Rolling Eyes
Ще потърся и околоочния, благодаря!

# 39
  • Мнения: 3 414
Ohygen-glow CC крема как е? От известно време го заглеждам.

Филорга излиза изгодно в Нотино, поръчах новия слийп енд пил, но са ми сторнирали поръчката( защоо Sad. )

# 40
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 757
За първи път ползвам Филорга, купих Nutri-filler след доста четене и много ми допадна. Кожата ми е суха и чувствителна, кои други продукти бихте ми препоръчали, момичета?

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 2 394
Здравейте, желая да купя подарък на майка ми, на 54 години е. Коя от двете серии бихте ми препоръчали: Lift structure или ncef reverse?

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Lift structure е разкошен, но другия не съм ползвала и не мога да кажа. Аз съм на 47.

# 43
  • Мнения: 1 906
Ohygen-glow CC крема как е? От известно време го заглеждам.

Филорга излиза изгодно в Нотино, поръчах новия слийп енд пил, но са ми сторнирали поръчката( защоо Sad. )

Ползвам го от лошо седмица. Бяла съм като мумия , като го сложа 🫣  Никак не ми харесва . В същото време ми цапа дрехите, където се опират 😡

# 44
  • Мнения: 3 414

Закупих този травъл сет. Имах възможността да изпрабвам кремовете sleep and lift и lift structure.
След oxigen glow ,time filler и sleep and peel, където има видими резултати, то тези двата са тотал щета. Ни лифтинг, ни уеднаквяване и заглаждане. Абсолютно нищоправещи!

Общи условия

Активация на акаунт