Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през юни

  • 76 215
  • 2 549
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 12 129
Миналата година имахме 30 годишнина от завършване на гимназията. Заради пандемията не успяхме да се съберем. Почти половината, ако не и повече са пръснати по света. Един по един, като се обадят, че са на родна земя и правим един бърз тур с наздравици из кръчмите. Последният път им отказах, не знам и аз защо. Иначе лятото на 2019 бихме почти 22-ма от 34, ако помня добре, след толкова години.

Карамел, ей сега вече ми харесваш. Да си избереш най-красивия фустан.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Ще ходя с приятелки да поливаме празника Grin  още чакам мястото на срещата, ама нали...
МУ снощи занесе 3Д скенерската снимка и сега е на зъбаря...чакам присъдата и зъбна, и финансова.
Нямам вечеря. Тъй...

Дайде дорде не е жега още да си спретнем пак среща ний от Филибето Simple Smile

# 32
  • Мнения: 12 129
Аз викам да организираме нещо съботно/неделно и да поканим желаещи да се присъединят към групичката ни.

# 33
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Дайде дорде не е жега още да си спретнем пак среща ний от Филибето Simple Smile
Еее, ама аз баш по жегите ще се прибирам, както миналата година. Wink
Ако сте навити, да повторим  тогава? Simple Smile

# 34
  • Мнения: 7 749
Оги, честита да си!!! Flowers Bouquet

Скай, Шугър, прегръщам ви силно!!! Hug

Имахме планирано излизане по женски, което е на път да пропадне.

# 35
  • sf
  • Мнения: 10 153
А тия дето не са от Филибето, не може ли да дойдат?! 😆

# 36
  • София
  • Мнения: 2 410
Честит празник Hug
Вчера ми беше много терсене. Киселяка пеодължаваше с температурата, по обяд ходиха пак до педиатърката с един наръч неща за изследване - рентген, кръв, секрет и изписан антибиотик, ако някое от изследванията го потвърди. Мъжът ми го мъкна милия с 38+ градуса навън. Половината неща в космоса от кръвната, а рентгена - нещо, като пневмония… Почнахме с антибиотика… днес още не е вдигал, да видим.
Наборът на Бориса расте и вече е седмица напред - 1200гр, 27+3, отговаря на 27+4, и вече, като ме види АГто, вади бързия тест за околоплодни, защото постоянно имам чувството, че съм се напикала…

# 37
  • Мнения: 276
Благодаря ви за пожеланията, момичета, малко е да кажа, че се чувствам специална.
Мисля ви всички, ама все тичам на някъде. Ей, на, сега ще тичам да отварям биричка за близките и да зареждам масата. Наздраве, дружина!

# 38
  • Мнения: 2 170
Както си се търкаляхме с главобола ми в леглото, сме заспали и двамата Grinning Събуждам се и поглеждам часовника - 10:30 е. Оле, викам си, какъв сън съм дръпнала, събудила съм се на следващия ден чак, дори не съм си чула алармата за Ел тироксина. Вземам телефона да видя защо не е звъняла алармата, ми то е 17:50. Оф, направо съм дезориентирана. Кратуната продължава да ме боли, идея нямам с какво да се обезболявам и се чудя след тоя сън, ще спя ли тази нощ или ще ме изтезава хъркането на Карамелов.

# 39
  • Мнения: 1 898
Дайде дорде не е жега още да си спретнем пак среща ний от Филибето Simple Smile
Оооуу ййеееее

Еее, ама аз баш по жегите ще се прибирам, както миналата година. Wink
Ако сте навити, да повторим  тогава? Simple Smile
Оооуу ййеееее

А тия дето не са от Филибето, не може ли да дойдат?! 😆
Оооуу ййеееее

# 40
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Гадинки!!!
правете срещи без мен, ама да знаете, че след средата на юли и аз ще дойда. Simple Smile Simple SmileSimple Smile

# 41
  • Мнения: 7 749
Срещата пловдивска ли ще е ?

# 42
  • Мнения: 12 129
Срещата пловдивска ли ще е ?
Ахам

А тия дето не са от Филибето, не може ли да дойдат?! 😆
Е, аз какво предложих.
Аз викам да организираме нещо съботно/неделно и да поканим желаещи да се присъединят към групичката ни.
Колкото повече, толкова повече. Хайде, Мистик да свири сбор.

# 43
  • Мнения: 1 493
Хай, Куклани!
И в новата тема да се разпиша!Благодарско,комшу!
Оги,ЧРД,жива и здрава!💓🍀
Щугърче,Скай,с вас сме!
Комшу,тоз път ша съ видим,на 13,06 , живот и здраве,излизам отпуск,ша въ сбирам,ама не в други квартали,а в центъра!🤪 Щото сме за централно място!

Последна редакция: ср, 01 юни 2022, 18:58 от Veselina Ivanova 610776

# 44
  • Мнения: 10 887
Има ли стомашен вирус в момента, знаете ли случайно?

Ооо, обичам да се обсъждат и планират срещи Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт