232 пътешествия с карта за 9 евро. НЕМСКАТА тема.

  • 21 610
  • 763
  •   1
Отговори
# 30
  • Немция
  • Мнения: 6 875
Laughing
Розе, португалско.

# 31
  • Мнения: 6 702
Бибит никога не съм грилвала бели аспержи и не знам дали ще се престраша да пробвам.
Коя платформа освен букинг ползвате за резервация на нощувки?

# 32
  • Мнения: 11 315
Bela, ако е за хотел съм ползвала Trivago и Expedia. За частни жилища ползвам Airbnb.

# 33
  • Мнения: 1 247
Bela, ако е за хотел съм ползвала Trivago и Expedia. За частни жилища ползвам Airbnb.

То не иска ли кредитна карта за airbnb? Другите 2 не съм ги ползвал. МНого е дразнещо с тези кредитни карти.  НЕМАМ.

# 34
  • Мнения: 7 268
Аспержи не ядем. Пробвах се няколко пъти, не е моето. Мъжът ми и той така.

# 35
  • Мнения: 6 702
Веч тенкс. На мен ми се струват по-скъпи.

# 36
  • Мнения: 11 315
Те са сайтове за сравнение на цените. Където ти е по-изгодно, там букваш.
Др. Коктейл, някои имат директно с пейпал, а пейпал махнах изискванията за кредитна карта.

# 37
  • Мнения: 1 247
Др. Коктейл, някои имат директно с пейпал, а пейпал махнаха изискванията за кредитна карта.

Да, ПейПала живея и лягам с него. Буукинг ми го приемат. Joy Аз съм си го свързал към банковата сметка и всичко плащам с ПейПал-чето.

Аз не знам ПейПал даже да са имали изисквания за кредитна карта. Толкова отдавна е паднало това изискване. Joy

# 38
  • Мнения: 6 702
Аз плащам за пътувания винаги с кредитна. Включва не излишни за мен застраховки.

# 39
  • Мнения: 1 247
Аз кредитна нямам и не искам, че обичам харча. После кой ще възстановява тези суми? Мен ме карат и къща да строя - Шпаркасе-то направо ги побърках преди 2 седмици. Звънят ми да ме занимават с глупости - не съм ли искал да си купя жилище, кредит щели да отпускат, ако искам можело и да строя нещо - те видели, сметнали с някаква програма, а у. Викам Искам да строя целия Кьолн - давай половин милиард, а за хората, за които няма да има жилище, ще поръчам една ракета да ги пратя на Марс. Оня селяндур се хили. Викам НЕ МЕ ЗАНИМАВАЙ С ГЛУПОСТИ и затворих. После ми писа мейл да се извинява.

# 40
  • Germany
  • Мнения: 2 010
Bella и аз съм ползвала Expedia. Даже за хотел+самолет, даде ми най-хубавите цени тогава. Там мисля, че комботата излизат по на далавера, иначе за хотел само Booking или директно от сайта, ако имат.

# 41
  • Мнения: 1 318
Как е нормално да се направи кухен с готов Rührkuchenblatt? Аз го направих така: ама твърде сметанов стана.

Само нощувки не съм бухвала. Винаги ходим на Allinclusiv. Как ли пък не съм се разчистила и разготвила точно по време на почивка.

За кредитна карта и аз отдавна се оглеждам. Моята банка предлага 2 вида  - с включена райзезастраховка за 70 евро годишна такса и без застраховката за 30 Евро годишно. Ама пусто все не ми остава време да се зачета спокойно и да реша.

Последна редакция: нд, 22 май 2022, 12:29 от мама-ени

# 42
  • Germany
  • Мнения: 2 010
Защо просто не ползвате Revolut, мисля че той минава навсякъде. Ние също не обичаме кредитни карти и с Революта ни е много удобно.

# 43
  • Мнения: 1 318
Pea, може ли малко повече информация за този Revolut? На принципа на PayPal ли е?  И племенницата ми го похвали, ама тя има ново гадже и естествено няма време за мен.

# 44
  • Мнения: 6 702
мисля при виза винаги има застраховка. поне така беше навремето. сега не съм сигурна как са .

Общи условия

Активация на акаунт