Тренировки в домашни условия - 117

  • 40 775
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 073
Мацки, благодаря за мненията. А коя програма ще ми препоръчате, аз съм се спряла на Iron

# 16
  • Мнения: 1 545
Мацки, благодаря за мненията. А коя програма ще ми препоръчате, аз съм се спряла на Iron

Iron определено е ориентирана към мускулен растеж. Нискоинтензивни тренировки, никакво кардио, максимално възможни тежести при добра форма на изпълнение, разбира се. Най-близо до класическия фитнес е тази програма. Допълнително може да си добавяш умерено кардио, ако решиш.
Не ти препоръчвам FUEL за възстановяване след раждане. Доста интензивна е, предназначена повече за "струговане", но не е най-доброто решение за връщане на формата след такова изпитание на тялото.

# 17
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 460
Светле, благодаря за новата тема.
Агент, приятна почивка, както винаги снимките са страхотни.
Миналата седмица ми беше ужасно натоварена. Никакво време за нищо. Единствено по 15 хиляди крачки на ден и само две тренировки.
Днес наваксах с още две горна и долна част от миналата седмица ден 17 и 18. И двете са страхотни.

Биологично момиче, зависи колко време можеш да отделяш. Аз много харесвам Епик 3 и Ендгейм, но там тренировките са малко по-дълги. Ако нямаш кг-ми за сваляне Iron е добре. Ти имаш култура на трениране, така че няма да имаш проблеми с изпълнението на упражненията. Simple Smile

# 18
  • Там където
  • Мнения: 792
Хоп и аз в новата тема Wink Измежду груповите избутах до 8 ден FIERCE 14;  чудя се като минат отпуски и жеги, някъде към септември дали и аз да не пробвам нещо на Каролинчето... Щом IRON няма кардио може нея да пробвам.  Тази FUEL гледам също е по 35-40 мин/тренировка. Повече Кардио ли има?

# 19
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 460
Хоп и аз в новата тема Wink Измежду груповите избутах до 8 ден FIERCE 14;  чудя се като минат отпуски и жеги, някъде към септември дали и аз да не пробвам нещо на Каролинчето... Щом IRON няма кардио може нея да пробвам.  Тази FUEL гледам също е по 35-40 мин/тренировка. Повече Кардио ли има?
Fuel е силово кардио. Малки почивки и интензивност през цялата тренировка. 30-35 минути е чистото време. 35-38 става с въведението, в което обяснява какво включва трениочровката и накрая разтягането.

# 20
  • Мнения: 1 073
Ани имам да свалям килограми около 5 най много 6,но съм дост отпусната. Времето което мога да отделян е 40 минути на ден, и то ако приятелят ми си е вкъщи. Тренира ми се много но времето ми е погълнато с малкото човече, с него правим дълги разходки,сиг никога не сън правила толкова крачки в живота си. Но тренира ми се, обаче приоритети ми сега, са други. Приятелят ми ме подкрепя лекичко да се връщам към тренировките, гледа бебчо, занимава се с него. Но работното му Време е месец работа, месец почивка, което значи, че ежемесечно трябва да сменям програми, дни за трениране, а и се занимавам и с други неща и не мога да го карам да седи нон стоп вкъщи. А и с  мен с бебока ми е токова приятно, никога не съм вярвала че тренировките ми ще спрат да са ми приоритет номер едно. Та затова се спрях на следния вариант дните, през ден, два когато гаджето не е на работа.дните са плаващи.. Т. Е не мисля да робувам на ден 1 понеделник, ден 2сряфа. Вс зависи... Ще гледам да има някаква последователност де...
1 ден задно бедро +гръб (избрани видеа на Каролин+25 мин колело
Ден 2 предно бедро, рамо, гърди, кардио
3 ден глутеус, кардио...
Когато ММ е на работа
Ден 1 силова цяло тяло повечко упражнения... По 4 за група кръгово 3 до 4 кръга бройките според състоянието, кардио
Ден 2 съшото..
За. Момебра не мога да тренирам Всеки ден, фиксирано, та за по натам ще го оставя. Тренирала съм преди така в зала имах хубави резултати... Вярвам че и вкъщи ще са окей.

# 21
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 460
Разбира се, че и вкъщи ще са ок. Така ще можеш да разполагаш с времето си според ситуацията, така че не го мисли много Simple Smile Много се радвам, че само няколко месеца след раждането си във форма за тренировки. Каролин има много голям обем от видеа, та съм сигурна, че каквото и да избереш ще си доволна. Мацката определено разбира от тернировки. А и ти имаш опит, така че винаги можеш някъде, където нещо не ти допада да го промениш по твой вкус Simple Smile 5кг нищо не са, бързо ще се справиш.

# 22
  • Мнения: 318
Здравейте и благодаря за новата тема Simple Smile
Миналата седмица нямах много време,но все пак да се отчета Grinning
Понеделник - Meta Burn Workout и  10 Min Standing Abs Workout.
Сряда -  Long Band Chest Workout At Home и  25 Min Serious Arms Follow Along Workout.
Петък - Inner Thigh Workout и Leg Extension, Curl & Hip Thrust at Home | Band Workout.
Днес цяло тяло с дъмбели и 30 минути каране на велоергометър.
Успешна седмица Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 669
Здравейте, благодаря за новата тема!
Тази седмица в работата ще е чист кошмар и от сега съм изцедена. Днес отчитам кратка тренировка за горна част със Сидни https://youtu.be/9oN7lTi0WU4

# 24
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
Благодаря за темата. Вчера направих ден 71 със Сидни цяло тяло https://youtu.be/B1PkNIFmNJc, днес ден 72 кардио и корем https://youtu.be/5uAp35ylLVg
Вижда му се края на Съмъртайм 3. После ще се допитам до вас с какво от Каролин да продължа.

# 25
  • Мнения: 509
И аз благодаря за новата тема .Вчера ден 21 от FUEL.

# 26
  • Мнения: 989
Здравейте!

Днес беше ред на ден 18, Епик 2 - тренировка за крака:


Тренировката е с пирамидална структура - 20-40-60-40-20 секунди работни интервали, 20 секунди почивка. Въпреки моите скромни 2*5кг я усетих доста добре. Доволна съм!

Поздрави и успешен ден!

# 27
  • Мнения: 9 709
Записвам се да ви следя, въпреки, че не тренирам от средата на Април. Тежкият цикъл се превърна в кошмар и после в непрестанни кръвоизливи. След две кръвопреливания и едно преливане на желязо все още се задъхвам, ако изкачвам стълби дори. От прогестерона, който пия съм постоянно гладна и това хич не помага.
Сега ще търся някакъв по-олекотен вариант на 30-35 мин тренировки, с минимално кардио, просто да правя нещо.

# 28
  • Мнения: 4 745
Байолъджи много се радвам да тя видя пак тук ! ❤️
Аз лично най-много време за тренировки съм имала като съм била с бебетата в къщи...
Почни по-кратки като времетраене 30-35 Мин и можеш да ги разделиш на 2*15-17 Мин ,ако има Форс мажорни обстоятелства.Така ще си вървиш по -програма без много ,много драма и без компромиси за качеството на тренировките ,Карълайн is no joke💪
Препоръчвам ти Iron-кратки тренировки,няма кардио,адекватни почивки,възможност за по-високи тежести.

# 29
  • Мнения: 1 402
G&B, след като ти прочетох поста, се сетих за Линда https://www.youtube.com/c/LindaWooldridgeBarlatesBodyBlitz/playlists   ...ти сигурно я знаеш де, но все пак  Simple Smile
Благодаря на Светла за новата тема, а на Агент пожелавам приятна почивка Simple Smile
Да покажа едни ръце...
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 28 юни 2022, 23:41 от арсен

Общи условия

Активация на акаунт