Питайте! Въпроси с бърза обратна връзка към нашите предсказатели

  • 21 436
  • 315
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6
Здравейте в новата ни тема! Това е тема за практика с различни мантически инструменти - Таро, руни, оракули. За да получите ясен отговор на въпроса е необходимо да го зададете точно и ясно. Не е препоръчително въпросът да е сложно съставно изречение, тъй като така се влага двусмислено значение в него. Добре е да напишете кратка предистория към въпроса. Това изключително много помага за точността на отговора, тъй като ние по-добре съумяваме да разтълкуваме картите си в контекста на дадена ситуация
Добре дошли на всички!

Предишната ни тема:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1366719.msg44790822#msg44790822

Здравейте ,

От 3 години имам връзка със жената която безкрайно обичам!!
До преди 15-20 дни, всичко вървеше почти идеално.. Изведнъж, тя която ме обичаше и казваше че съм мъжа със който иска да остарее прекъсна всякакъв вид връзка със мен..Каза ми че трябва да се разделим.. Попитах я, дали има мъж в живота и друг, отговори че не... Но, коя ли би казала ме има? Рядко са такива ..Направо ще откача от нерви и мислене...Нито работата ми върви, нито храната, нито съня.. Като парцал съм..
Аз съм роден на 21.09.1969
Тя 15.10.1973
И двамата сме разведени и имаме деца..

Ще се съберем ли да живеем нормално като двойка?

# 46
  • Мнения: 113
Здравей, Mira Ra! Дано с теб всичко е наред! 🤗

# 47
  • Мнения: 658
И аз щях да кажа същото .. Мира ра дано няма проблем с теб и всичко е наред 🍀

# 48
  • Мнения: 83
Здравейте!

Въпросът ми е свързан със здравето.

Снощи за втори път ми се появи странно явление в зрението - при премигване сякаш "картината прекъсва", като че ли трепти и се клати. Предишния път се случи отново доста късно вечерта, затова го отдадох на умората. Тъй като се повтори, реших да си запиша час при офталмолог. В момента проучвам къде да отида и ми се иска да попитам дали имам сериозен проблем със зрението?

Знам, че е възможно нещо да бъде пропуснато при прегледа, а много се притеснявам от това, защото ненавременното диагностициране и терапия могат да доведат до необратими промени. Искам да имам един вид представа колко упорито да търся проблем, ако на прегледа не се установи нищо.

ПС. Пропуснах да изчета последните 2 теми и не знам дали Ейнджъл все още отговаря тук. Ще съм благодарна и на отговор от останалите, просто знам, че мъжът й вижда здравните проблеми.

Благодаря 🙏🏻

# 49
  • Мнения: 3 630
И аз щях да кажа същото .. Мира ра дано няма проблем с теб и всичко е наред 🍀
Мира, как си, липсваш ни!?❤️

# 50
  • Мнения: 12 473
Здравейте!

Въпросът ми е свързан със здравето.

Снощи за втори път ми се появи странно явление в зрението - при премигване сякаш "картината прекъсва", като че ли трепти и се клати. Предишния път се случи отново доста късно вечерта, затова го отдадох на умората. Тъй като се повтори, реших да си запиша час при офталмолог. В момента проучвам къде да отида и ми се иска да попитам дали имам сериозен проблем със зрението?

Знам, че е възможно нещо да бъде пропуснато при прегледа, а много се притеснявам от това, защото ненавременното диагностициране и терапия могат да доведат до необратими промени. Искам да имам един вид представа колко упорито да търся проблем, ако на прегледа не се установи нищо.

ПС. Пропуснах да изчета последните 2 теми и не знам дали Ейнджъл все още отговаря тук. Ще съм благодарна и на отговор от останалите, просто знам, че мъжът й вижда здравните проблеми.

Благодаря 🙏🏻

Бъдете спокойна, всичко Ви е наред, нямате повод за притеснения.
Просто израствате духовно - “превключвате” на други честоти и в други измерения. 🍀

# 51
  • Мнения: 3 630
Angel_wing, бъди ни здрава и ти!❤️

# 52
  • Мнения: 12 473
Анджелина,  вече съм Ви отговаряла на този въпрос.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 623
Май ми се насъбра повече напрежението последните месеци...Извън семейни здравословни проблеми - първоначално имах симптоми на проблеми със зрението: световъртеж, гадене, болки в очите, главоболие. Казаха ми - астегматизъм и далекогледство, но една от лекарките видя някакви евентуални "изменения в мозъка", когато ми гледаше дъната с фенерче, видяха се и нагънати очни дъна. Разбира се, много се уплаших. Ходих на скенер на главата, кардиолог, невролог, нефролог, ехограф на коремна област, където и да ме пратиха - нямаше никакъв проблем освен че невролога каза, че явно ще лекуваме нервите и вероятно от това са влошените ми оплаквания и ми изписа билкови хапчета, тъй като не исках антидепресанти.
Сложих и очила преди месец. Да, обаче на мен в главата все ми е, че нещо може да е пропуснато, като от няколко дни симптомите се върнаха, а от вчера съм на легло със ужасен световъртеж...
Да ходя ли по някакви лекари още, защото ми писна, а ми предстои тези дни и дипломиране...

На нервна почва ли е цялото това чудо? Disappointed Relieved

Благодаря предварително на Ейнджъл, ако се отзове! Purple Heart

Последна редакция: сб, 18 юни 2022, 19:10 от StarBright

# 54
  • Мнения: 12 473
Да, на нервна почва е. Но Ви трябва и презареждане и детоксикация, за да облекчат световъртежите. Повече чист въздух и много вода с лимон.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 623
Да, на нервна почва е. Но Ви трябва и презареждане и детоксикация, за да облекчат световъртежите. Повече чист въздух и много вода с лимон.

Много благодаря!

# 56
  • Мнения: 350
Анджелина,  вече съм Ви отговаряла на този въпрос.
Да за което благодаря . Просто нямаме никакъв напредък и като майка съм много притеснена . Не закъсняваме ли вече с говора , кога ще проговори . Незная на къде вече да се насоча .

# 57
  • Мнения: 37
Здравейте !
Ако е удобно да попитам, предстои ли ми смяна на работното място до 3 месеца ?
Благодаря Simple Smile

# 58
  • Мнения: 658
Angel_wing здравей от около седмица сутрин много ми се гади ,не ми се яде следобед се оправям ,но ме мъчи.Може ли да ми кажеш защо е така? Благодаря много

# 59
  • Мнения: 83
Много благодаря, Ейнджъл! Бъдете здрави!
Здравейте!

Въпросът ми е свързан със здравето.

Снощи за втори път ми се появи странно явление в зрението - при премигване сякаш "картината прекъсва", като че ли трепти и се клати. Предишния път се случи отново доста късно вечерта, затова го отдадох на умората. Тъй като се повтори, реших да си запиша час при офталмолог. В момента проучвам къде да отида и ми се иска да попитам дали имам сериозен проблем със зрението?

Знам, че е възможно нещо да бъде пропуснато при прегледа, а много се притеснявам от това, защото ненавременното диагностициране и терапия могат да доведат до необратими промени. Искам да имам един вид представа колко упорито да търся проблем, ако на прегледа не се установи нищо.

ПС. Пропуснах да изчета последните 2 теми и не знам дали Ейнджъл все още отговаря тук. Ще съм благодарна и на отговор от останалите, просто знам, че мъжът й вижда здравните проблеми.

Благодаря 🙏🏻

Бъдете спокойна, всичко Ви е наред, нямате повод за притеснения.
Просто израствате духовно - “превключвате” на други честоти и в други измерения. 🍀

Общи условия

Активация на акаунт