Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през май

  • 77 241
  • 2 439
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12 129
Чувала съм, че твърдата палмова мазнина я "държи" неделята. Ама не ми е ясно къде аджеба се добавя. Не бих се заела с тази рецепта, въпреки, че обожавам крокан.

# 16
  • София
  • Мнения: 10 331
Пльок в новата темичка, да не изпусна. Тенк ю, Кло, че се грижиш за подновяването ѝ.
Пак ми текна чушката, пис-на-ми-бе-ма-*-му-ста-ра!

# 17
  • sf
  • Мнения: 10 154
Троп и аз в новата тема. Чакам един приятел да ме вземе и отивам при наште на почивка. Ще се печа на двора и ще ям. 😁

# 18
  • Мнения: 10 889
Майстор си, Ренко, впечатлена съм. Ганашът с повече шоколад дали няма да стегне по-добре?

Чак ми се прияде торта, ще ходя да търся какво да мушна сега Simple Smile

# 19
  • Мнения: 6 299
Не,не,Кло,само отгоре се разтече.Но повлече със себе си борда от сметана.И стана мазало.
Скрит текст:

Тук е първия пробив,в горния край.И хем хубава сметана и бял шоколад слагах 🙄
Не виждам в кое биха сложили палмова мазнина,че да я държи.Тя си е стегната и без нея.Най-хубавото е крокана 😁

# 20
  • София
  • Мнения: 2 410
В ганажа може ли да се сложи обезмирисено кокосово масло, то на стайна температура, под 24-25 градуса е твърдо. Не ги разбирам де Grinning Знам, че в барчета и др неща се слага, точно за да държи твърдо.

# 21
  • Мнения: 12 129
Не ги разбирам аз сладкарските работи. Имам една домашна рецепта за торта с много крокан, но си е врътня голяма и в момента няма как да я направя. Във вторник съм на преглед и не искам пак да ми се кара ортопеда.

# 22
  • София
  • Мнения: 18 704
И аз, само сурови десерти и бонбони правя.

# 23
  • Мнения: 497
Добро утро !
Clo Благодаря за темата  !
Ренко щом се е разпаднала тортата прати я насам а? Ще я изям толкова бързо ,че няма да разбере никой колко се била разпаднала изчезва светкавично Обещавам !

# 24
  • Мнения: 15 356
Ренко,бравос!Я метни рецептата,може да се пробвам,не ме бива в сладкишите обаче.
Багаж ще стягам ,утре заминаваме при нашите за един месец.В 9 съм на фризьор и после тръгваме .МУ ще е ергенин .

# 25
  • Мнения: 18 473
Оги, никога не е късно да обявиш стачка вкъщи. Периодично го правя, като ме натоварят повечко. Вече не се случва често, но ето тия дни и аз набрах леко.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 40 780
Хей, къде сте били Simple Smile
Ами кафе не видях...? Айде, моля...за мен е второ веч...


Ние додохме у свеки, че мъжете нещо ще работят, ама довечера тяя си идем, че задачите зоват Grin

Бобчи, много дълго гости Simple Smile мен не могат ме изтърпят повече от 2 дни. Където и да е...

Ренко, Яна е нашта сладкарка...ще помогне за рецептата.

# 27
  • Мнения: 7 243
Честит нов месец, общество любимо! Да е спокоен, с по-малко поводи за оплаквания и повече поводи за спортуване. Макар че ние тук нямаме нужда от конкретен повод, за да спортуваме, де Simple Smile
Кло, благодаря за темата.
На Ренко тортата два пъти се правя, че не я забелязвам. Не я забелязвам, пък. Голяма си майсторка, браво!

При нас - идилия. Едната съседка пее с цяло гърло, текстовете й са "поздрав" към друг съсед. Кучето отсреща не спира да лае.
С МУ продължаваме да избираме лаптоп, половин експерт станАх вече, постоянно нещо не одобрява в избора ми и ми предлага някакви модели, които са ми скъпи. И после се сърди, че не го слушам. Накрая наистина ще престана да го слушам, щото ми писна.

Едното ми ново кактусче цъфнало тази сутрин, две пъпки се отворили Heart Eyes

Последна редакция: нд, 01 май 2022, 10:33 от Birdflower

# 28
  • Мнения: 15 356
А ще търпят,нали им водя унуката.Аз много обичам ,на село ,тишина,голям рахат е.И аз там израстнах,имам си приятели,до нас са черири млади семейства с деца .Чичо ми има къща в другия край на селото и се събираме.Майка ми ще е в отпуска от 16ти май,но тя след работа се прибира на село.Баща ми не знам как ще е,той пътува .То селото е на 15-16 км от град и е бързо прибирането.
Аз от 20 г не живея с нашите или дори близо до тях,та ходя на дълги гостита и на кратки

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 40 780
Супер звучи! Весело ще ви е Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт