Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през юни

  • 76 217
  • 2 549
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12 129
След толкова време пауза, в Панаира откриха днес изложба на военна техника. Кварталът ни беше заварден сутринта, КАТ, полиция, военна полиция, аху иху, хеликоптери във въздуха и сега ... тихо.

Шугърче, прегръдка и за теб. Скоро го мислех Джони. Ще те чакам да пишеш. Heart

Последна редакция: ср, 01 юни 2022, 13:14 от 🧡 Clo 🧡

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 40 780
Шугърче, прегръдки и сила и за теб!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 10 572
И от мен една голяма прегръдка за кураж и подкрепа.

# 18
  • Мнения: 2 170
Шугър, прегръдки и от мен и дано се похвалиш! Hug
Оги, честит ти ден рожден! Здраве и много морски залези желая!
Бърд, мъчно ми е, че си влязла в толкова гадна серия. Дано оправите проблема на баба. И не само, скоро да изезнат всичките ти притеснения Kissing Heart
Якчето и Деми липсват, дано са добре!
Ще имаме випускна среща, по разбираеми причини, не бях дала положителен отговор, но днес потвърдих присъствие. Познайте кой избира фустани... ляляляля Joy

# 19
  • Мнения: 14 790
Записвам се и аз.
Честит празник на дечицата! Здрави да са ни,другото е маловажно.
Оги,ЧРД! Здраве,късмет,щастие и мнооого любов! ❤🥰🥳
Скайче,гушкам те отново! Аз вярвам,че има начин. Няма начин да няма начин. 🤗❤ Важи и за Бърдчето.
Карамелке,аН така ми Аресваш. 🥰
Шурърче,стискаме палци за Джони.
Естелче,❤🥰
Видях и Сисунчето малко! Бонбонче.
Деми ми писа на лс,добре са.
И да се оплача. Снощи след една светкавица и гръм,нямаме нет. Много е дразнещо! Ефи,съчувствай ми. 😁
Боли ме главата.
Ходих на детския празник,пълна смешка. Аниматори аматьори,два танца изиграха децата и ги наредиха в редичка обратно за ДГ. За какво ги разкарваха по жегата,не знам.
Сега съм приготвила подаръци и чакам да стане 16:30. 🥰

# 20
  • София
  • Мнения: 13 701
Шугар, гуш.
Скай, и на теб.
Никой не видях.

# 21
  • Мнения: 7 243
Шугър, голяма прегръдка!

Момичета, извинявайте, че ви занимавам с моите проблеми.
Скрит текст:
Баба ще я оправим някак, задвижваме се с мама да събираме информация какво точно е направила. На прима виста, не ми се струва толкова страшно. Болно ми е, че пренебрегва най-близките си, а се доверява на други хора. Виня и себе си, и останалите около нея, че сме допуснали такива неща.
МУ в крайна сметка тръгна с приятелката на другарчето, нея не успял да отреже толкова грубо, колкото мен. Ще ги мисля, докато се приберат. Поне не е сам, тя ще му бърбори по пътя. Един дерт по-малко - интервенцията на това другарче е успешна, следва рехабилитация, но нещата там изглеждат добре.

Карамелчик, ние тази година имаме кръгла годишнина от завършването. Скоро с една съученичка се вайкахме колко време е минало. На мен чак ми е нереално. Никой не пое ангажимент да организира среща, но и аз по принцип не харесвам такива сбирки.

Пия кафе и се опитвам да работя, но не ми се получава особено успешно, а ме чакат цял куп документи.

# 22
  • sf
  • Мнения: 10 156
Хоп и през юни!
Четох по диагонал, на нуждаещите се- стискам палци!
На работа е напрегнато, за два дни освободиха 6-7 човека и май още ще трябва.
Щерката си отлетя снощи. Малкият ще го черпя пица и една 50толевка.

Последна редакция: ср, 01 юни 2022, 22:22 от donsita

# 23
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 106
Не стига че вече е сряда, ми станало и юни Scream Честитки, палци, гушки, гарнитура  Flowers TangerineFlowers Cherries Flowers Tomato ММ е от половин час на телефона чака съпорт, че една покупка нещо са я флагнали, добре че не е суперслънчево, досега да е хванал тен с бял правоъгълник на бузата 🤣Дори музика не пускат по линията, скука, криза, поредното нямане. Сутринта падна градушка, почнах да си мисля за ледчета в чаша, ама нали деЦки празник, само лимонада пих.

# 24
  • Мнения: 18 476
Писах одеве, писах и удариха ключа. Joy

Затова накратко, каквото си спомням:

Бобчи, Сис, дан’ ви пука!

Скай, слушай Шугърчето!

Шугърче, чакаме добрите новини, сигурна съм, че ще са такива!

Бърдс, стискам палци за момчето!

Карамела, и за теб се радвам!

Лудница при мен.

# 25
  • Мнения: 10 889
Имам теми, по които не мога да пиша, но са знаете, че не пускам палците.

Бърди, ще оправите, за съжаление е често срещано това сякаш на чуждите хора повече вяра да имат.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 40 780
Ние пък не правим никви срещи на випуска...ни гимназиален клас, ни студентски. А бих искала. Колежка дето наближава 70-те още ходят и се събират...всяка година в разл.град правят срещата.

Бърд, ще се наредят нещата...

Донси, ам що ги махат? Толкова недостиг на работници има пък при вас какво...?

# 27
  • sf
  • Мнения: 10 156
Няма достатъчно поръчки.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 40 780
Жалко...

# 29
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
огице, честит рожден ден Simple Smile подарък нямам, само това.

Скрит текст:

тегаво ми е. няма причина, просто така. Sad

Общи условия

Активация на акаунт