Диета "Японско чудо" - 1 част

  • 42 107
  • 344
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 218
Оооооох,а пък аз страшно много обичкам плодчета,даже сам решила след 14 дневното чудо да мина на плодове+чай.Е,нищо,утре ми е 3-ти ден и ще ям плодчета,а имали ограничение в тяхното количество???
PS:засега всичко при мен е ОК,не изпитвам вълчи глад,не ме боли глава,имам сили,просто да не повярва човек,никога не съм предполагала,че ще ми бъде толкова лесно да пазя диети Rolling EyesА при вас как е мацки???

# 316
  • Мнения: 1 169
Оооооох,а пък аз страшно много обичкам плодчета,даже сам решила след 14 дневното чудо да мина на плодове+чай.Е,нищо,утре ми е 3-ти ден и ще ям плодчета,а имали ограничение в тяхното количество???
PS:засега всичко при мен е ОК,не изпитвам вълчи глад,не ме боли глава,имам сили,просто да не повярва човек,никога не съм предполагала,че ще ми бъде толкова лесно да пазя диети Rolling EyesА при вас как е мацки???

При предните ми опити да спазвам тази диета ми се виеше свят, причерняваше ми, чувствах се отпаднала, но бях упорита и си я спазвах последните няколко пъти се чувствам енергична  Mr. Green
дано и сега да е така

# 317
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Добро утро от мен  bouquet
Аз се чуствам перфектно,свежо ми е и въобще много съм доволна че я започнах диетата Party
а,къде сте всички newsm78.Аз сама ли ще си пиша Crossing Arms

# 318
  • София
  • Мнения: 218
Добро утро и от мен.При мен също всичко е ОК.Вторият ден мина добре и се чувствам перфектно.Не изпитвам никакъв глад и имам чувството,че и един месец мога да издържа на този режим,никак не е трудно.Днес ми е трети ден и мога да си хапвам плодчета,което е още по-добре.Взела съм си за работа 3 ябълки и още толкова мандаринки и днес ще пада голямо папкане.Не съм се теглила,но имам чувството,че не съм свалила кой знае колко,но важното е ,че се чувствам много по-добре и по-енергично отколкото когато се тъпчех в неусвест.Ами това е засега от мен,лек и успешен ден на всички и.....не се предавайте newsm10 newsm10 newsm10

# 319
  • Мнения: 1 169
Добро утро от мен  bouquet
Аз се чуствам перфектно,свежо ми е и въобще много съм доволна че я започнах диетата Party
а,къде сте всички newsm78.Аз сама ли ще си пиша Crossing Arms

Аз съм тук  Sunglasses
Много се радвам, че ти понася добре диетата дано има и задоволителни резултати  Hug

# 320
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Аз май сама си останах тука Crossing Arms
Ами,добре съм си,само дето се качвам на кантара през 5 мин.което хич не е добре Embarassed.Чесно до си кажа само за ядене си мисля Mr. Green,но удържам фронта.ако случайно много ми присвири стомаха хапвам 1,2 моркова,Няма проблем нали newsm78
И чай или кафе може ли да се пият в колеми количества Thinking,освен водата естествено

# 321
  • Варна
  • Мнения: 1 858
А дали ще може накто съм си на тази диета,утре да се метна набързо на Лунната Thinking
GlaDneSS???

# 322
  • София
  • Мнения: 218
Здрасти и от мен.Аз съм вече 4-ти ден и се чувствам добре,но имам чувството,че и с грам не съм свалила newsm45Утре и без това съм само на риба като 5-ти ден,та мисля и аз да пробвам Лунната,според мен няма да е проблем,даже ще ни се отрази много добре.Хайде чао и успех и престани с този кантар,че ще вземеш да се разочароваш и откажеш.То толкоз бързо не може да стане,трябва време,много време и търпение Naughty

# 323
  • Мнения: 1 169
А дали ще може накто съм си на тази диета,утре да се метна набързо на Лунната Thinking
GlaDneSS???
Мисля че няма да има проблем  Peace

# 324
  • Мнения: 595
Момичета,отказвам се...
Снощи за втори път се почувствах много отпаднала,глава ме заболя.
Диетатая спазвах стриктно -в повече от порциите за деня съм изяла общо за цялата седмица едно кило портокали и половин кокосов орех.Минус съм кило и триста което е смешно...
Очевидно диетата нито ми понася,нито ми действа.
Успех на всички!

# 325
  • София
  • Мнения: 218
Ехоооооооооо,момиченца.Какво стана с това чудо???Май никой неостана????Днес реших да се премеря и за мое огромно съжаление се оказа,че не съм свалила нито грам smile3534Но няма да се откажа толкова лесно NaughtyТо като си помисля,че тези килограми са трупани с години не може за ден,два да станем манекенки,нали така????Аз вярвам в успеха и все се надявам,че чудото ще стане,макар и на по-късен етап.Днес съм на лунната,а след това си продължавам по старият режим.А при вас как е???
Gladness,а ти мила ще почваш ли скоро,да ни даваш стимул,сила и кураж????Хайде моляте,моляте,моляте,тази тема се нуждае от теб Praynig
Лек и успешен ден на всички Joy Joy Joy

# 326
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Аз  съм тук   bouquet.Само че и аз като теб днес Лунувам,пък да видим Thinking
amrianka, Hug

# 327
Здравейте!
От утре мисля да почна диетката, защото съм много разочарована от четири дена съм на пълен глад и нищо -0кг! smile3511 smile3511 newsm45 newsm45
Моля ви кажете ми има ли ефект тая диета!Аз съм 70кг , а моето реално тегло е 53 кг!Изпадам в депресии!Все съм нна диета , а нищо!Помогнете ми моля ви! newsm45 newsm45 newsm45

# 328
  • София
  • Мнения: 218
Здрати, sweety.Ами какво да ти кажа за тази диетка-хубава е,чувала съм мн.добри отзиви за нея,ама нещо май е кофти периода за започване на диета.Аз 4-ри дни бях на нея и не съм свалила нито грам,та незнам Rolling EyesДнес съм на Лунната,а от утре си минавам отново на чудото.Все се надявам,че топенето на килограмите ще стане в последствие.Така че няма да си сама,ще се борим заедно.
P.S.Аз съм в същото положение като твоето,тежа 70 кг.а мечтата ми е заветните 50кг. Peaceхубаво би било да обменяме опит Hug

# 329
  • Мнения: 1 169
Gladness,а ти мила ще почваш ли скоро,да ни даваш стимул,сила и кураж????Хайде моляте,моляте,моляте,тази тема се нуждае от теб Praynig
mimitka не се отказвай и при теб ще има резултат я вземи сантиметъра и провери дали не си свалила по ханш, талия, бедра сантиметри случайно  Praynig
Здравейте милички   bouquet
От утре мисля да съм с вас на диетка  Mr. Green
Когато си бях в Ямбол майкиния кантар ме показваше 67 кг. и изпаднах в депресия  Crazy
а като се върнах и се притеглих на моя си съм 65кг. (моя е електронен затова му имам повече доверие )
Така важното е, че дойде деня в койте ще диетувам с вас   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт