232 пътешествия с карта за 9 евро. НЕМСКАТА тема.

  • 21 764
  • 763
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 448
Най- любимият ми празник, може би защото съм дете на учители. Най- българският празник. Аз си обичах училището.

# 76
  • Мнения: X
Аз си обичах училището и обожавах да бягам организирано от манифестации. Но на тази бягахме по Мария Луиза, а не още на Козирката. Варненките разбраха. 😂

Честит празник. 😊

# 77
  • Мнения: 7 017
Аз българските празници не ги следя. Гледам тук почивните дни да използвам и къде има нещо интересно като фестивал или керве .

# 78
  • Мнения: 7 195
Чудя се защо замря темата, а то имало нова. Чудно заглавие, чакам 9- евровата далавера. Чак до Берлин и Хамбург едва ли ще ида, но някъде из околията - с кеф.

# 79
  • Мнения: X
Ние си купихме 9-еврови билети за три месеца.

# 80
  • Мнения: X
Честито! Ние за юни няма да си купим, 2 седмици няма да сме тук. За юли обаче ще вземем.

# 81
  • Мнения: X
И мен ме няма през август, но не се сетих. От друга страна, я ги ползваме въобще, я не. Абе с тези 9 еврови карти май направиха удар Дойчебан. 😆

# 82
  • Мнения: 7 017
Аз юни и юли май ще взема само за дребното. Ще се учи да ходи на училище с рейс със смяна на рейса. За това ще го ползвам. Голямото си има карта . На нас не ни трябва.

# 83
  • Немция
  • Мнения: 6 946
Не съм купила още картата, но смятам да взема за юни. Бих я ползвала на по-дълги разстояния, където имам добри регионални междуградски връзки. Не е нужно все на колата. А и някой път може и с автобус.
Преди до близките големи градове (които са ни наблизо всъщност) само в едната посока билетът струваше 6,50 (май).

Последна редакция: ср, 25 май 2022, 22:12 от Бибит

# 84
  • Мнения: X
На автобус шанс няма да се кача, ако зависи от личния ми избор, но за влак бих ползвала картата. Кьолн обаче обичам да го кръстосвам пеша, така че въобще не знам за какво ще я ползвам този карта.

# 85
  • Немция
  • Мнения: 6 946
Метро?

# 86
  • Мнения: 1 362
Тя 9 евровата карта може ли само за 1 месец да се купи? Колежка ми обясняваше, че е задължително за 3 месеца, т.е. или 3м. за 27 Евро или нищо. Аз също смятам да си купя и да си правя съботни разходки из околността.

# 87
# 88
  • Мнения: X
Може за който искаш месец да я купиш.

# 89
  • Мнения: 1 362
Супер. Благодаря за информацията!

Имате ли изпитана рецепта за солени гофрети? По възможност с пълнозърнесто брашно или смени овесени ядки.
Аз днес съм на тема вкуснотийки и обгрижване на цветя  - имам на терасата дипладении за привързване, други цветя за присаждане и подхранване, трети вчера купени за засаждане...Подхранвам ги с вода, в която са престояли черупки от яйца и кора от банан. А през това време кухненската машина ми меси козуначе за почивните дни. Да живеят домакинските помощници!

Последна редакция: чт, 26 май 2022, 12:23 от мама-ени

Общи условия

Активация на акаунт