232 пътешествия с карта за 9 евро. НЕМСКАТА тема.

  • 21 619
  • 763
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 705
Нямам печалби от лотарията. Няма да се налага да се инати коктейлчето. Харесвам времето при нас. Направо е супер и сме си подготвили грилче и две големи дини за днес и за утре Simple Smile
Aся на мен ми е интересно ако тези след 77 поискат защита ще получат ли нещо и ако да какво ще да е то .

# 16
  • Мнения: 1 247
Запис и от мен в новата тема. Бибит, Flowers Bouquet

Преди да тръгне да ме търси Папа и мен - отчитам се с 20,40€ печалба, поне донякъде си върнах загубите Joy който ги е спечелил милионите да е жив и здрав и да си ги харчи с кеф.

Някой от НРВ ги е взел и само Софт е толкова безочлива да не ги сподели с нас. Аз съм 100% сигурен, няма кой друг просто. Една шепа хора сме в НРВ. Joy

Ама вий като не се надигате на бунт... ей тъй ни замина късмета.

ПС. Другият път като стане пак 100 милиона, споделете, да игрАм и аз. До нас в Реве-тата няма бутки и няма от къде да разбера, ееееееееееее.

# 17
  • Мнения: 1 281
Аз съм осведомена, ма не пускам, що, не знам Simple Smile Често минавам през един голям киоск до нас, там има инфо, имаше и през цялото време брашно и олио (в реве нямаше), брашното беше българско на софия мел

# 18
  • Мнения: 11 315
Dr. Cocktail, знам, че пишеш грамотно, но си позволявам да ти направя забележка. Пише се буДка.

# 19
  • Мнения: 1 247
Dr. Cocktail, знам, че пишеш грамотно, но си позволявам да ти направя забележка. Пише се буДка.

Че аз от къде да знам как се пише... ся... такива места не съм посещавал никогаж. Мерсаж, при следващите 100 милки ще знам! Heart Eyes

# 20
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Вечи, не му разваляй психоаналитичния сеанс!
Такива грешки са показателни за подсъзнателните динамики... 🤣

У наше село последният киоск стана тест център. Много сме зле! Така е с огромен фарма концерн под носа!

# 21
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Поздрави от селската къща и наздраве! Beers



И едни божури, мързя ме да залягам и да ги хвана по-добре:

# 22
  • Мнения: 6 705
Ех Криси ... супер.

# 23
  • Немция
  • Мнения: 6 877
Криси, какво му трябва на човек... Кеф! Heart
Българска биричка няма ли?

Трябва да пусна и аз фиш на лотото, крайно време е. И на 1 милион ще съм доволна. Grinning

Цял следобед на настолни игри с децата, бръмна ми главата. Grin

# 24
  • Мнения: 6 705
Аз пък пробвах да сложа зелените аспержи в пакетчета алуфолие , както някой беше писал напред  и така в грила, но да си кажа честно ако ги слагам накрая на скарата стават по-добре. Т.е. на мен по ми харесват.

# 25
  • Germany
  • Мнения: 7 945
Тъкмо се чудех що толкова малко сте писали днес, а той имало нова тема. Бибит, благодаря за темата!
При нас разхлади, въпреки, че не валя много снощи. Аспержи не ядем, защото не ни харесват. Лото и аз все се каня да пусна, но все си оставам с каненето Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 318
Вчера на моя син му се счупи велосипеда. Тая сутрин ходиха двамата с таткото да купят нов. Избирали що избирали и "най-хубавия" купили. И като погледнах гаранцията - MB Women. Joy
После ходихме със синът да сме организатори в областния Turnen- -Kindercup. Голям кеф - танцувална музика, към 200 щастливи деца, още поне толкова усмихнати родители, треньори, помощници - всички в екип... Разкошно преживяване. Сега сме грилнали пилешки шишчета и разпускаме.
Наздраве, днес с Dunklesweizen!

Последна редакция: сб, 21 май 2022, 21:50 от мама-ени

# 27
  • Мнения: 1 247
Трябва да пусна и аз фиш на лотото, крайно време е. И на 1 милион ще съм доволна. Grinning

Ма как... пари за банички. То като са на готово парите... под 100 милиона хич не ме търси. Ше си работя и живучкам тихо.

Пих навън, ама ся в нас ше разлея едно уискенце да се чукнем... де е моята нова дружка Гея?

ПС. Софт я няма - аз ви казах, че е гушнала паричките, вие шега си мислите.
Софт, их лийбе дих!

# 28
  • Немция
  • Мнения: 6 877

ПС. Софт я няма - аз ви казах, че е гушнала паричките, вие шега си мислите.
Софт, их лийбе дих!
Д-р Коктейл, гладна кокошка просо сънува. Smile

Мама Еми, супер за разкошното преживяване и че те е заредило с хубави емоции!

Днес бяхме на спешъл меню, подготвено от половинката. Зелена салата с грилнати бели аспержи и още някои дребни допълнения, грилнати козе сирене и пилешки пържолки с Bärlauch. Bowtie
Така че още 1 идея за аспержите, независимо бели или зелени.

# 29
  • Мнения: 1 247
Днес бяхме на спешъл меню, подготвено от половинката. Зелена салата с грилнати бели аспержи и още някои дребни допълнения, грилнати козе сирене и пилешки пържолки с Bärlauch. Bowtie
Така че още 1 идея за аспержите, независимо бели или зелени.

'ма моля ти се не ни занимавай с излишни приказки. Казвай кво пихте. Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт