232 пътешествия с карта за 9 евро. НЕМСКАТА тема.

  • 21 615
  • 763
  •   1
Отговори
# 45
  • Germany
  • Мнения: 2 010
Ени, не е точно като ПейПал. Имаш си карти, може Visa или MasterCard, а може и двете. Също имаш и виртуална карта, която се сменя след всяко плащане, така е по-защитена от кражба. Има си и приложение на телефона. Абе много е удобно. Ето на бг да прочетеш, че аз малко хаотично обеснявам : https://www.travelsmart.bg/revolut/

# 46
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 673
Коктейлски Simple Smile твоята нова дружка беше на гости с преспиване и пи Simple Smile Много пи Simple Smile Днес й е трудно да размишлява даже Simple Smile

# 47
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Малко селски фън-шуй Joy.



След малко отваряме биричка в беседката, същият Козел от вчера. От бг бира отдавна се отказахме, дори от 2 ни боли глава после... Продължаваме да даваме шансове, но ако някоя стане малко по-читава, спешно я развалят... Grin

# 48
  • Мнения: 1 318
И какво сега, в бг всичко е гадно, ама умираме да сме там. По възможност за по-дълго време. Blush
И за да не помислите, че се заяждам - и аз съм така. Hug

# 49
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
И какво сега, в бг всичко е гадно, ама умираме да сме там. По възможност за по-дълго време. Blush
И за да не помислите, че се заяждам - и аз съм така. Hug

Мама Ени, да, живеейки покрай Мюнхен, не ми се дават 2 млн евро за къща с двор, които да изплащам во веки веков, така че къщата е ситуирана другаде. Wink Независимо от общото ми мнение за страната. Също и времето в България винаги ми е харесвало повече, не си кривя душата, това са си географски дадености, които Германия няма как да има.

# 50
  • Мнения: 7 269
О, аз не умирам да съм в България, за дълго време пък съвсем.

# 51
  • Мнения: 218
В България ходя само ако е много, ама наистина много наложително и то за възможно най-кратко време. Поне 3-4 години не бях ходила и сега бях там за 28 часа, от които поне 8 спах, през другото време гледах максимално много да се изолирам от бг действителността.

Домашното ми лимончело е готово за консумиране, ще го пробваме довечера с просеко, а любимите ми италианци ще ни нахранят.

# 52
  • Мнения: X
Аз имам Master Card на N26. Дебитна е, не кредитна.

Господин Коктейл, в Есен бях денонощие е половина. И сънувах, че карам Tesla Y, зелен матов металик. Трябва да пускам и аз тото, щото няма да стане така със сънища само. 🤣

# 53
  • Мнения: 1 247
Коктейлски Simple Smile твоята нова дружка беше на гости с преспиване и пи Simple Smile Много пи Simple Smile Днес й е трудно да размишлява даже Simple Smile

МНого съм горд с теб! Пу-пу - все така да се представяш - геройски!

# 54
  • Мнения: 6 703
...
Aся на мен ми е интересно ако тези след 77 поискат защита ще получат ли нещо и ако да какво ще да е то .
Я колко бързо ми е отговорено на този въпрос! Направо не очаквах.
https://www.handelsblatt.com/unternehmen/industrie/impfstoff-ent … men/28365330.html

# 55
  • Мнения: X
Коктейлски Simple Smile твоята нова дружка беше на гости с преспиване и пи Simple Smile Много пи Simple Smile Днес й е трудно да размишлява даже Simple Smile
Оф и аз, ходихме уж да гледаме заря в Дюселдорф и заседнахме в един гръцки локал..
Тъкмо една приятелка разказваше, че някой предвиждал някаква нова пандемия, с нещо кажно щяла да е свързана и вие пишете за шарка, пфууу мира няма.
Наточих се да пускам тото като прочетох, а те спечелили парАта.

# 56
  • Мнения: 1 247
Наточих се да пускам тото като прочетох, а те спечелили парАта.

Не ТЕ, а ТЯ - Софт. Ше ѝ гледам сеира още колко ще ни будалка и кога ще започне да пише в американската тема. Ааааха.

Чин чин.

# 57
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 673
Коктейлски Simple Smile твоята нова дружка беше на гости с преспиване и пи Simple Smile Много пи Simple Smile Днес й е трудно да размишлява даже Simple Smile

МНого съм горд с теб! Пу-пу - все така да се представяш - геройски!

И аз съм горда със себе си Simple Smile

# 58
  • Мнения: 1 247
И аз съм горда със себе си Simple Smile

Ко капна у кафето - я кажи, сподели. Бейлис или уиски? Stuck Out Tongue Winking Eye

# 59
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 673
И аз съм горда със себе си Simple Smile

Ко капна у кафето - я кажи, сподели. Бейлис или уиски? Stuck Out Tongue Winking Eye

Днес нищо, че съм на работа Simple Smile Утре може бейлис, че съм хоум офис

Общи условия

Активация на акаунт