Filorga - тема 8

  • 10 742
  • 95
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 427
От разните му аптеки - Ремедиум, Субра оригинални ли са продуктите? Или само от сайта на Филорга да се купува? Купих си крем от Нотино, но нямам база за сравнение с такъв от друго място.

# 16
  • Мнения: 3 267
Филорга купувам от аптека или Дъглас.

# 17
  • Мнения: 386
Не знаех, че в Дъглас продават Филорга. За Нотино- отдавна бях писала, че съм поръчвала оттам и имам съмнения за качеството и произхода.

# 18
  • Мнения: 8 887
Купувам от сайта им или от аптека. Ако имате съмнения за доставчик, просто им пишете на мейла на официалния сайт или страница в социалните мрежи. Отговарят в рамките на няколко часа, дали работят с въпросното място.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Е естествено, че не работят с въпросното място, при положение че са с етикети на полски. Те и фешъндейс не зареждат директно от Desigual и ако пишеш на Desigual ще ти кажат, че не работят с тях. Това не означава, че са ментета. Пак казвам, това че ние в България виждаме само високи цени, не означава че са такива по принцип. По същия начин Medik8 в България отстъпка по-голяма от 20% не съм виждала. Редовно поръчвам от английски сайтове с много по-голямо намаление. Специално Филорга по немски аптеки и по английски сайтове ги виждам за без пари. Едва ли в Алиекспрес пускат полски реплики. Нали знаете, че с всичко е така - едно качество се произвежда примерно за Германия, друго за България. Дори един Елсев да вземеш, изглежда различен да си го вземеш в Германия и да си го вземеш в България. Обикновено пригоденият за бг пазара е с по-ниско качество, но често пък с по-висока цена. Последно си бях накупила от там душ гелове на Веледа за по 5 Евро ненамалени, защото тук ги продават по 20лв. Не твърдя с голяма увереност, че Нотино са ок, но това че български представител не работи с тях не значи нищо.

# 20
  • Мнения: 3 417
Как да разпознаем дали крема ни е оригинал?

# 21
  • Мнения: 1 006
Eхее, не съм някакъв експерт по козметиката "менте", но досега съм си купувала само от Нотино (като изключим от free shops по летищата) и съм доволна като цяло.. За мен пък цените в Дъглас са неоправдано високи... Смятате ли, че това прави продуктите там "автентични"?

# 22
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Мен от всичко най - много ме дразнят некачествените им опаковки. Особено нощната маска винаги ми се чупи капачето. И явно няма нищо общо с това дали е менте или не, защото съм я взимала и от официалния сайт, и от Субра и от Parfimo и пак така става.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 264
Как да разпознаем дали крема ни е оригинал?
И аз това бих искала да знам. Имаше сайт за проверка на бяла козметика, който си бях записала, но не го намирам в момента 😊

# 24
  • Мнения: 190
Как да разпознаем дали крема ни е оригинал?
И аз това бих искала да знам. Имаше сайт за проверка на бяла козметика, който си бях записала, но не го намирам в момента 😊
https://m.checkcosmetic.net/

# 25
  • Мнения: 1 759
В списъка им няма Филорга дори .

# 26
# 27
  • Мнения: 427
Проверих флуида, който имам купен от Нотино. Даде ми, че е в срок на годност до 09.2023 г. Означава ли, че не е фалшив?

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 1 264

 Искрено благодаря! Hug И моите продукти от нотино се оказаха разпознавами за сайта и в срок...С изключение на мезо-маската, която няма принтиран код на указаното място, а такъв набит на дъното с топъл печат, който сайтът не разпознава.

# 29
  • Мнения: 35 968
Проверих флуида, който имам купен от Нотино. Даде ми, че е в срок на годност до 09.2023 г. Означава ли, че не е фалшив?

ако ще фалшифицират даден продукт, защо биха пропуснали да фалшифицират срока на годност?

Общи условия

Активация на акаунт