Filorga - тема 8

  • 11 622
  • 100
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 272
Зеленият бутон "me prevenir" значи да ме уведоми при наличност.

# 61
  • София
  • Мнения: 1 175
Преди няколко дни пуснах поръчка от сайта и мисля,че беше наличен, но може и да бъркам. Simple Smile

# 62
  • Мнения: 258
Здравейте,
А някоя от Вас има ли впечатление от филорга Hydra-hyal gel creme?
Аз иначе поръчвам от Арлен, но не съм се замисляла дали продуктът, поръчан точно оттам е оригинален.
 По принцип избягвам да поръчвам от нотино, именно, защото тук в темите постоянно се коментира, че не се знае на какво ще попаднеш.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 3 254
Почти идентични са ми с Hyda -filler-a

# 64
  • Мнения: 272
Каква е ситуацията със слънцезащитите? FILORGA UV-BRONZE отдавна няма. Интересува ме фактор 50+
От Филорга ми отговориха да се свържа с моята аптека, за да ми кажат кога ще има наличности. Дано се появи като пекне повече слънце!

# 65
  • Мнения: 119
https://shop.lillydrogerie.bg/filorga-ncef-multikorigirascha-nos … lice-50-ml-530785
Сега ще треперя менте ли е, докато дойде.

# 66
  • Мнения: 387
Не знаех, че в Лили има Филорга.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 3 254
И аз не знаех, но силно се съмнявам да е менте, все пак са голяма верига.

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Здравейте!
От аптеката си закупих Sleep & peel 4.5, но не чудя как да го ползвам - всяка вечер или през вечер, след почистване го нанасям и приключвам с мазилата или мога да сложа и маска без отмиване?
Моля да споделите вие как действате?

# 69
  • София
  • Мнения: 36 043
Здравейте!
От аптеката си закупих Sleep & peel 4.5, но не чудя как да го ползвам - всяка вечер или през вечер, след почистване го нанасям и приключвам с мазилата или мога да сложа и маска без отмиване?
Моля да споделите вие как действате?
Здравей!
Зависи какво искаш да постигнеш с него и какво е състоянието на твоята кожа... защото той почиства, обновява клетките, изравнява тена  и т.н.
Или няма правило - ако го понасяш добре , може да го ползваш и всеки ден. В момента го ползвам всеки ден, а като дневен - новия GLOBAL REPAIR  BAUME, който е разкошен.
Друга добра комбинация, според мен, е със  Skin Unify

# 70
  • Мнения: 493
Мили дами, взех си мостри на Филорга. Нямаха на всичко. Но много ми допада Skin Unify. Разбирам ли правилно употребата му - слагам го преди дневния или нощния крем. Имам чувството, че след него кожата ми сияе.
Отделно тествам Global repair. За нощен… Удачно ли е? Имам дневен на Ериксон- за стягане на контура, от който не съм доволна , но трябва да свърши.

Имам мостра и на NCEF reverse. Не мога да го усетя като крем. С каква цел се ползва , кога е подходящ?

Нямам мостри на хидратиращите кремове , за които говорите тук - Тайм Филър и Хидра филъра.

Искам да поръчам и ви моля за препоръка. Аз съм на 41. Търся хидратация, стягане на контура , бръчките идват най- накрая на списъка.

Кой крем би бил по-удачен за лятото- NCEF, Global Repair или някой от силната хидратация?

# 71
  • Варна
  • Мнения: 3 254
Skin unify си е отделен крем. Всъщност не разбрах за крема или серума говорите. Може би ако е серума, в комбинация с крем от друга серия няма да има чак такъв ефект.

# 72
  • Мнения: 3 283
Lift structure би бил най-подходящ за стягане на контура на лицето. Аз го ползвам от доста време и съм много доволна. Тъкмо ми пристигна колета от Дъглас с него.

# 73
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 765
Здравейте имате ли идея къде мога да открия Filorga flash nude fluid? Никъде не го откривам наличен , а моя е на свършване.

# 74
  • Мнения: 1 764
Здравейте,
Може ли консултация за тези два продукта? Разлики, предимства. Стъпката им на нанасяне  мисля е еднаква.
https://www.notino.bg/filorga/medi-cosmetique-nctf-eessence-rege … a-kozha/p-636111/ (Това ползвам постоянно)

И https://www.notino.bg/filorga/time-filler-essence-khidratirassh- … zhata/p-16198666/ (не съм го срещала досега)

Благодаря

Последна редакция: чт, 31 авг 2023, 07:34 от sparkling eyes

Общи условия

Активация на акаунт