Къванч Татлъту 💙- Yakamoz S-245/ минали и бъдещи проекти, партньори-102

  • 31 988
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 187
Привет, момичета 🤗🤗🤗
Ирка ♥️ Много ти се зарадвах и се радвам на всяка снимка, която качваш. Да ти е жива и здрава Леа, а характер е хубаво, че има още сега 🤗
Славена, привет 😀
Ама много са сладки нашите сладури.😍 Изловиха ги най-накрая. Изглежда съвсем естествено това сближаване със семейството на Йозге. Малките човечета промениха донякъде начина им на живот. Но като гледам около тях пак е пълно с хора, както и всяко лято.
Башак за мен си изглежда добре, предвид възрастта й все пак. Къванч малко е качил килограми, но съм сигурна, че не е отпускане, а по скоро е свързано с бъдещия филм.
Курт Ефе си е едно малко ангелче, но е трудно, да не кажа невъзможно да се каже как точно изглежда и на кого прилича. Важното е да е здрав, на който и да прилича все ще е много обичано и обгрижвано дете.

# 46
  • Мнения: 18 638
Пепи Hug
Цитат
Курт Ефе си е едно малко ангелче, но е трудно, да не кажа невъзможно да се каже как точно изглежда и на кого прилича. Важното е да е здрав, на който и да прилича все ще е много обичано и обгрижвано дете.
Hands V Blue Heart
с тия папарашки снимки, няма как да се разбере на кого прилича, ще разберем на по-късен етап.
Къванч каза, че не им се е променил начина на живот, пак са си в Бодрум с приятели около тях...

Фенче Kissing Heart
Цитат
Брей, запомнила съм, че  Али се казваше приятеля на Киво Hands Clap
браво Wink
значи и Али има син, представям си какви игри ще са с децата и кучетата Grinning
Бурак има доста специфична физиономия, лесно го разпознавам.
Славенка Hug, добре си наминала!!
ааа да си защитя  моята любимка Heartpulse
нормално с 2 месечно бебе да изглежда изморена, а и не е на 30 г Wink снимките са размазани
пък и черното облекло и прическата създават такова впечатление....
но да са здрави и щастливи!!
тук е от болницата с лекаря си...



утре ще постна на бг.
лека Nature Stars

Последна редакция: пт, 10 юни 2022, 22:20 от Airra

# 47
  • Мнения: 18 565
Добро съботно утро, къзлар! Hug


Благодаря на всички ви за споделеното! Hug И Киво и Башак са си супер, дори и на папарашки снимки, а бебока е прелест Heart
Скрит текст:

Aйре Heart Eyes благодаря! Two Hearts
Хубав почивен ден! Hug

Последна редакция: сб, 11 юни 2022, 09:44 от queen_fenka

# 48
  • Мнения: 3 315
Здравейте Благодаря за всичко споделено
Видео от вчера

https://youtu.be/Gp2hvHUOUz8

# 49
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 830
Здравейте Благодаря за всичко споделено
Видео от вчера

https://youtu.be/Gp2hvHUOUz8
Башак си изглежда съвсем нормално за майка с пеленаче...без макиаж и с прическа, която да не и пречи при грижите за бебето....Още повече, че това са "папарашки" кадри, а не такива с цел да се "покажат".
Здравейте момичета...
Задушница е Cry

# 50
  • Мнения: 18 638


Хубава събота! Hug

Терзи Hug, мерси, предполагах, че ще има и видео.
Гости Hug привет!

Цитат
Башак си изглежда съвсем нормално за майка с пеленаче...без макиаж и с прическа, която да не и пречи при грижите за бебето....Още повече, че това са "папарашки" кадри, а не такива с цел да се "покажат".
Hands Plus1

Фенче Kissing Heart

едно гифче Revolving Hearts


.....................



Роди се бебе на мой приятел
Сега ще го посетим в болницата
Всичко е добре.
- Как сте?
Добре съм
- Свикнахте ли с бащинството?
О да! Наслаждавам се.
- И как е?
Прекрасно.
Нека Господ да даде на всеки, който иска.
Отглеждаме се. Сега разбираме по-добре как и при какви условия едно дете расте.
Съпричастни сме с това какво е да си родител.
-Промени ли се нещо в живота ви с Курт Ефе?
Не, нищо.
Но всичко е по-красиво и по-значимо. по-приятно.
Научавам и откривам нещо ново всеки ден.
Сега се роди дете на приятеля ми.
И това е важно и мило-но на друго ниво.
Споделяме тяхната радост по различен начин.
-Нека ви питаме на кого прилича Курт Ефе?
Понякога казвам- О той прилича на теб/на Башак/
Понякога хората казват, че прилича на мен.
За сега е рус/следва смях/
Той е рус, но чертите на лицето му приличат на майка му.
-Кога ще видим отново Къванч на екрана? или ще си вземе почивка заради бащинството?
Аз съм тук. Ще отида до Америка за малко. Имам филмов проект.
След това ще се върна в Истанбул за да разгледам офертите.
-Ще отидете ли на почивка?
Аз ще бъда тук.
-Ще работите?
Да, да. тук ще бъда.

Последна редакция: сб, 11 юни 2022, 13:28 от Airra

# 51
  • Мнения: 3 187
Привет, момичета 🤗🤗🤗
Терзи, благодаря за видеото.🤗 Нямаш равна в улавянето на новини.
Гости, добре си наминала. Вчера точно си мислех, че се загуби някъде и супер, че намина.
Айре, въобще не му вярвам на Къванч, че живота им никак не се е променил. Няма как да стане, най- малко вече са трима. Малко ме озадачи това, че ще си бъде в Истанбул след филма и няма да почиват. Това означава ли, че ще има нови ангажименти ??? С какво ли ще ни изненада?
Много мили моменти са хванали папараците и хем ми е мило , хем не всичко ми е ок. Това нахлуване в личното пространство..... Плащат цената на известността си .

Айре, очаквам да споделиш за 5 серия. Дива, благодаря за началото на 6 серия.🤗 Очаквам продължение.
И нещо от композитора на Якамоз

Интересно за какво ли става въпрос?

Лека вечер 🤗🤗🤗












https://youtu.be/fpKYlA5iGiQ

Последна редакция: сб, 11 юни 2022, 22:37 от pe04

# 52
  • Мнения: 18 565
Добро утро! Hug

 Терзи, благодаря ти! Kiss Видях много мили моменти в това видео. Но, забелязахте ли, когато видяха папараците как се притесниха всички ? Къванч се облече, Йозге също, направо ги съжалявам за това непрекъснато нахлуване в личния им живот. Но, какво да се прави, феновете пък са доволни, това е цената на славата, не е лесно.
 Айре Heart Eyes благодаря за гифчето и превода! Kiss Много ме впечатли и когато Киво погали Башак по главата Heart
Пепи, Гости Kiss Абсолютно! Hands Plus1
За добро настроение!


Хубава неделя! Hug

# 53
  • Мнения: 3 187
Привет, момичета 🤗🤗🤗

Фени, да, има много мили моменти. Когато Къванч се навежда и целува Курт Ефе после се обръща леко и целува Башак, човек само трябва да погледне по внимателно.
Американките вече почват да се организират да посетят снимките в Ню Йорк. Дали ще имат късмет да се срещнат с Къванч и Берен? Дано им се получи, така и ние ще имаме късмет да видим нещо.
Момичета, в края на предишния ми пост има линк за видео зад кулисите на "Сънят на пеперудата". Беше ме страх да не го изгубя и то е отишло чак на края. За пръв път го виждам. Зимните снимки са ги правили през лятото, магията на киното.

Хубав ден ви желая. Дано днес поне дъжда ни се размине 🤗🤗🤗

# 54
  • Мнения: 18 638
Хубава неделя!! Blue Heart
Пепи Kissing Heart, Фенче Kissing Heart, благодаря ви за споделеното!!
наистина като видяха папараците и не им стана много приятно, Киво и Йозге се облякоха....но да речем че са свикнали и това е цената да си известен в Турция и не само.
аз честно казано, нямам нищо против, че излезе това видео Wink
миналата година ги бяха снимали на същото място, явно, че това е т.нар частен клуб в близост до вилата на КБТ.
Скрит текст:


Пепи,
за клипчето от СП, гледала съм доста от филма зад кадър, но благодаря, че постна това Hands V
наистина снимат зимна сцена, а времето е ужасно топло/27 август/, както се оплаква Фарах. и те са облечени с по-дебели дрехи.

Дано американките успеят да намерят/ да се доберат до нещо в Ню Йорк, свързано с филма!

........................
пфууу най-после си направих домашното за 5 еп, мислех да е по-кратко.


Интресно включване на новата героиня Хатидже и  разкритията които направи, особено за Дефне .



но това може би беше серията на Джем!
колко небрежно даваше съвети на Арман за евентуалните му бъдещи отношения с Дефне.
тази сцена ми беше много сладка Heart



Разговорът м/у Дефне и Джем.... много ме докосна
проблемите са идвали още от детството му...не е бил разбиран
бягал е от действителността





а в тая сцена....



май споделям мнението на Умут да не се доверяват на непознати, прекалено рисковано е.


и после...........Disappointed Relieved



може би е бил влюбен в нея....

въпреки, че тя можеше да го спаси.....
но видя колко е категоричен в решението си....



и накрая страхотна игра на Къванч и Йозге Hands Clap







следва Едерлези.....https://www.youtube.com/watch?v=GeN0-S-oLw0
и Джем вижда слънцето..... Disappointed Relieved


И още нещо да споделя, в началото, като излезе кастa, нещо не бях особено очарована, нямаше много известни имена-освен Киво и Йозге, но сега след като видяхме сериала- то може да се каже със сигурност, че актьорите са подбрани идеално!!
да ви припомня това видео....


за Онур/Джем си бях казала- тоя пък какъв е и кво се прави на интересен? Wink
но момчето си изигра ролята страхотно!!! Hands Clap

Последна редакция: нд, 12 юни 2022, 13:21 от Airra

# 55
  • AMS
  • Мнения: 6 434

Привет, мили дружки!!!
Благодаря ви за новостите, преводите, коментарите и реакциите!!!
Ирка, благодаря , че си намерила време да минеш!!!
Да нагушкаш Леа и да я нацелуваш по краченцето!!!
С характер сме телетата, какво да се прави.
Само не се плаши!!!



Дружки, не харесвам папарашки снимки, кадри и ...
Особено пък ако са от плажове и още повече с толкова малки деца.
Даже се дразня ... Та ще минете и без мнението ми
по въпроса кой как е изглеждал и ... .
Не че нямам такова, но хайде да не се правя, че много знам.
Благодаря и за споделеното за историческото място нои.
Знаете, че това ми е болна тема и държа да съм в течение. 
Ето и резултатите от една класация,
в която се вижда, че сме в челни позиции. 


Скрит текст:

Колкото до организацията на американките да посетят сета в NY,
смятам, че няма да пропусната тази възможност.
Само, че от сега да ги предупредя, да не е само с Къванч, а с целия екип!!!
Не за друго, ама имам спомени, как едни нашенки разказваха,
че Берен я видели да минава, ама не ѝ се обадили. Чакали си техния ...   
Хайде стига, че прекалих.



Благодаря за споделеното по еп. 5 на Yakamoz S-245!!!
Много силни моменти сте подбрали да коментирате!!!
Отпочнах вече еп. 6 и сложих първата част.
Нови и интересни неща открих,
за които не съм се сещала при предишните гледания.
Готова съм до средата на епизода, но доста дълго се получи,
та ще го сложа в два поста. Ще ви помоля, да ме покриете!



Еп.6 - Умут сменя курса и отплава към банка за семена в Норвегия.
Хатидже души в стаята на Дефне.
Yakamoz акостира в Испания и следва кървава баня.

# 56
  • Мнения: 18 565
Дружки, благодаря ви за споделеното! Kiss
Пепи, мен пък ме развълнува повече от целувката погалването на косата на Башак от Киво Heart
Айре Heart Eyes благодаря за споделеното по серията в картинки! Kiss Много силна серия беше наистина! Подкрепям за Онур, страхотна игра направи. Както и всички останали, много добър каст бяха събрали.
Диве, благодаря! Kiss Чакам с нетърпение какво ще споделиш! Да видим дали и ние сме ги изпуснали нещата, за които говориш. Не ми харесва много и на мен, че ги снимат без тяхното съгласие, но ако не са пък папараците, ще видим Ефе сигурно на годинка Smile
Готин колаж!

Лека вечер! Hug

# 57
  • AMS
  • Мнения: 6 434

Скрит текст:
В компютърната зала - Хатиджже намира къде е отишъл самолета, който видяха в нощта. - Това е България. - Стара Загора - чете Умут. Арман - Това е до язовир.  Дефне - Там, може би има убежище. Имам предвид под водата. - Хатидже - В Инджирлик, дочух, че хората говорят за някаква Стара, но не му придадох значение. Йонджа  - Ееее?  Това какво значи?  - Хатидже - Това е убежище на НАТО. В същото време се чува сигнал в слушалките - Ние можем да ви помогнем. Предлагаме ви спасение от огъня и смъртта. Ще престанете да бягате. Ще имате убежище, нов дом. Ние се намираме в мина, недалече от Хихон, 43 градуса  31' ... 40, 34,9, западна дължина. Хатидже -  Запис от убежището. Те призовават всички оцелели в мината Хихон в Испания. - Арман и Дефне се споглеждат. Дефне пита - Какво ще правим? - Отговорът е на Умут пред строените войници  на дока - Братя, сбогуваме се с Искендерун. Новото местоназначение - България. Дефне - България ли? Или Испания? - Отначало самолетът обърна на изток, после лейтенантът подслуша НАТО.  / юх  нато въпреки апокалипсиса съществува / Това не може да бъде съвпадение. Знаем със сигурност, че в България има убежище на НАТО. Военното убежище би трябвало да е напълно оборудвано. Особено що се касае до провизиите. Това е нашето спасение. Моето решение е окончателно, ясно? - Тъй вярно, командир! - Разбрахте ли, войници? - Разбрахме, командир! - Всички на своите позиции. Бегом! Арман - Дефне! Добре ли си? Има ли нещо? - Добре съм. - Кажи ми истината! - Аз съм добре. А ти? - Доколкото това е възможно. Ще се видим вътре. / тук Арман май отиде за торта/ Йонджа към Дефне - Какво ти е на лицето? Това спасение отчасти е благодарение на теб. Ако ти не беше заговорила за убежище, Умут не би приел такова решение. - Анализирах ситуацията и ѝ направих трезва преценка. Проблемът тук не е в България, а в Умут.  - Вижда, че се товари оръжие на подводницата. - А защо са ни нужни толкова оръжия? - За да не се окажем в България без оръжие. - Това също е заповед на Умут, както и всичко останало. Защото той ни командва всички. Всички ние живеем под неговата диктатура. Разбира се, ако това може да се нарече живот.



Скрит текст:
В кухнята Рана и Феникс - Днес на обяд картофи, както и вчера. - Моряците говорят, че след няколко дни сме в България. - Ще бъдем, с божията помощ, моли се Феликс. - Йонджа ги прекъсва - Излизане след 10 минути. Побързайте.
Йонджа и Умут на командната маса - Има ли нещо, втори командир? - Нищо ново на кораба. Всичко е наред. Колкото до Дефне, аз събрах информация за нея. И не намерих нищо, свързано с НАТО или моя баща. - С кого е подържал връзка капитан Ерен? Кой знае, може би той се е опитвал да намери убежището в България? - Или тази жена ни е излъгала. - Тази жена само ни помага от както е на борда. Защо да ни лъже? Какъв е смисъла? Има ли още нещо? - Дефне поставя под съмнение нашите правила. Не е доволна от структурата на командване.  - Тя ти е разказала нещо. Доверява ти се.  - Не се съмнявай в моята вярност, Умут. Недей!  Дефне влиза  и Умут прекъсва разговора с Йонджа - Благодаря, втори командир. - Дефне  отминава. Умут към Йонджа - Не можем да спасим тези, които не искат да се спасят. Смутителите не са добре дошли никъде. Поеми командването. - И се отправя към каютата на капитана. Взима дневника на капитан Еренай  и намира на едно малко листче с някакъв код - H2ZFK3NT. Отива при радиста и го отпраща, а той сяда на пулта. - Въведете кода на мисията. - Не става - Еренай Йълмаз - въведете личен код - Достъп отказан. Цъ. Достъп отказан. Чува радио съобщение. Слага слушалките. - Ние се отправяме ... в Норвегия.





Дефне в каютата с лапито - Търсене 05154848562 опит за свързване. - Рана, ела по-късно, става ли? – Аз съм Арман. Отвори. - Минутка. Идвам. - скрива лапито. - Какво е това? - Честит рожден ден! - Какъв рожден ден, моя ли? Това е невероятно. Дори и да беше така, ти не би си го спомнил. - Не, това е несправедливо. Наистина е несправедливо. - Колко години вече се познаваме? - Петнадесет. - Три години в университета. После ту се събирахме, ту се разделяхме две години. Това прави пет години заедно. И за всичкото това време, колко пъти ме поздрави за рождения ми ден? Ако казваш, че знаеш датата, кажи ми коя зодия съм. Почакай, аз не вярвам в астрологията. Ти също. Не вярвам с зодиакалните знаци. - Ние не вярвахме и в края на света, а той дойде. Кажи ми как разбра? - Какво значение има? Не можеш ли да спреш? - Не. Как разбра в тази каша? - Джем ми каза. - Хайде духни. И си пожелай нещо хубаво. - Надявам се, че Джем беше последният и повече никого няма да загубим.






Скрит текст:
В машинното Умут и Алтан - Уверен ли сте в това, командир? Няма да е възможно да премисляте. - Аз нося отговорност за подводницата, а не за хората на другия край на света. Няма нужда да разтоварвате подводницата. Никой не трябва да знае. Разбра ли, Алтан? - Разбрах, командире.
Алтан навиква персонала - Още веднъж. Изчисти ги още веднъж.... Хасан! Ще чистиш и десет пъти, ако трябва. Разбра ли? Смажете добре релсовите водачи. Да блестят. Заповед на капитана. - Един от моряците залита с кофата. - Какво става? - Не се храним както трябва. В това е причината. Алтан - Хайде, хайде ... Всички сме при равни условия. Хайде на работа. Торпедното да бъде идеално чисто. / звездния миг на Алтан и той крещейки да покомандва положението./




Арман и Дефне - Никога нямахме шанс, нали? Но ти избяга от мен. Аз бях много упорита. Нищо не излезе. Арман  - Бяхме още деца. /тук започва песента - https://youtu.be/h5BDktPDxms / Светът лети към неизбежния край. Променихме се. Дефне - А ти отново се заинати, не искаше да участваш в експедицията. Но оцеля. Лошо ли стана? Арман / умопомрачаващ/ - Може би само отлагаме неизбежното.

 

Фенче, благодаря за поста!!!
Тук е най-хубавата сцена между Дефне и Арман.
Интересното, което намерих ще е в следващия пост.
Готов е и се надявам, да мога да го пусна и него,
защото е трудно да крепя текста до утре сутринта.

# 58
  • Мнения: 3 315
Здравейте Благодаря Ви от сърце за превода и увлекателните преразкази на Якамоз Невероятно е Благодаря и за всичко споделено

Последна редакция: нд, 12 юни 2022, 22:04 от dterziiska

# 59
  • Мнения: 18 638
Дива Hug, благодаря за споделеното по 6 еп. и супер гифчетата Hands Clap
Терзи Hug
Фенче Kissing Heart да, не им е приятно да ги снимат така....
но в случая егоизма ми и удоволствието да си видя любимците в реала надделява Stuck Out Tongue Winking Eye сори, нот сори.


колажа е хубав, от моята "любимка" бил.



............................
сега си гледам тоя момент, Сюхан излъга Джесур

Последна редакция: нд, 12 юни 2022, 22:42 от Airra

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт