Диета "Японско чудо" - 1 част

  • 42 054
  • 344
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 169
Здравейте!
От утре мисля да почна диетката, защото съм много разочарована от четири дена съм на пълен глад и нищо -0кг! smile3511 smile3511 newsm45 newsm45
Моля ви кажете ми има ли ефект тая диета!Аз съм 70кг , а моето реално тегло е 53 кг!Изпадам в депресии!Все съм нна диета , а нищо!Помогнете ми моля ви! newsm45 newsm45 newsm45

Здравей и добре дошла   bouquet
Утре явно заедно ще почваме да диетуваме  Crazy
искрено се надявам да има ефект при мен винаги има  Simple Smile

# 331
  • Мнения: 595
Gladness, и аз съм от Ямбол....

# 332
  • Мнения: 1 169
Gladness, и аз съм от Ямбол....

Еха super  Hug
А сега видях, че се отказваш  Sad жалко,
но щом не се чувстваш добре наистина е по-добре да я спреш и аз бях така преди
ама нещо ми стана и вече нямам никакви проблеми с диетата
Стискам палци да си намериш най-подходящата диетка и да се отървеш от излишните килограми без много мъки въпреки, че за да постигнеш нещо трябва да положиш някакво усилие  Whistling. Пожелавам ти много УСПЕХ   bouquet

Пожелавам успех на всички ЯПОНКИ  Party  bouquet

# 333
  • Мнения: 1 169
Тия дни мисля да направя нова темичка, че тази стана доста голяма  atwork
Хайде къде сте всички да не се окаже накрая, че сама ще диетувам  smile3518
бързо на отчет ruporuu smile3513 

# 334
  • София
  • Мнения: 218
Добро утро,момиченца сладки.Как върви диетата???Въпреки лошите резултати при мен,аз продължавам да се боря.Само не мога да разбера какво се случва с мен.На диета съм от 08.01.2007,започнах от 75 кг.Първата седмица с моя измислена диета,хапвах мн.мъничко,успях да сваля 4 кг.От 15.01 съм на японското чудо,а вчера цял ден нищо не хапвах,нали беше новолуние,но кантарът не отчита никакви положителни резултати???Питам се защооооо? Rolling EyesПред огледалото ми се струва,че съм отслабнала доста,но това може би е внушение.Дайте ми съвет,моля???Изпадал ли е някой в моята ситуация????
А може би периодът за диета не е подходящ???Чувала съм,че при нарастваща луна,няма особено добри резултати?Или съм в период на задържане и после рязко ще почна да свалям??? newsm78Благодаря предварително за коментара.
GladneSS,мила,добре дошла отново в отбора,ще се радвам да си пишем и подкрепяме.
Лек и успешен ден на всички гладуващи

# 335
  • Мнения: 1 169
Добро утро,момиченца сладки.Как върви диетата???Въпреки лошите резултати при мен,аз продължавам да се боря.Само не мога да разбера какво се случва с мен.На диета съм от 08.01.2007,започнах от 75 кг.Първата седмица с моя измислена диета,хапвах мн.мъничко,успях да сваля 4 кг.От 15.01 съм на японското чудо,а вчера цял ден нищо не хапвах,нали беше новолуние,но кантарът не отчита никакви положителни резултати???Питам се защооооо? Rolling EyesПред огледалото ми се струва,че съм отслабнала доста,но това може би е внушение.Дайте ми съвет,моля???Изпадал ли е някой в моята ситуация????
А може би периодът за диета не е подходящ???Чувала съм,че при нарастваща луна,няма особено добри резултати?Или съм в период на задържане и после рязко ще почна да свалям??? newsm78Благодаря предварително за коментара.
GladneSS,мила,добре дошла отново в отбора,ще се радвам да си пишем и подкрепяме.
Лек и успешен ден на всички гладуващи
Работата е там, че ти си гладувала което е шок за организма и за да се предпази е спрял да сваля килограми така нареченото задържане как то те посъветвах и горе вземи сантиметъра и си провери обиколките може там да има резултати. Пий много вода организма има нужда от нея за да изхвърля мазнините

Аз си изпих кафенцето вече и вече няма връщане назад почнах категорично

# 336
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Аз вчера бях на Лунната и без малко да припадна Sadхич не ми се отрази добре.продължавам с тази ,да видим Thinking
Иначе снощи хапнах малко сухар и едно сладко че малкия стана на половин година. Embarassed Embarassed Embarassed
mimitka,и аз мисля че може на мерки да си свалила.при мен е така Peace
Айде успех Китайки.  bouquet
И влизайте по-често  typeuu

# 337
  • Мнения: 1 169
Хайде японки заповядайте в новата темичка

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=158039.0

# 338
  • София
  • Мнения: 218
Идеята ссъс сантиметрите е чудесна,само където,в началото аз не съумях да ги измеря,та немога да направя съпоставка smile3514Но,в понеделник сутрин ще се премеря на кантарчето,ще си измеря обиколките,и ще започна наново таз диета,та дано вече има ефект,че направо много кофти се чувствам с тези килограми smile3518 smile3518 smile3518Много ми тежът
Gladness,няма смисъл да ти пожелавам успех,защото знам,че ще се справиш,защото имаш опи в тази диетка,само искам от теб още по-добри резултати от постигнатите до този момент.
Желая на всички хубави почивни дни,до понеделник Stop
PS:Радвам се,че получих разбиране и подкрепа от вас и съм сигурна,че заедно ще успеем.Благодаря на всички,които дават съвети и се опитват да ми помогнат  bouquet

# 339
  • Мнения: 488
Счятах, че никой не се интересува от "японското чудо" и я започнах сама-преди един ден, т.е., втори ден ми е. За мен: След второто раждане се посъбрах доста бързичко, ама,така и не разбрах, как последната година качих 13 кг. И сега, при 164 см, съм 64 кг и с талия 73 см (преди бях 52/53кг и с талия 59-60). Надявам се, да намеря кураж да продължа с диетата, щот нещо много ми се вие свят. Сигурно е от безсолието...  Rolling Eyes ooooh!
Отчитам: първи ден -вчера, 20.01.07г. изходни данни: 64 кг,талия 73 см, ръста го казах вече. Закуската- кафе със захарин (жертвата да не си сложа млекце бе жестока); обяд -2 яйца; вечеря(18ч)-печ.пиле със салата от алабаш, ряпа, морков и лимон. Втора вечеря(ок 22 ч) печена тиква без захар. Днес: не съм се мерила нарочно: закуска 8.00ч-кафе;10.30 салата от вчерашната+ 3 яйца+печена тиква (побърквах се от глад и само за храна мислех) 18.00ч.-печена тиква (с малко олио и мъ-ъ-ъ-ничко захар)20ч-кафенце със захарин. Не ми се яде нищо, ще пропусна вечерята-и без това май попрекалих с с угаждане. Сгафих ли нещо до тук? И изобщо някой спазва ли в момента тази диета? bowuu Crazy Flutter

# 340
  • Мнения: 1 169
Счятах, че никой не се интересува от "японското чудо" и я започнах сама-преди един ден, т.е., втори ден ми е. За мен: След второто раждане се посъбрах доста бързичко, ама,така и не разбрах, как последната година качих 13 кг. И сега, при 164 см, съм 64 кг и с талия 73 см (преди бях 52/53кг и с талия 59-60). Надявам се, да намеря кураж да продължа с диетата, щот нещо много ми се вие свят. Сигурно е от безсолието...  Rolling Eyes ooooh!
Отчитам: първи ден -вчера, 20.01.07г. изходни данни: 64 кг,талия 73 см, ръста го казах вече. Закуската- кафе със захарин (жертвата да не си сложа млекце бе жестока); обяд -2 яйца; вечеря(18ч)-печ.пиле със салата от алабаш, ряпа, морков и лимон. Втора вечеря(ок 22 ч) печена тиква без захар. Днес: не съм се мерила нарочно: закуска 8.00ч-кафе;10.30 салата от вчерашната+ 3 яйца+печена тиква (побърквах се от глад и само за храна мислех) 18.00ч.-печена тиква (с малко олио и мъ-ъ-ъ-ничко захар)20ч-кафенце със захарин. Не ми се яде нищо, ще пропусна вечерята-и без това май попрекалих с с угаждане. Сгафих ли нещо до тук? И изобщо някой спазва ли в момента тази диета? bowuu Crazy Flutter

Здравей и добре си дошла
диетуващите сме се събрали една голяма групичка от утре
обаче имаме нова тема вече http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=158039.0
пиши в нея пожелавам ти ъспех и всеки ден давайи отчет а и маи си прекалила с тиквата  Heart Eyes

# 341
  • Мнения: 488
Мислех, че съм съвсем не на място тук. ooooh!Но искам да сваля килцата. Благодаря за "добре дошлата". Ще се отчитам, но и утре няма да се меря на кантара (ако устискам да не го правя, де) Mr. GreenЩото изкушението е голямо- да притичвам и проверявам колко... В момента се чувствам претъпкана. Сега ще пийна чаша водица и ще си пусна някакво филмче, да да не мисля само за ядене...Искам за 8-ми март да съм си влязла в дънките. По-рано носех 26-ти номер, сега и в 30-ти не се побирам. Утре вечер пак ще се отчета. Но поне до следващия чт,пт не вярвам да стане има нещо видимо като резултат. newsm78 За пръв път в живота си се опитвам да спазвам диета. Никога не ми се е налагало. Благодаря за подкрепата!!! Laughing Laughing

# 342
  • Мнения: 488
А, за тиквата- тя ми се стори най-"безобидната" от плодовете, които имам (ябълки). За алабаша съм чела някъде, че е мн.полезен, затова специално си го взех за салатата. Действа разхлабващо, наистина. А морковите - просто при мен са универсално лекарство- при всякакви стомашни проблеми. Като бременна морковът беше единствентото, което ме спасяваше от гадните киселини . Сега го ползвам винаги, когато някое от момчетата ми се присвие от стомах - наистина помага безотказно. И... ме спасява от киселини - при тая диета.

# 343
  • Мнения: 1 169
А, за тиквата- тя ми се стори най-"безобидната" от плодовете, които имам (ябълки). За алабаша съм чела някъде, че е мн.полезен, затова специално си го взех за салатата. Действа разхлабващо, наистина. А морковите - просто при мен са универсално лекарство- при всякакви стомашни проблеми. Като бременна морковът беше единствентото, което ме спасяваше от гадните киселини . Сега го ползвам винаги, когато някое от момчетата ми се присвие от стомах - наистина помага безотказно. И... ме спасява от киселини - при тая диета.

Ако обичаш пиши в новата тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=158039.0
Благодаря   bouquet

# 344
  • Мнения: 488
о.к. Отивам в новата тема! И... да се похваля - без зор, минус 900 гр за два дни Heart Eyes като още не съм ходила до WC-то.

Общи условия

Активация на акаунт