233 Уау! и Наздраве! в лятната НЕМСКА тема

  • 18 421
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Бибит данке!
Уауу за мъжа на Chrissy...бреййй...браво за ентусиазма, много се е получила.
Аз не знам какво стана, но затънах в пране. Бях решила, че ще използвам слънцето и прах завивки, възглавници, паралелно със спално бельо, нормалното пране и накупих на всички нови дрехи за сезона..ами пускам сигурно 17-та пералня вече..
В мислите си съм на почивка вече. Още една седмица

# 16
  • Мнения: 1 466
Благодаря за темата ! Gift Heart
Ние също успяхме да се порадваме на морето и днес сме в пълна депресия,но трябва и да се работи... Stuck Out Tongue Winking Eye За август почивката е тотално неясна- ще го мислим в последния момент!

# 17
  • Мнения: 11 315
Бибит, страхотно заглавие! Благодаря!
Криси, вълшебна е тротата, да хилядиш!
И аз съм на вълна торта, че домашното раче тази седмица навършва 22
Поиска си торта с малини и Kittycat.

# 18
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Криси, надявам се от танци да си скъсала обувките 😃

Явно всички олигавихме мониторите с тази торта, предлагам Криско да направи няколко още и да ги донесе при Glow -  тя хем повод има скоро, хем ни покани.
Обувки със споменатата височина имам, никога не съм ги слагала 🤣, време им е!

Ние бяхме в близката планинка (със сина я наричаме “хълмчетата” 😂) и жегата беше поносима, духаше и доста. Вечер трябваше яке и панталон, спяхме си с дебелите завивки.
Денем по басейни и езера. Днес си е хладно.

Да се оплача, 3 кърлежа ме налазиха, не знаех, че са толкова бързи. Единият беше на пръста ми и затова забелязах с каква скорост се движи.
Другите два по глезените и странното е, че ги усетих как пълзят...🤷♀

# 19
  • Мнения: 6 703
Аз не знаех че в тази жега все още има кърлежи. Аз си мислих, че са само пролет и есен и в студа и голяма жега ги няма. Колко неща се научават само от опит .

# 20
  • Мнения: X
Кърлежи винаги има. Налазвали са ме и декември събирайки клончета за коледна украса в гората, и в суха висока трева през горещо лято.

Щели да идват да ни преброяват. Само 10% от населението са жертви. Страшен късмет, нЕма      що!

Ходих до магазина в съседното село и станах мокра кокошка! Страшен порой се изля върху ми. За компенсация си купих шоколад и се натъпках с череши от една череша, която не бях забелязвала досега.

Цъфнали са любимите ми диви моркови:
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 20 юни 2022, 18:32 от Анонимен

# 21
  • Мнения: 1 466
Някой правил ли е на детето си тест за алергии?  Днес попитах за такъв и ми казаха,че при педиатъра правят такъв,с вземане на кръв,а при дерматолог- този с драскането. Казаха ми да си помисля кой тест да избера,но нямам идея кой е по- достоверен! Става въпрос за съмнение за алергия към определена храна...

# 22
  • Мнения: 6 703
искам порой! така ми изсъхна градинката Sad

# 23
  • Germany
  • Мнения: 7 944
Съни, малкият ми син е с алергии и сме правили и двата теста. Кожният не беше за храни при нас. Ако правилно си спомням, когато има подозрение за хранителна алергия е по добре кръвен тест, но не съм сигурна. Най добре питайте лекаря ви, кой вариант е по удачен за вас.

# 24
  • Мнения: 1 090
Бибит, благодаря за темата!

Тест за алергии правихме на дъщеря ми, но преди 10 години. С надраскване на ръката и при тогавашния педиатър. Ако някой има по-скорошен опит, нека сподели.

Свърши ваканцията и ежедневието ни връхлетя с пълна сила. Календарът е пълен, предстоят фирмени празници, няколко състезания и най-важното абитуриентския бал на голямата щерка. Тоалетът е почти готов, остават няколко дреболии. Още докато пробваше роклята, се разчувствах, а не съм от ревливите уж...

# 25
  • Мнения: 1 281
Леле, Криси, респект за майстора, браво!
И аз цял живот съзнателен съм на високи и много високи обувки, щото съм 164 do 180 Laughing та много съм фен Simple Smile
Днес се диша при нас, че и поваля.

Цяла седмица всеки ден трябва да съм в офиса, не е готино, направо се чудя като ни върнат, как ще свиквам пак Rolling Eyes

# 26
  • Немция
  • Мнения: 6 875
ДжейДжей, много вълнуващо, абитуриентски емоции!

Синьо, и аз искам на черешата.Joy
Не знаех, че има кърлежи и зимата...

Съни, смятам скоро да правя термин на малкия при педиатъра заради алергии, ще питам какъв вид ще правят.
На големия му правиха кожен, когато беше на 1 годинка, кръвният на тази възраст не се счита за точен.

# 27
  • Мнения: 7 269
Планирала съм през август България, роднини плюс СПА и през септември Турция, релакс. Има възможност да открадна и една седмица през октомври, но не е сигурно още.

# 28
  • Мнения: X

Синьо, и аз искам на черешата.Joy


Чакай се изфукам с нашата череша.😂 Не мога да я хвана цялата в снимка, но е огромна и пълна с череши.

# 29
  • Немция
  • Мнения: 6 875
Уау, това е то череша! Колко народ може да събере? Joy

Общи условия

Активация на акаунт