Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през юни

  • 76 281
  • 2 549
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 276
Добро утро!
Сирос, стискам палци, ще мине и замине. Кло мерси за кафенцето, имам нужда.
Бягам на бач, а довечера с колежки пътуваме за Истанбул. Само сме букнали хотел, нямаме организация, що ще дирим,  не ми е ясно, ама ще е весело. Ай, слънчев ден от мен!

Последна редакция: чт, 02 юни 2022, 07:40 от ogitsa

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 40 843
Добро!
Айде и от мен кафе, за някои ще е второ Simple Smile


Оги, много хубаво бягство сте замислили...плана като идете там ще ви се изясни Simple Smile Весело!

На МУ са му сложили пак АБ в зъбния канал и чак сряда ще го чисти. Уж му се видело края...незнам. Сега го боли по-малко.

Бабри, да ги сдъвчеш подчинените, ама малко Wink

# 62
  • Мнения: 3 788
Мисте, те ме познават вече и само от поглед разбират. Пък и съм преяла, не ми се дъвче Joy

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 40 843
Вярно, Бабри Grinning

Я кажете...кое е по-ок...ходене пеш или същото разстояние да го минавам с колело? Става дума за 3,5км в посока.

# 64
  • Мнения: 15 356
Аз заспах в полунощ и спах до 10,егати съня.МУ правил закуска,яли и накрая ме събудиха.

# 65
  • France
  • Мнения: 12 943
Блазе ти Joy

Днес имам поредната стресираща новина. Кога ще приключи тази серия Tired Face

# 66
  • Мнения: 7 853
Я кажете...кое е по-ок...ходене пеш или същото разстояние да го минавам с колело? Става дума за 3,5км в посока.

Ако имаш време, бих те посъветвала пеша. Аз поне много обичам.

Пак не спах добре- на пресекулки. А си легнах късно, будих се 3- 4 пъти и около 30 мин. преди алармата ококорих очи.

Фило, както и всички, преминаващи през труден период- сили и вяра ви желая!!!

# 67
  • Мнения: 12 206
Мисте, бих тръгнала с колело (не че мога в момента), само ако имам велоалея за цялото трасе. Иначе е много рисковано. С това натоварено движение в града, дето куцо и кьораво се е метнало на колата и не зачита велосипедистите за нищо. Мой близък беше с четири пукнати ребра, след като една кака отвори рязко врата на колата и го преметна през глава.

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 40 843
Има алеи, да...само около 500м е без, но тротоара е подходящ Simple Smile

# 69
  • Мнения: 12 206
Давай смело тогава. Особено, ако има къде да го съхраняваш на сигурно за през деня. И въпреки всичко, вземи си една верига, дето казват, покрито мляко...

# 70
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
Здравейте и от мен:)
Носи ми се рокля,а в тая жега моя милост е с дънки,щото нали нямам рокля...та сега имам малко време и зяпам по сайтовете...
Мисте, то хубаво с колело а имаш ли къде да го държиш в офиса?
Иначе аз съм ЗА, щом имаш вело алея, но помисли и за дрехи за преобличане...аз така идвах преди време на работа, ама си ми беше трудоемко в това отношение.

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 40 843
Има вело спирала /или както там се казва/ да го заключа...именно заради дрехи, преобличане се чудя още...ще пробвам 2,3 дни да видим как ще е.

# 72
  • Мнения: 10 912
Мисти, защо или или, редувай ги според настроение, време, желание и т.н.

# 73
  • France
  • Мнения: 12 943
И аз смятам, че да ги редуваш е супер. Но според мен няма по-хубаво от (наистина) бързото ходене. Трябва ти само чифт удобни обувки.

Честно казано се уморих от тази черна серия. Тялото ми, умът ми и портфейлът ще си спомнят още дълго за тези "приключения". Просто не разбирам от къде ми/ни се стовари всичкото това на главата.

# 74
  • Мнения: 12 206
Ох, Фил, има и такива моменти. Дано бързо излезеш от черната серия. Кураж Flowers Four Leaf Clover

Къде сте всички? Тук напече яко. Лятото дойде с пълна сила.

Общи условия

Активация на акаунт