Къванч Татлъту 💙- Yakamoz S-245/ минали и бъдещи проекти, партньори-102

  • 32 021
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • AMS
  • Мнения: 6 441



Скрит текст:
Силен звук. Кърмъзъ аларм - Дефне - Какво става? - Акън! Има ли нещо на носовите торпеда? Какво става? Проверете трюма. Може проблемът да е там. - Какво става с клапаните? - Арман влита - Всичко е нормално. Всичко е нормално. - Тогава защо е тревогата - пита Йонджа. Умут - Успокойте се! Успокойте се, никой няма да умре. Дори може да се каже, че сме на една крачка по-близо до спасението. Арман - Какво се е случило? Защо се включи алармата? - Това беше малка тренировка. Исках да добавя малко екшън. Втори командир, изключете алармата! - Рана и тя пристига. Всички са около командната маса. Умут - Насочваме се към Шпицберген, Норвегия. /Архипелагът Свалбард в Северния ледовит океан, наричан до 1925 г. с нидерландското име Шпицберген, е най-северната част на Норвегия и отстои на около 700 km от северните ѝ брегове и на около 650 km от източните брегове на Гренландия./ Задайте курса и ми докладвайте! Арман - Норвегия ли? Но ние отивахме към България. Защо сменихте курса? Дефне - Зададохме ви въпрос! Защо сменихте курса? Ние се отправяхме в убежището на НАТО. Нали беше окончателно решение? - Умут - Дефне! Аз съм командир на Якамоз С 245. Няма да се отчитам пред никого. Арман - Командир. Взимате решения, свързани с живота на всеки от нас. Затова ще ни кажете. Умут - Чух нещо по радиото. Запасите с храна в убежището в България са опустошени. - Как опустошени? - Свършиха. Финиш. Финито!  Дефне - Как разбрахте това? В смисъл защо трябва да ви вярваме? Рана - Професор Дефне е права. А, ако сте разбрали погрешно? - Атлан / кошаревски свидетел / - Приятели, аз бях в този момент до командира. Сам го чух. Хората там се нахвърлят един на друг от глад. Рана не се дава - Това какво значи? Няма ли да ни пуснат? Йонджа - Не, това значи, че не можем да отидем до там. - Другите - Но какво ще правим тогава? Имаме само едно хранене на ден. Умут - Успкойте се, екипаж! Успокойте се! Никой няма да умре. Всички ще оцелеем. Имаме още един вариант. Световната житница на света в Шпицберген. Зърнохранилището за края на света. Зърно хранилище за края на света. /обяснява на немски на Феликс/ - Точно така, приятелю. Ще бъда кратък. Там се съхраняват семена от всички растения на планетата, за да може в случай на глобална катастрофа отново да се засяват. Ще се доберем до там, ще вземем от семената, ще ги засадим и отгледаме сами. Безпочвено земеделие. Доктор Феликс, ще се справите ли? - Може би ... Дефне - Почакайте, почакайте! Вие шегувате ли се? – Арман - Почакай, Дефне. - Какво да чакам? - Една секунда.  Трудно е, но отчитайки какво преживяхме до сега, не е невъзможно. Ще построим система за хидропонно земеделие/ система за отглеждане, където водата е субстрат, а не почвата/. Трябва да имаме всички необходими материали на подводницата, нали?


PushpinТова не е фантастика, а чиста реалност!!! >>>
Международен трезор за семена Шпицберген.
Международното семехранилище на остров Шпицберген
Хранилището на Страшния съд събра над 1 млн. вида семена
В случай на апокалипсис: "Хранилището на Страшния съд"
Дори изглежда отвън по същия начин!!!


Скрит текст:
Дефне - Ами Испания? Получихме съобщение от мината там. Казват, че там има убежище и храна. - Умут - Искате да рискувате живота на хората, заради съмнително съобщение. Това ли искате? - Лейтенантът провери. Излъчили са това съобщение пет дни след катастрофата. Значи има хора, които са оцелели под земята в мината. Пък и разбирате ли колко време трябва, за да се доберем до Норвегия, да вземем тези семена, да ги отгледаме? До тогава какво правим, какво ще ядем?  Умут - Ще правим това, което трябва! Един прием на храна за ден. Може и това да се наложи да съкратим. Война, глад, апокалипсис! Готвили са ни за това. Ще издържим! Дефне - Ще издържите, разбирам, не се съмнявам.  Но нужно ли е това за останалите? Ще стигнем за два дена. А до Норвегия за седмица или десет дни, греша ли? Греша ли? Решението е ваше. По-точно твое.
Арман се намесва - Испания е по пътя за Норвегия. Можем да спрем. Ако това бъде безполезно, ще продължим пътя си. Можем да използваме времето, за да намерим начин за засаждане на семената на борда. Дефне - Не бива да командвате, без да слушате останалите. Капитан Еренай така ли постъпваше? Умут - Лейтенант - Къде се намира мината?  Хатидже - Мина Хихон.  Ето координатите. Умут - Всички на поставете си. Бегом! Пресметни курса, Йонджа! Ако нещо се обърка, ти ще носиш отговорността! - просъсква към Дефне.  Йонджа командва - Ляво на борд, 258 градуса, стабилен курс.


Скрит текст:
Дефне във вецето с лапито. В коридора се чува - Внимание, готови за изплуване. - Тъй вярно, командир. - Дефне продължава да пише на клавиатурата. В коридора Хатидже, чува сигнала от лаптопа. Дефне прибира такъмите и излиза с раница на рамо, а насреща ѝ Хатидже. Подминава я и си влиза в каютата. Хатидже продължава и чува разговор между Алтан и Умут - Никой не трябва да разбере за това. Това е между теб и мен. Стегни се! Нашата тайна е нашата чест. Разбра ли ме? - Разбрах, командир! - Разбра ли ме, войнико? - Тъй вярно, командир! В коридора Алтан се сблъсква с Хатидже. - Какво има? Какво гледаш?
Йонджа - Изплуваме! Изплуваме! Изплуваме! Подгответе лодките!!! Войниците получават оръжие. Щракат се пълнителите на автоматите. - Носовите кормила нагоре. ... Кърмовите кормила нагоре. Курс 5 градуса. Кърмовите кормила на 5 градуса. Изплувахме. Всички на постовете си. Чува се - Всички по лодките. Движете се! Бързо, бързо! Йонджа очертава на картата - Хихон. /Хихон е град в област Астурия. Едно от най-големите пристанища в северна Испания./




Терзи, Айре, благодаря!!!
Нататък следва тежката част от епизода.
Извинете, за правописните грешки!!!
Извинете, ако съм ви засегнала в по-предния пост!!!

Скрит текст:
Не се отнася за вас, а за тези, които не ни четат!
Благодарна съм, че донесохте новините!!!
Да хубаво е, че видяхме Къванч в реала, но моментът не беше подходящ, според мен.
Само ден преди това, той не случайно се яви и каза каквото има да казва.
Кога ще покажат детето си и по какъв начин, те с Башак решават!!!
Сигурна съм, че са помислили и за това.
Така папараците само им откраднаха момента.
Ама Курт Ефе дори няма два месеца още.
Малко ли е това, което напоследък даде Къванч, за размисъл и обсъждане.
Сериал, интервю, реклама, ...
И  понеже всичко е прочетено и обсъдено, сега да дъвчат и как изглеждала Башак.
Е, струва ми се прекалено!
Извинете!!!  Лекинка!!!

Последна редакция: нд, 12 юни 2022, 23:59 от * Diva *

# 61
  • Мнения: 3 203
Диве, много благодаря ♥️

Айре, за 5 серия 👏👏👏
Само да питам нещо от 5 серия, Джем казваше на Дефне мама , а на Арман татко. Самата Дефне в по предните серии каза на Арман, че Джем е нейното неродено дете. Тази му роля на"дете" напълно кореспондира с думите, които му е казвала баба му, че е заседнал в детската стая " В същото време и аз мисля, че е бил много влюбен в Дефне и за разлика от Арман той е останал с нея, когато Арман си е тръгнал. Затова и толкова много настояваше и бързаше да му каже най-важното, как се е променила Дефне и как трябва да постъпва Арман с нея.

Шестата серия и актьорите ще коментирам утре. 😍


Лека, момичета и благодаря 🤗🤗🤗

# 62
  • Мнения: 18 584
Добро утро, дружки! Hug

Диве, много благодаря за споделеното, страшно интересни неща си намерила! Hands Clap





Благодаря за споделеното по серията, която за мен беше инфарктна! Kiss А арманчетата са невероятни!
Айре Heart Eyes  много ти благодаря за гифчето с този момент, за който споменах! Kiss Не зная за вас, но на мен някак много топло и уютно ми стана от този негов жест. А бе, завиждам и искрено на Башак, сори Smile
Феновете са си егоисти, искат всичко да знаят за любимците си, нормално! И ние не падаме по-долу Stuck Out Tongue Closed Eyes А бе ти колко време го гледаш този Джесур ??? Thinking
Пепи, благодаря ти за споделеното! Kiss Хмм, интересен въпрос си задала ... Явно проблемът с наркотиците е отдавнашен и само Арман и Дефне са се тревожили за него и са го убеждавали да се отърве от тази гадост, като истински родители, защото неговите е ясно, че не са забелязвали какво се случва. Не знам, така си мисля, че сякаш един вид им се подиграваше и се сърдеше, че се отнасят към него като към малко дете, а в същото време им беше дълбоко благодарен, че не престават да се интересуват от него Thinking И аз мисля, че е бил дълбоко влюбен в Дефне, но знае, че за нея той е само много ценен приятел, Арман е  човека, когото тя е обичала винаги. А Джем обича и него, заради това му даде тези съвети, искаше те да са отново заедно. Така мисля Thinking
Клип от арабките, събрали са на едно най-драматичните сцени, които Киво е изиграл до сега
https://m.vk.com/video-48803098_456249462?list=4b8df7ebe7d63acbd … l-48803098_532115
Прекрасен ден и успешна нова седмица, момичета! Hug И дано имаме новини вече!

Последна редакция: пн, 13 юни 2022, 09:32 от queen_fenka

# 63
  • Мнения: 18 662


Диве Hug Благодаря за коментарите ти и за това, че продължаваш да правиш суперски гифчета!! Blue Heart
Инфото за "Хранилището на Страшния съд" е много интересно, мисля, че и Пепи преди го беше споменала.
за папарашките снимки........
Скрит текст:
всички звезди в Тр са наясно, че папараците са се позиционирали по морските курорти и особено в Бодрум.
та компанията на Къванч едва ли са били много изненадани, че са ги снимали.
а и от Курт Ефе не се вижда почти нищо....е надявам се и родителите му да споделят снимки с него, но изобщо не мисля, че ще е скоро.
Сещам се, че бяха снимали във вилата на Бурак и Фахрие, тя още в не особено добра форма след раждането и имаше размазана снимка и на Каранчо, както и че бяха хванали Берг и Хан, който беше съвем мъничък.
та не го приемам толкова драматично, колкото ти.
Папраците са си безскрупулни и изобщо не ги интересува какво е казал Къванч предния ден...важното е да има горещи кадри и новини, от които се печели.

Пепи Hug
всъщност ти си отговорила на въпроса- напълно съм съгласна с разсъжденията ти.
за 6 еп, нещо много се разбързахте, аз си давам срок до петък.....Wink
плюс това американките са превели още 2 видеа, свързани с Якамоз.

Фенче Kissing Heart
и на мен ми стана приятно, от жеста на Къванч Heart със сигурност тя получава многооо ласки и любовни жестове Blush
мда, не падаме по-долу Stuck Out Tongue Winking Eye
за споделеното за Арман, Дефне и Джем- Hands Plus1
Хубаво клипче от арабките и това, което си постнала за хранилището със семена ми беше много интересно.
Джесур го гледам по дизи канала, както съм споменавала, всеки ден е 1 серия по 45 мин Wink
Беше питала как върви ДК в Италия-бих казала супер, рейтинга му е към 19-21 % Hands Plus1



ново клипче от мен....



здрава и позитивна нова седмица!! Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: пн, 13 юни 2022, 13:36 от Airra

# 64
  • Мнения: 3 203
Привет, момичета 🤗🤗🤗

Минавам на бързо, после повече. Снощи съседите правиха купон и не можах да спя, та сега ще компенсирам.

Стана ми обаче интересно ето това





Това са актьори от Into the night
 и като прибавим трите бебета от Якамоз..... явно тези сериали са имали някаква специална магия.

До после.

# 65
  • Мнения: 18 662
Пепи Hug,
в първата секунда се стреснах, че са снимали ръчичката на Курт Ефе Wink
да са живи и здрави бебетата, но мен ме интересува кога ще снимат продължението на историята, следващ сезон.
................
я какво ми попадна
явно е ново интервю, Мелек Генчоулу говори за Къванч
https://twitter.com/fatwish/status/1536260594734620672
цялото.....
Скрит текст:

но превода е през арабски...../за съжаление/ + мой от автоматичния превод.
"Къванч е много трудолюбив човек, мога да кажа, че е майстор. Работихме много хармонично с него. изразява личността си по прекрасен начин,  много внимателен в живота, много е успешен в това"

Последна редакция: пн, 13 юни 2022, 22:31 от Airra

# 66
  • Мнения: 3 203
Айре, и аз си задавам този въпрос, кога ще снимат следващ сезон? Затова качих и снимките, защото френската актриса е една от главните в Into the night, a Едже/Йонжда също в Якамоз, та се чудя дали не се съобразяват и с този факт.
Още нещо, сериала напълно отговаря на определението научна фантастика. Колкото и невероятно да изглеждат някой неща, в действителност те могат да се случат.
Обещах да пиша по 6 епизод, но ще ме извините,за утре ще го оставя, защото съм почивка, а и очаквам продължението. Не мисля, че бързаме, горе-долу такова е темпото за всяка серия.
Айре, за какви нови преводи говориш?

А вижте какво снимка ми попадна.



Лека 🤗🤗🤗

# 67
  • Мнения: 18 584
Ох, Пепи, в първия момент и аз реших, че е ръчичката на Курт Ефе Smile Да, много бебета се родиха междувременно, такъв е живота, да са им живи и здрави на всички! Two Hearts Flowers Four Leaf Clover Надявам се да не чакаме 2 години да им пораснат бебетата Thinking
Ясемин се е снимала с Туба в последната серия на ДК, не я бях виждала и аз, благодаря!
Айре Heart Eyes благодаря за всичко споделено! Kiss Мислех, че ДК отдавна е свършил по дизи канала. Клипа е страхотен, в първия момент реших, че те е споходила музата Smile Подругите са превели думите на Мелек
Цитат
Мелек Генчоулу в новото си интервю споменава Берен Саат и Къванч Татлъту.

Къванч е трудолюбив човек, много старателен, изразява чудесно своята личност и е много съвместим с нашата работа. Той е много внимателен и много грижливо живее в кадъра със своите чувства.

Берен също е много трудолюбива. Това се вижда, дори и само защото два месеца след края на сериала " Забранена любов“ видяхме как тя се превъплъщава от Бихтер във Фатмагюл. Имам предвид начина, по който тя скочи от образа на един герой във формата на друг. Не го очаквах, защото това е толкова трудно. Но актьорите са онези хора, които живеят характера на своя герой, те физически се трансформират в него.

Лекинка! Hug

# 68
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 848
Здравейте момичета,

# 69
  • Мнения: 3 203
Добро утро, момичета 🤗🤗🤗
Днес кафето е от мен , но Гости ме изпревари 😜😍



Но ме подсети за партньорките на Къванч, наистина всички много ми харесат.
Ойкю е прелест тук. Така и не загледах последния й сериал, но вината не в нея. Гости, видях, че и Мерич Арал играеше там, ако може напиши мнение за нейната игра. В Якамоз много ми допадна.
Айре, Фени добре ти е написала, скоро музата не те ли е посещавала?
Хубав ден 🤗🤗🤗

# 70
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 848
Добро утро, момичета 🤗🤗🤗
Днес кафето е от мен , но Гости ме изпревари 😜😍



Но ме подсети за партньорките на Къванч, наистина всички много ми харесат.
Ойкю е прелест тук. Така и не загледах последния й сериал, но вината не в нея. Гости, видях, че и Мерич Арал играеше там, ако може напиши мнение за нейната игра. В Якамоз много ми допадна.
Айре, Фени добре ти е написала, скоро музата не те ли е посещавала?
Хубав ден 🤗🤗🤗


Кафето никога не е в повече pe04 Поне за мен
Сега в петък е финала на сериала.Мерич Арал съм я гледала в друг сериал, в който пак нямаше късмет в любовта. Тук според мен направи добра роля. Последните серии ги изгледах накуп, защото Джемал вече много ме дразнеше.

Последна редакция: вт, 14 юни 2022, 10:59 от gostenka68

# 71
  • Мнения: 18 584
Привет, дружки! Hug
Гости, Пепи, благодаря ви! Kiss Както казва Гости, кафето никога не е в повече и за мен, та, ето още едно Hug

Ойкю е страхотна на тази снимка, благодаря ти, Гости! Kiss
Пепи, и аз като теб си харесвам всички партньорки на Къванч. Hands Plus1
Гости, видях, че Асие му прощава на Джемал, та се чудя има ли смисъл да го гледам този  захаросан сценарий Thinking
Ха, нещо интересно, това намек ли е, че се надява да направят филм за нея някой ден ? Smile Но, ми харесва, че е оценила Ойкю.
Цитат
В последното си интервю Мерием Узерли каза, че много харесва актрисата Ойкю Карайел и ако направят един ден филм за живота и, ще бъде щастлива да я изиграе именно самата Ойкю.

От КТ Форум са си направили труда да покажат колко визии смени Къванч само в ролята на Кузей, въпросът е КОЛКО КУЗЕИ ИМА ?






Много любими, явно не само на мен. Heart

Пожелавам ви прекрасен ден в много добро настроение! Hug

Последна редакция: вт, 14 юни 2022, 11:53 от queen_fenka

# 72
  • Мнения: 18 662

Хелоуу Hug
мерси за кафенцата Blush Coffee
Гости, много хубава Ойкю!!
Мерич Арал преди ми беше безразлична, но я оцених като актриса в Якамоз и в Съдбата.
Фенче Kissing Heart, Пепи Kissing Heart,
значи В нощта и Якамоз са в отпуск по майчинство Stuck Out Tongue Winking Eye
остава и на Джейсън Джордж да му се е родило бебе Laughing
муза за клипче ми идва покрай нова година Wink....но може да направя някое колажче с Арман....
Ясемин се снима с актьорите от ДК, не в последната серия, а когато снимаха сватбата на плажа/тя се появи за няколко сек/ когато натровиха Сюхан.
Тя е станала още по-хубава и чаровна
едно клипче с нея....
https://www.instagram.com/p/CUQclnYgIoQ/
Това да се снима филм за живота на Ойкю ми звучи леко странно....Rolling Eyes
Офф, ВК не остана една фенка, която да знае добре турски и да превежда като хората. Head Band
жалко, че Аити изчезна....и изобщо групата им е доста заспала напоследък.
Цитат
Айре, за какви нови преводи говориш?
има 2 нови видеа в ютуб канала им- едното е интервю с Умут и Толга.
а другото е от премиерната вечер на сериала.
https://www.youtube.com/c/KivancTatlitugNorthAmerica
....................
много ми беше сладък тук Киво- как размахва ръце Laughing


една снимка за Снежка Blush, че нещо се загуби напоследък

Последна редакция: вт, 14 юни 2022, 13:29 от Airra

# 73
  • Мнения: 18 584
Aйре Heart Eyes не си разбрала, Мерием иска , ако някога направят филм за нея, да я играе Ойкю Smile
Това ми хареса Stuck Out Tongue Winking Eye
Цитат
значи В нощта и Якамоз са в отпуск по майчинство Stuck Out Tongue Winking Eye
остава и на Джейсън Джордж да му се е родило бебе Laughing
Ясемин вече е голяма, истинска красавица е! Добре, де,объркала съм,  не е от последната серия снимката и с Туба Stuck Out Tongue Closed Eyes За коя група ВК говориш ? За официалната ли ? Ми какво да пишат, и те като нас вече се чудят какво да споделят, добре, че са папараците, та да има какво да обсъждаме Smile
Благодаря за споделените видеа! Flowers Hibiscus
Мерич я зная още от Приливи и отливи ли беше, винаги е играла страхотно.
Още един готин колаж от италианките!

Припомням ви и тази страхотна снимка Heart Така искам да го видя и с Курт Ефе! Ама ще трябва да почакам поне година Smile

# 74
  • Мнения: 3 341
Здравейте Благодаря за споделеното
Диве нямаш умора Благодаря ти от сърце Не може ли постовете на Дива и Айрето да се съберат на едно място за да може цялата информация за сериала , гифовете и снимките да са на видно място

Като няма ново повтаряме старото







2013



X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт