Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през юни

  • 76 215
  • 2 549
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 299
Ние с Бърд пък не можем да се засечем 😁.Ще рече човек,че в многомилионен град живеем 😂
Комарите започнаха да ме атакуват 👿.И както съм алергична,ставам на огромни пъпки.
Ули,и да няма, време е да плъзнат 😒. Миналата година пишман станах с тях и дребния.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Тили, за сега срещи по местоживеене и който е наблизо Simple Smile
Момичета, браво! Така ви искам Wink Всеки е добре дошъл!
Наче да гледам дати след 16ти ли? Централно ако ще е да мислим къде Simple Smile

Вървях тая вечер пеш...май около 5км. Пихме по бира и сега релакс.

# 47
  • Мнения: 12 129
С главоболие, хрема и гърлобол има със сигурност. МН ми го лепна, тази вечер съм все едно влак ме е газил. А на него вече нищо му няма. За три дни е, ако съдя по него, но е неприятно. И не е нито гпип, нито корона. НаправИх си един домашен комбиниран тест, за всеки случай.

Централно, колко да е централно. Вървят някакви реклами за обновения Сентрал парк, даже са го допълнили с Фюжън, за по-интересно. Близо е до любимата мечка на Веселинкова.

# 48
  • Мнения: 12 013
Примъъъък в новата тема.
Благодарско на стопанката 💐

# 49
  • София
  • Мнения: 9 551
Здравейте!

Благодаря на Кло за темата!

Честит празник на всички деца! Да растат безгрижни, здрави, щастливи!

Ч.Р.Д., Оги! От хубаво да не се отървеш!

Киселячко и всички други болни да оздравяват бързо!

Изпуснах Бориса, но изплакнах очи с банския на Беболинка!

Скай, не се отчайвай! Полага ти се миг на слабост, разбира се. Изживей си го! А от утре с вяра и надежда пълен напред! И момичетата са ти дали примери за неочакван развой на случаи, които уж са били безнадеждни. И отделно всеки от нас е чувал за други такива. Ще се справи момчето ти! Изпълнен е с толкова много позитивизъм, това помага.

Карамелче, радвам се, че няма трибуквено в теб!

Още щях да пиша, но днес ми дойде цикълът, главата ме боли и съм капнала от цял ден обиколки с детето по повод празника! Да прощават всички неспоменати!

# 50
  • France
  • Мнения: 12 572
Оги, честит рожден ден. На чудесна дата си се родила. Още малко и ще наспортя едно малко в твоя чест.

Карамела, радвам се, че нещата взимат добра посока. Много ти съчувствам за главоболието. Аз съм същата и това е моето проклятие.

Бърди, не знам какво да ти кажа. Със сигурност медицината не е 2+2=4, така че не трябва да губите надежда.

Скай... от два дни искам да ти пиша... не се сърди на мъжа ти. Аз чак сега почнах да проумявам какво точно се случва с крака на баща ми. А да се примиря и дума да не става. Ще се молим, ще се борим и надяваме на всяка малка победа. Не те прочетох, но по постовете на другите имам някаква идея. Hug

Ерин, много ви се събра и на вас. Hug Да минава!

# 51
  • Мнения: 1 446
Добър вечер в новата тема! Heart
Честит празник на всички деца!
Оги,здрава,щастлива и обичана бъди!Честит рожден  ден! Champagne
И други празнуващи имаше предните дни - и те да бъдат здрави!
Карамел,много се радвам за теб! Hug
Скайче...за теб прегръдки, кураж и сила! Kissing Heart
Бърди,надявам се и при твоите близки нещата да се наредят!
А бе,прегръдки, целувки и при нужда алкохол ще пращам на всички!
Дечицата, които видях са разкошни Heart Eyes

Чета по диагонал,нямам време да се включвам на време.

Аз нещо съм кисела,изнервена и депресирана.
Мислех,че съм превъзмогнала до някаква степен меланхоличното настроение, което ме обхващаще често, но не би!
Дразнят ме всички и всичко,но най-вече се дразня на себе си.Освен розАв джин,имам нужда и от розАви очила.

# 52
  • Мнения: 15 356
Шугъре,много стискам палци!Вие с Джони сте герои,вярвам ,че ще се подобри значително!Пиши когато ти се пише,чакаме добри новини.Много прегръдки,сила и кураж ти пращам!

# 53
  • Мнения: 3 689
И аз да се запиша.

# 54
  • Мнения: 12 013
А аз, да се оплача. 00:45. Безобразно е. Сънят отдавна ми замина. Утре ще е тегаво. Имам безкрайно неприятна среща в 11. Стиснете палец, да не е много безкрайно неприятна. За МУ и трите изнесени кашона за 12 чада, ще трая 🤐 За утре, не знам дали ще мърда.

# 55
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 106
Палци за нуждаещите се, и фойеверки за всички които са будни Smiley Оплаквам се само, че луната не беше пълна.

# 56
  • Мнения: 12 129
Добро утро!

# 57
  • Мнения: 3 774
Кло, мерси за новата темичка. Както винаги чудесно оформена.

Оги, честит рожден ден, от здраве да не се отървеш.

Скай, ние продължаваме да стискаме палци. Преди много години един лекар, варненско светило в областта си ми даде три месеца живот и ми каза да си сложа нещата в ред. Аз му казах да си гледа работата, аз дете имам да гледам, не мога да мра точно сега. Отде я извадих тая голяма уста тогава още се чудя, защото наистина му повярвах.
15 години по-късно съм жива и по-здрава отвсякога. Та голямата ми мисла за деня е, че докторята не винаги са прави. Няма да се отчайвате и ще дерзаете напред. Докато сме живи, надежда има!

Днес имах ужасно много работа, върнах се и вместо да тренирам както нормално, аз така преядох, че сега даже нямам място за розАв джин и ми е голяма мъка. По принцип вечер изобщо не ям, сега ми е тежко и това означава, че няма да мога и да спя. Утре ще ми е весело на работа, ама да му мислят подчинените, че те ще го отнесат Laughing

# 58
  • Мнения: 14 790
МУ ме събуди час преди алармата. Ще го убия. Спи ми се.
Трябва да ходим на преглед за колата.

# 59
  • София
  • Мнения: 9 551
Добро утро!

Уж не ми се спеше. Събудих се преди алармата. Станах и сега изведнъж ми се доспа. Е, няма з кога вече. След няма и два часа трябва да отворя офиса, така че лоча кафе да ми държи клепачите в правилна позиция .

Бързи, снощи бях толкова изморена , че пропуснах да спомена твоя близък, но в общи линии е същото, което писах и на Скай. Вярвам в добрия развой. Нещата ще се подредят.

Палците ми остават стиснати за всички, имащи нужда.

Свършила съм хаповете за кратуната. Много мразя така като стане преди заплата.

Общи условия

Активация на акаунт