232 пътешествия с карта за 9 евро. НЕМСКАТА тема.

  • 21 655
  • 763
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 247
Аз летя по-късно днес, ша ма няма, цяла седмица, ще си починете от мен. Да се почерпите обилно за моето отсъствие. Ще ви водя после да духате... на дрегера, да видя колко сте изпили.

# 61
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 743
Е бива ли сега така да ни прелъстиш и изоставиш...

# 62
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Гея, ще се върне прероден...
Колко пъти вече...

# 63
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 743
Е кратко беше тоя път, затова Simple Smile Ама поне тоя път спомена, че изчезва Simple Smile

# 64
  • Мнения: 32
Както спомена съфорумка по-горе, не бива да му разваляме психоаналитичния сеанс…
Аз затова, откакто Чинчинио се завърна победоносно с ново име, стъпвам тук на пръсти, да не го уплаша нещо.
Да пием тихичко за това! Champagne

# 65
  • Мнения: X
Излезе един от стаята и се почнаха приказки зад гърба му. 🤣

# 66
  • Мнения: 6 798
Да не станаха и вибраторите дефицитна стока ?

# 67
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Белла, това пък защо? Laughing

# 68
  • Мнения: 6 798
Криси, много примери тук и там, чети форума, гледай новините ... не ти ли се струва, че голяма част от света се нуждае от някакво удовлетворение? Изчезвам по гимнастики и ти завиждам за от къде се включваш Simple Smile
Аз също имам здравеж и рози, но нещо не е съвсем ... да видим как ще съм с времето и май следобеда ще взема да викна някоя съседка на кафе и бисквити. Нещо не ги мога кухените хич.

# 69
  • Мнения: 1 281
Момичета и момчета, честит празник!

Допълвам: винаги съм смятала, че това трябва да е националния празник на България, за мен - безспорен, по ред причини. Да не навлизаме в политически теми, не че някой пише де Simple Smile Наздраве на всички!

P.S. утре трбва да стана в 5, да видим Grinning

Последна редакция: вт, 24 май 2022, 19:21 от GlowFlow

# 70
  • Мнения: 1 472
Честит празник  и от мен! Flowers Bouquet
При нас не спира да вали,а тъкмо извадих летните дрехи! Sweat Smile

# 71
  • Мнения: X
Честит 24 май! И за мен това е най-хубавият БГ празник. Липсва ми празничната атмосфера от едно време.

На мен през лятото ми е лесно да ставам рано. Даже обикновено спя по-малко. Някак естествено се получава.
Моят ученик приключи учебната седмица. Следващата си учат и след това 2 седмици ваканция. Луда работа.

Аз съм доволна, че валя дори и малко. Понамокри все пак. Живнаха растенията.

# 72
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Светъл празник!

Много хубав празник, някак политически все още неопетнен, но аз пък нямам кой знае какви хубави спомени от празненствата му.
Може би защото си мразех училището... 🙄

# 73
  • Мнения: 1 281
Аз обичах училище, защото мразех детската градина - да ям каквото ми кажат, а съм зверски злояда, и да спя, като не спя на обяд. В училище се чувствах много голяма Simple Smile после, разбира се, започа да ми омръзва на втората седница Grinning ама този празник много го обичам.

# 74
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Оооо аз ДГ я наричах детската гадина 🤣

Но училището беше прекалено дълго!
Чак в университета ми стана интересно!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт