Питайте! Въпроси с бърза обратна връзка към нашите предсказатели

  • 21 434
  • 315
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Здравейте в новата ни тема! Това е тема за практика с различни мантически инструменти - Таро, руни, оракули. За да получите ясен отговор на въпроса е необходимо да го зададете точно и ясно. Не е препоръчително въпросът да е сложно съставно изречение, тъй като така се влага двусмислено значение в него. Добре е да напишете кратка предистория към въпроса. Това изключително много помага за точността на отговора, тъй като ние по-добре съумяваме да разтълкуваме картите си в контекста на дадена ситуация
Добре дошли на всички!

Предишната ни тема:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1366719.msg44790822#msg44790822

Здравейте Mira ra: В днешно време се не ми върви (от 2020). Без да навлизам в мн подробности, искам да ви попитам ще имам ли проблеми в съдилищата? Ще успея ли да се пребера в България най-накрая? Благодаря!!

# 31
  • Мнения: X
Здравейте отново Mira ra. Пак ви пиша. Имам нужда от помощ. 🥹🙏🏼
 В днешно време се не ми върви (по точно от 2020). Без да навлизам в мн подробности, искам да ви попитам ще имам ли проблеми в съдилищата? Ще успея ли да се пребера в България най-накрая? Благодаря!!

# 32
  • Мнения: 2 631
Здравей, Мира. Да попитам за майка ми Дияна, ще си намери ли нова работа в близките 3 месеца. На сегашното работно място, я карат на напусне 2 пъти вече. Каква е причината? Благодаря. 🌹🌼🌷

# 33
  • Мнения: 1 124
Здравей, Мира, копирам си въпроса от предната тема, свързан е с работата ми. Ще се нормализира ли ситуацията, защото в момента е много напрегнато.Или да си търся ново място?
Здравей! Попитах дали до три месеца ще се нормализира положението на работа. В момента ситуацията 3П и 5Ж. С голям човекопоток ли работите и взискателни хора. Картите показват много хора, може в самия колектив също да има разногласия. Развитие Рицар на жезлите. Краен резултат Крал на мечовете. Усещане за резултата О3Ж. За съжаление въждам запазване на динамиката, може би ще се въведе просто малко повече ред, заради изправения крал. Той може да е ръководител, който ще разпределя работата и ще дава нареждания. По усещането ти за края не виждам сериозно да се решиш да напуснеш в рамките на срока.

Давам обратна връзка- да точно така е както казваш- работя с много хора, всякакви хора....
Дано наистина се въведе ред, че е много сложно в момента.

# 34
  • Мнения: 934
Здравей, Мира! Наскоро започнах лечение на здравословен проблем, дълго пренебрегван. Дали в рамките на една година ще има подобрение?

Скрит текст:
Финансовото ми положение в момента не е добро, тъй като не работя. Дали скоро ще намеря удовлетворяваща работа? Финансовото ми положение ще се подобри ли (по един или друг начин)?

# 35
  • Мнения: 1 099
Скрит текст:
И аз давам обратна връзка - скоро имах нещо краткотрайно, но не беше това, което търся. Само си навлякох проблеми и приключих. Ще чакам щастливата връзка значи. Много благодаря! Hug

# 36
  • Мнения: 2 526
Mira are, здравей! Благодаря ти за това, което правиш!
Моят въпрос, ако  се стигне до него, е:
Човекът, за когото мисля, мисли ли още за мен; абе направо обича ли ме  и помни ли ме с хубаво?

# 37
  • Мнения: 271
Здравейте Mira Ra, ще ви бъда много благодарна, ако отговорите на въпроса, който ме терзае от много време... мъжът на живота ми е без работа от дълго време... казва се Димитър. Има ли шанс да започне работа скоро в България? Или да се опита в Англия?

# 38
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 756
Здравейте! От две-три седмици имам болки в ставите на средния пръст на едната ръка. Каква е причината?

# 39
  • Мнения: 113
Здравей, Mira Ra! Моят въпрос е: Ще дойде ли един по-светъл период в живота ми? Благодаря предварително!

# 40
  • Мнения: 7 573
Здравейте , благодаря за темата.

Бих искала да попитам какво ме очаква в любовен план ?  Дали ще има някакво развитие ,освен комуникация , с Ивайло и дали още има чувства към мен ?

Мерси предварително.

Скрит текст:
Казвам се Мила

# 41
  • Мнения: 37
Здравейте, искам да попитам  ще успеем ли аз и мъжът ми да вземем още едно жилище до 1 г? Името ми е Даниела.  Мерси

# 42
  • Мнения: 3 630
Ще вземе ли синът ми изпитите 3 на брой?❤️

# 43
  • Мнения: 28
Здравей Мира,от две години съм разделен с  жената която Обичам и живяхме 4г заедно.За тези две години ту се чувахме ту не.Като винаги съм бил до нея.Илияна се казва и си има приятел и от преди Нова година бяхме прекъснали контакт и се държеше много студено.Но от няколко седмици Сама ме потърси за глупости и така няколко пъти вече като се държи съвсем различно и мило.Аз съм Даниел.Ще бъдем заедно,за да създадем семейството което преди неуспяхме?

# 44
  • Мнения: 16
Има ли магии за прехвърляне на болест?
т.е. някой болен да прехвърли болестта си на друг човек-жертва, за да оздравее първия?

Общи условия

Активация на акаунт