233 Уау! и Наздраве! в лятната НЕМСКА тема

  • 18 422
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 281
Как съм падала от една череша Joy заболява ме като си спомня Laughing

# 31
  • Немция
  • Мнения: 6 875
Няма да се качваш тогава, отдолу ще береш и ядеш .Laughing

# 32
  • Мнения: 7 055
Софт, точен адреЗ, молим. Едва ли можете да ги изядете сами тия черешки.

Гледам, повечето сте били отпускари, блазя ви!
Аз от една сравнително спокойна седмица, се впуснах в друга, супер стерсираща, поне днес беше такъв ден. Надявам се до края на седмицата да поулегнат нещата, щото е ад некаъв.
Отпуска и при мен се очертава през август, но още не сме правили планове. Даже не съм сигурна, че ще бъде море, може и планина или някой язовир да изберем за отдих. Ох, да идва по-скоро щот съм кълбо от нерви.
Иии, наздраве, в духа на темата!

# 33
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
На Криси мъжът ни удари в земята с тая торта. Браво.
Аз днес умрях от студ, вчера 36, днес 14...луда работа.
Благодаря за темата и предлагам да я напълним освен с наздравици, с ваканционни емоции и снимки 🎉

# 34
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Пипи, ако бирата не помага, пробвай медитация или йога, за да се центрираш.
В краен случай прави като deine Namensgeberin 😂 Пипи дългото чорапче...

Ние бяхме на 30-40 км от вкъщи. Незнам дали се брои за ваканция.
Къмпингът просто принуждава да си все навън и това промения енергийния баланс.
Стига са не са кърлежите 😡

# 35
  • Мнения: 1 318
Бибит, страхотно заглавие! Благодаря!
Криси, вълшебна е тротата, да хилядиш!
И аз съм на вълна торта, че домашното раче тази седмица навършва 22
Поиска си торта с малини и Kittycat.

Вечерница, това не е торта, а донат от Роял Донатс, но е точно с Киткат и малини и би могло да бъде малка сутрешна изненада за начало на празника.

# 36
  • Мнения: 1 247
bella, години наред използвах услугите на CAYA. Доволен съм. От както се преместих, някак спрях. Може пак да ги "активирам".

# 37
  • Мнения: X
Уау, това е то череша! Колко народ може да събере? Joy

Все нашенци от Дюисбург и Леверкузен. 😂

Криси, страхотна торта, респект за Криско. Моят уиски да ти налее, да те придружи в заведение, чар да пръсна и толкоз. Снощи се установи, че не може да бели пипер. Но чисти като луд постоянно.

# 38
  • Мнения: 6 703
bella, години наред използвах услугите на CAYA. Доволен съм. От както се преместих, някак спрях. Може пак да ги "активирам".
обясни ми моля те. ако не искаш тук на лични, но може и на други да свърши работа. ти прецени.
Аз от 2 или 3  години се опитвам лятото да ползвам тази услуга на дойче пости и всяка година нищо не свършват.

Последна редакция: вт, 21 юни 2022, 08:00 от bella-ciao

# 39
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Твоите са големи и може да е почивка.
При мен още е логистично майсторство...

# 40
  • Мнения: X
asyalein, при теб кърлежи, а при нас на къмпинга (и не само) имаше диви прасета! Да ви разказвам ли как една сутрин/нощ в 4 половинката събира разпилян био-боклук от терасата, защото го беше домързяло да го изхвърли? Joy

# 41
  • Мнения: 1 247
Бела, в сайтът е обяснено достатъчно добре. Не знам сега какви са цените, преди като ги ползвах, ми беше 10 евро месечно. Разгледай, прочети си, направи си сама рисърча, ако искаш и им звънни, ако нещо не ти е ясно. Сигурно има още 100 комапнии, които предлагат същата услуга. Аз тази съм ползвал, тази "препоръчвам".

# 42
  • Мнения: 1 996
Бибит, благодаря за новата тема 💐
Уау и за сладкарските умения на мъжа на Криси, и за черешата на Софт, и за преобзавеждането на Папурче, и за всички планове за отпуски и почивки, благородно ви завидях Sunglasses  Аз се бях скрила като вампир на тъмно  този уикенд вкъщи и днес изпълзях пак сред хората, разходих се специално до офиса заради климатика, а то си беше екстра времето и без него. Ходи ми се страшно много някъде на море и на истинска почивка, но изпитателния ми срок е до ноември, а наесен вече никакви планове не смея да правя след уроците от последните години.  Ще ви чета тук  дотогава и ще въздишам Grinning

# 43
  • Мнения: 7 055
Пипи, ако бирата не помага, пробвай медитация или йога, за да се центрираш.
В краен случай прави като deine Namensgeberin 😂 Пипи дългото чорапче...

Колежката ми по цял ден вика "оммм", ама файда никаква. Освен това, тя е на тайлцайт, бие си камшика по някое време, после аз опирам пешкира, та ни ом, ни мом ми помага. Съвсем сериозно, положението е ужас и половина.
Ама ще стискам зъби още малко.

# 44
  • Мнения: X
Ама как такава череша и да си стои с черешите! Да ги ядат пилетата?!
Ние ходихме миналата седмица да берем за 7,5 килото.
Имам много мили спомени от градината на съседите на село, хапвах колкото искам. А дървото беше едно високо, като коза се катерех.
И на мен ден, два смяна на тапетите ми действат освежаващо. Сега с малки деца обаче си е натоварващо в някои аспекти.

Общи условия

Активация на акаунт