Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през май

  • 77 238
  • 2 439
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 10 571
Нищо не ми действа на мен...никога не съм се мацала, разбирайте гримирала. По повод само спирала и ся сет си купих това червило. Ужас, нали? Имам и един СС крем дет сигур е засъхнал Grin  абе ни бижута, ни грим при мен, ни обувка на ток и т.н...
Помякога ми се приисква, ама хич не ми се отдава.

Същата кат' теб съм, даже нямам дамска чанта 😂😂

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Аааа, това го имам ☺

# 47
  • София
  • Мнения: 13 699
Червило от години не съм слагала от години. Ползвам само гланц или вазелин. Иначе се мацотя с фон до тен, спирала и рядко сенки.
Харесвам как някои се гримират, но такова количество неща на лицето си не мога да търпя дълго.
След чистенето вчера, днес ме боли гърба.

# 48
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Добър ден, общество!
Да сме здрави и през този месец! Да си мрънкаме за маловажни неща, да се смеем и да спортуваме дружно! Wink

# 49
  • София
  • Мнения: 10 330
ММ е сърдит, че нещата с олинклузива не се самослучват, а изискват време и усилия. Изненада! Ся се цупи на балконЯ. Начи, минат ли четиридесетте оглупяват и изтрещяват рязко. Ще го сменям за две по дваасет.

# 50
  • Мнения: 7 749
Благодаря за темата!!! HugHugHug
От ММ не мога да се оплача в никоЙ случай, той със сигурност има повече поводи да се оплаче от мен. Sunglasses
Помня, като се прибрах от родилното с Първородната и дойде време да й се сменя памперса... аз седя и гледам тъпо, той я взе, сложи я на повивалника и ми показа какво и как се прави. Не че е сменял памперси преди това. Simple Smile И въобще, за всичко- със сигурност може да се справи поне толкова добре, колкото и аз.
Ей го, днес- осъмнахме по нощите, че имахме гости, отделно имаме две приятелки на дъщеря ни в нас за дълъг уикенд, той станал, дооправил каквото имаше да се дооправя, изхвърлил боклука, извадил чиниите от миялната, спазил заръката за закуска на девойките- пържени филийки (една камара)... Heart
И да поизмрънкам мааалко. Нали ви споделих, че отново пропих водка- с фреш от грейпфрут, или червен портокал (за разкош си слагам и няколко тънки парченца лайм). Ми много леко и неусетно влиза, бря! Наложила съм си лимит от 2 дози макс, вчера ударих 4... Нямам махмурлук, но се плаша колко пивко е това нещо.

ПП. За гримирането- обичам и го правя. Но се придържам основно към no make up make up- грим без грим . Търся лек, свеж и естествен вид. Последно си купих две олия за устни с цвят, на Голдън Роуз. Странното е, че имам чувството, че от тях устните ми стават по- сухи?

Последна редакция: нд, 01 май 2022, 14:03 от TuЛи

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Тили, а не те ли буди кат шета ТУ? Simple Smile

# 52
  • Мнения: 15 356
Аз като се върнах от родилното МУ не ми даваше Звери.Само я стискаше и не пуска.Пере,чисти ,готви,аз година и половина само Звери гледах,тенджура не похванах.Почти перфектен е .
Курс по самогримиране ще запиша лятото.Ползвам слънцезащита,бб крем,руж,спирала и червило в ежедневието .Избелител за обувки взех,светнаха ми кецовете,почти като нови са

# 53
  • София
  • Мнения: 10 330
За детето и ММ нямам оплаквания. Там е топ родител. Ама как да излизам и да се социализирам всекибожиден, а у дома да е чисто и подредено, че и сготвено, че и да съм отпочинала? Туй му е проблемЪТ. Че днес не щях да излезем, за да позачистя и да отморя. Ужас, припад, умир, един ден да не сме навън.

# 54
  • Мнения: 7 749
Тили, а не те ли буди кат шета ТУ? Simple Smile

Слава Богу- не. Спалнята ни е достатъчно отдалечена и "шумоизолирана"  с допълнителна врата от полето му на действие.
Бобчи, при кой/ къде ще го записваш този курс? Обмислям подобен подарък за приятелка, затова питам.

# 55
  • Мнения: 12 013
Бобче, покажи го този избелител.

Водих детето на обяд навън и пишман станах. Държа се ужасно, колко срам брах. Явно ще приключвам и с единственото ни останало удоволствие.

# 56
  • София
  • Мнения: 13 699
Чирозче, няма от какво да се срамуваш. Гуш.

# 57
  • Мнения: 276
.

Последна редакция: нд, 01 май 2022, 16:15 от ogitsa

# 58
  • Мнения: 10 887
Сиросче, и аз смятам, че няма от какво да се срамуваш, ама ти си знаеш, какво ти е Hug

# 59
  • Мнения: 15 356
Избелителят,обувките .



Тили,ще ти пиша на лично.

Общи условия

Активация на акаунт