Диета "Японско чудо" - 1 част

  • 42 112
  • 344
  •   1
Отговори
# 285
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
ако се спа3ва диета стриктно, както а3 направих преди време, се 3апа3ват постигнатите кг....ка3ват, че е гарантирано 3 години да си 3апа3иш теглото, но а3 3абременях и така и не ра3брах....но я правих всяка пьрва седмица на месеца - 3 месеца последователно...после си дадох почивка с ра3делно хранене....сега мисля да направя пак така Peace

# 286
  • Мнения: 1 169
има ефект стига след като свършите диетата да не се нахвърлите на храната и да се наядете като за последно
при мен често свършва така  Crazy ,но вече не ще се хвана сериозно, че ми писна да мъкна тия тежести с мен
успех на почналите и аз ще се включа в отбора тия дни    bouquet

# 287
  • Мнения: 780
оооо ужас - от вчера я започнах тази диета и днес вече ми иде да вия като вълк от глад  smile3514 но снощи май не издържах на изкушението и изядох и 1 маслинка и опитах от едно кюфте - само 1 зрънце ,  ама ....  Blush , и като ги гледах мойте хора в къщи как си хапват кюфтенца с лютеница/ която обожавам/ направо ми идваше да се  #2gunfire . а пия водааа ... като за световно

# 288
  • Мнения: 1 169
оооо ужас - от вчера я започнах тази диета и днес вече ми иде да вия като вълк от глад  smile3514 но снощи май не издържах на изкушението и изядох и 1 маслинка и опитах от едно кюфте - само 1 зрънце ,  ама ....  Blush , и като ги гледах мойте хора в къщи как си хапват кюфтенца с лютеница/ която обожавам/ направо ми идваше да се  #2gunfire . а пия водааа ... като за световно



Браво щом си издържала ще успееш
Успех   bouquet

# 289
  • Мнения: 780
благодаря   bouquet  . сутринта забравих да си хапна сухара ама еи сега на обяд ще си го наваксам с 2 те яйца - режа си ги на парченца и бавно , бавно .... да се залъжа . а аз преди - къде има една дума другите не са започнали да ядат а аз готова - много бързо ядях

# 290
  • Мнения: 595
Здравейте!
След тия празници реших и аз да се включа в групичката!
Почвам от утре-днес вече е късно....
Тегля се,слагам лентичка и...
Искам само да питам горчивото кафе мога ли да заместя с чай(без захар)?

# 291
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765

Искам само да питам горчивото кафе мога ли да заместя с чай(без захар)?

да, можеш..... по принцип в диетата е точно така - кафе или чай бе3 3ахар  Peace

# 292
  • Мнения: 1 169
ох, а аз още немога да се наканя да я почна приятеля ми има рожден ден утре и няма смисъл защото така или иначе ще се проваля ама от 12 ще съм на линия Rolling Eyes

# 293
  • София
  • Мнения: 218
Здравейте момичета.Аз съм нов член на вашият форум.От доста дълго време чета темите в него,но чак днес се престраших да ви пиша HugОт толкоз изчетено до този момент реших,че диетата Японското чудо най-много ще ми пасне и най-много на нея бих издаржала,такаче се присъединявам и аз към вас.В момента тежа 70кг.при височина 162 см.и ми се иска до 10 февруари(тогава е рожденният ден на приятеля ми)да стана 60кг.Има ли и други спазващи режима в момента???Моля ви пишете ми,нека взаимно се подкрепяме............

# 294
  • София
  • Мнения: 218
Gladness,мила,ти ще се включиш ли в режима да ни даваш сили или вече се раздели с ненужните килца????

# 295
  • Мнения: 595
Здравейте момичета.....
Здравей!
В момента (и)аз спазвам диетата.
Днес ми е 5 ден-рибния.Приготвих 2 сафрида с 1 домат във фолио и след малко я нападам Twisted Evil

# 296
  • Мнения: 1 169
Gladness,мила,ти ще се включиш ли в режима да ни даваш сили или вече се раздели с ненужните килца????

Здравей ще я почна след изпита ми той е на 19-ти
щеше да е хубаво да съм се разделила с килограмите, но не съм за съжаление

# 297
  • София
  • Мнения: 218
Здравейте,аз миналата седмица бях на моя си измислена диета,за да посвикна малко с глада,защото покрай празниците много си похапвах,та днес,нищо че ми е първи ден,не ми е чак толкоз трудно.Изпих си кафенцето,даже второ си взех и си изядох само едното яйчице,а другото ще си го пазя за спешен случай.Искренно се надявам да издаржа,имам воля и съм адски твърдоглава,но ще видим,засега всичко е ОК.А ти amrianka,колко свали за тези 5 дни???

# 298
  • София
  • Мнения: 218
Gladness,а теб ще те очакваме на 19-ти да знаеш.......Ти успя ли да задържиш сваленото от Японското чудо преди празниците?

# 299
  • Мнения: 321
Пак съм тук да видим този път дали ще се справя,защото положението е критично щом чак мъжа ми започна да ми прави забележки.... Blush Embarassed
Много се отпуснах и така се мразя!Време е да се накажа за дето не слушам и само се тъпча с таз проклета Кока-Кола... Naughty Crossing Arms
Днес вече изтървах затова оставям за утре радвам се,че няма да съм сама  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт