Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през май

  • 77 239
  • 2 439
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 299
Мисте,от години знам за Янчето 😉
Знам как да реша проблема.Но действах по оригиналната рецепта,въпреки че имах съмнения за нея.Както и да е.

# 31
# 32
  • Варна
  • Мнения: 10 571
Благородно завидях на Бобчето и Донси. Мен ме чака чистене и пране на две пътеки, а МУ ме кара да пием бира и да ядем бургери на Ключето, за убиване е.
Благодаря за новата "къща" 😘

# 33
  • Мнения: 15 356
Върви на бургерите .

# 34
  • Варна
  • Мнения: 10 571

😂😂😂
Подстрекателка ❤️

# 35
  • Мнения: 15 356
Оф,мойто се обринало по лицето .Дали е от спрея за гърло?

# 36
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
Добър ден, общество любимо Heart Eyes
Кло, благодаря за новата тема Flowers Tulip
Аз от днес започвам пътя на промените- отвътре и навън. По този повод докато ММ спи аз се гъзурчих да прая упражнения с ластици и обявявам бойкот на милото, няма да готвя. Вчера бях при мама, обръщах и внимание и при нея има хубав пазар та накупих домати, краставици и салата та това ще е. Сега пия кафе и прая нов списък как да харча пари, че козметиката за коса ми е на финала.
На Ренкото Бялата Неделя изобщо не я забелязвам
Бобчи, да си релакснеш на макс- много добре звучи твоето село.
Сис, как е Беболина?
Айде да оздравяват вече децата,и на Бърлето носа да спира.
Естелка, ма много ясно че избираш бургерите- Бориса трябва да е силна Heart
Айде хубав ден и да не работите днес , че освен ден на труда е и Томина неделя.

# 37
  • Мнения: 15 356
Прити,кои упражнения прави и за коя част?
Аз снощи около полунощ правих.Да свикнеш му е майката,после ден няма да пропуснеш.Аз така бях с фитнеса и бокса.Един път бях нещо болна и един дълбок сняг,ама отивам на бокс.Тренера вика ,ся шта излекувам.И пот,пот,пот ,чисто нова станах .

# 38
  • Мнения: 18 473
Бобчи, какъв е спреят? Температуропонижаващо давала ли си (ибупрофен по-специално)? Не е зле да я види лекар, или поне снимка да види, защото може да е характерно за това, което изкара.

И ние днес ще ходим на лекар, че кшлицата кънти яко. Няма да ви казвам в клиниката, в която водя децата, като не работи ЛЛ, колко са решили да направят прегледа в празнични дни. Scream

# 39
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
Бобчи, правих крака и дупе- това намерих в ютюб, ама пак е нещо.
Иначе на фитнес тренирам с инструктор

# 40
  • Мнения: 15 356
Забравих да кажа-за козметика дума да не отварям.Купих си 8 червила наведнъж,мазила,помади .Аз обичам да се клепам.Шкафа ми се пука по шева вече 🤦

# 41
  • Мнения: 2 170
Записвам се, да не ви изтърва, колко ще съм активна, нямам идея.
Кло, благодаря, че за пореден път се погрижи да имаме местенце, където можем да избягаме от реалността и да изпуснем парата Heart
От криви недовършени се оплаквате и аз се присъединявам към хора. Моето лично ЗЛО си е самоназначил лечение и отлага прегледа... На всеки мой опит да вметна, да не си насилва късмета, получавам зъбене - НЕСЕЗАНИМАВАЙСМЕН!
И с майка ми имам проблеми, трябва да й махат вена..бе, изобщо, искам да изчезна безкрайно, както казваше един измислен герой.
А днес било "ДА ЖИВЕЙ, ЖИВЕЙ ТРУДА!" – ми, да си живеЙ, не ми пречи, ама ако може да си живеЙ, някъде по-далеч от мен.
И онова, „трудът краси човека“, ако е вярно, ще си седя урод.
Хубав ден, общество и го давайте лежерно, ден на труда е, ама е почивен Simple Smile

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Бобчи, ам начи имаш помади за цялата ни група Grinning  бях тръгнала да пиша само за мен, че имам сал 1 и то го мацнах на банкета Blush

Карамелче, ще склонят...просто в началото се опъват. Синко ти, ако може да му поговори на ТУ...или му дай мааалко време.
Кураж! Kissing Heart

# 43
  • Мнения: 15 356
Карамел,ужас начи.Дебела глава.И моя беше тъй,ама изпати .
Мисте,в тая пандемия ми писнаха матови червила и като махнахме маските исках лъскави и мазни и наваксах набързо 😁

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Нищо не ми действа на мен...никога не съм се мацала, разбирайте гримирала. По повод само спирала и ся сет си купих това червило. Ужас, нали? Имам и един СС крем дет сигур е засъхнал Grin  абе ни бижута, ни грим при мен, ни обувка на ток и т.н...
Помякога ми се приисква, ама хич не ми се отдава.

Общи условия

Активация на акаунт