Питайте! Въпроси с бърза обратна връзка към нашите предсказатели

  • 21 438
  • 315
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7
Мира,
имам 2 въпроса:
1. Ще си намеря ли скоро по-добра работа - в по-добра компания, с по-добро заплащане?
2. Как ще се развият нещата в романтичен план след развода ми - ще срещна ли подходящ партноьр, с който да създадем сериозна връзка?

# 16
  • Мнения: 430
Здравей, Мира.
Моят въпрос е - бившата любовница на съпруга ми има ли все още желание за връзка с него? И той иска ли да я види пак?

# 17
  • Мнения: 350
Здравейте , до какъв период от време детето ми ще проговори . Още не казало и думичка пие и лекарства и много съм притеснена . Благодаря предварително !

# 18
  • Мнения: 24
Здравей Mira Ra,ще мога ли да забременея?Имам здравословен проблем дали ще ми попречи?Благодаря!
Даниела

Здравей, Торнадо! Попитах дали до шест месеца ще забременееш. Положението в момента ОКула, ОКралица жезли. Развитие ОКолело на късмета, краен резултат О2П, усещане за резултата Асо жезли. За съжаление картите дават отрицателен отговор. Не бързай, потърси помощ  на добър специалист, в момента нещата не са в твоя полза, но с необходимите мерки може нещата да се променят. След време ще попитаме пак. Съжалявам за отговора!

Записвам се и благодаря за новата тема 🍀


Това беше моя въпрос
Mira ra Благодаря много за бързия отговор ,но ще си позволя да попитам пак понеже съм много уплашена
Сънувам ,че някои ми казва , че след определено време ще умра и такива подобни за семейството ми ужасно е повярвайте.. 😔 Моля Ви може ли да попитате картите пророчески ли са.Отчаяна съм
Петя
Попитах дали сънят ти е пророчески: ОПаж пентакли, Мага, 4П. Отново тук няма лоши карти. Според мен излишно се филмираш, много си се вкопчила в този въпрос и това не ти позволява да се разтовариш и освободиш психиката ти. Рядко "страшните" сънища се сбъдват, а и предишната подредба просто показа преход, тук има отново съзряване и преход чрез узряване за нещо ново и придобиване на други качества, но ти бавиш процеса. След време ще си дадеш сметка за това. Излишно се плашиш.

Ще прехвърля въпроса си тук. Ще забременея ли тази година?

Здравей! На твоя въпрос изтеглих Паж чаши, паж жезли ,развитие 5М, краен резултат 3Ч, усещане за резултата Асо пентаки. Не, едва ли ще е тази година. Имаш ли други деца или много си се "вторачила" в този въпрос?

Последна роза вече гледахме за твоите въпроси, ако не се лъжа. Изчакай известно време все пак не бива да се пита таро толкова скоро след вече даден отговор.

Mira Ra, и аз си прехвърля въпроса тук.
Ето ме и мен с въпрос към теб.
Казвам се Веселка,47 г. Може ли да погледнеш какво ще кажат картите за моите един-два въпроса?
Първо ме интересува какви са чувствата и намеренията на Любомир към мен /52г/. Защо  прикрива толкова чувствата си към мен и се прави на недостъпен?От година и малко сме заедно, но е много странен на моменти.Благодаря.

Мислите на Любомир ОКрал чаши, чувствата Светът, Действията Кралица на мечовете. Намерения Слънцето. Резултат до шест месеца Колелото на късмета. По тези карти не е искрен към теб, прикрива определена информация, не споделя всичко. Картите го описват като слабоволев, твърде държащ на собственото самомнение, склонен да преиначава информацията, може да има някаква слабост. Така му е удобно и затова така се държи, не виждам дълбочина в чувствата. Разделен или вдовец е, в действията му се появява друга жена. Има ли история свързана с нея? Жена от миналото, която все още оказва влияние като модел на поведение в живота му?

Здравейте, бих искала да попитам момичето, с което поддържам връзка в момента (бисексуални сме), ще замине ли в чужбина и ако да, кога ще се върне? Нейният мъж е във Франция в момента и скоро ще си идва и след това той иска да вземе и нея там с двете им деца. И изобщо какво става там с техните взаимоотношения. И ако тя замине, дали ще продължим да си пишем и чуваме? Вторият ми въпрос е дали с момичето някога ще се разделим и ще приключим комуникация (дори и не като партньори)?

Мария

Благодаря!

Здравей, Мария! Попитах какво става в техните взаимоотношения: О10Ч, 7М, Паж мечове. Комуникират, чуват се, момичето за което пишеш и е удобно в този формат на отношения. Гледа си интереса и няма намерение да променя нищо в живота си. За втория ти въпрос се паднаха само обърнати карти, не отговарям когато се паднат така, явно не е дошъл момента да научиш тази информация

# 19
  • Мнения: 2 631
Здравей, Мира! Да попитам и аз ще забременнея ли до края на годината? Имам операция, лечение и 1 загуба която преживях тежко.

Благодаря! 🌼☘️

Последна редакция: пн, 23 май 2022, 17:36 от Минзухар.12

# 20
  • Мнения: 41
Здравейте, благодаря за отговора! Не успях обаче да разбера момичето ще замине ли в чужбина и ако да, дали ще се върне?

# 21
  • Мнения: 658
Благодаря ти много Mira ra ще се вслушам в съвета ти❤️🙏🍀

# 22
  • Мнения: 24
Mira Ra, благодаря за новата тема!
Бъди ни жива и здрава!❤️
Ще остана ли на тази работа на която съм сега?

Да, според картите ще останеш на работата, няма да има промяна, но тази работа като че ли не ти е посърце или не е избор на душата ти. Моментното положение 7Ч и ООтшелника. Развитие ОЗ и краен резултат 7П усещане за резулатата ОШут.  Ще се радвам на обратна връзка

Здравей, Мира, копирам си въпроса от предната тема, свързан е с работата ми. Ще се нормализира ли ситуацията, защото в момента е много напрегнато.Или да си търся ново място?



Здравей! Попитах дали до три месеца ще се нормализира положението на работа. В момента ситуацията 3П и 5Ж. С голям човекопоток ли работите и взискателни хора. Картите показват много хора, може в самия колектив също да има разногласия. Развитие Рицар на жезлите. Краен резултат Крал на мечовете. Усещане за резултата О3Ж. За съжаление въждам запазване на динамиката, може би ще се въведе просто малко повече ред, заради изправения крал. Той може да е ръководител, който ще разпределя работата и ще дава нареждания. По усещането ти за края не виждам сериозно да се решиш да напуснеш в рамките на срока.

# 23
  • София / Виена
  • Мнения: 185
Mira Ra , моля Ви да отговорите!
Интересувам се дали е трябвало да запиша наскоро родения си син с друго име? Сънувах малко преди да родя баба си, която ми каза да го кръстя на прадядо ми Н. (нейния баща), но така и не го направих. Записахме го с името М., което бяхме избрали по-рано, но вече няколко месеца по-късно не мога да спя нормално и постоянно имам усещането, че съм направила ужасна грешка и каквото и да си повтарям сякаш е без значение и това ме гризе ужасно.
Много ще съм Ви благодарна ако отговорите какво Ви излиза!

# 24
  • Мнения: 4
Mira Ra моля те да погледнеш, какво ще се случи  с брака ми ,ще успеем ли да си простим или ще се разделим със съпруга ми.
Аз съм Ваня а той е Николай

# 25
  • Мнения: 494
Здравейте, Mira Ra.
Мъжът ми Георги води дело от 2 години, убиха баща му на пешеходна пътека.Преди месец отложиха делото,има насрочено второ другия месец.Ще се състои ли този път и ще имаме ли успех в делото?
Благодаря предварително  ♡

# 26
  • Мнения: 3 630
Mira Ra, много ти благодаря!❤️
Абсолютно вярно е това, което си написала!
Бъди ни жива и здрава!❤️

# 27
  • Мнения: 548
Здравейте, MIra Ra!  Нямам представа защо комуникацията с колеги и шефове ми е нарушена! Уж всичко правя както трябва, дори и в повече! Ще имам ли подобрение? Ще мога ли да се разделя с колежка , с която работя вече две години и я нося на гърба си?

# 28
  • Мнения: 27
Здравейте Mira Ra, имам два въпроса свързани един с друг може би:
Ще срещна ли в близко бъдеще (6 месеца да кажем) истинската любов, човека с който ще създам семейство и деца? И втория ми въпрос е познавам ли го, възможно ли е да е някой от миналото ми? Благодаря предварително! 💗

# 29
  • Мнения: 658
Здравей Mira ra искам да попитам и този важен въпрос за мен🙂
Ще започна ли работа ,такава каквато искам?
Петя съм ,благодаря

Общи условия

Активация на акаунт