Тренировки в домашни условия - 116

  • 40 495
  • 767
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 920
Ето това е моят:


Хммм, девойки оцелулитени, нещо се бях сетила да ви питам. Колко от вас, които работят по цял ден на бюро като мен седят и с кръстосани крака по цял ден също? Оказва се, че моят мозък не функционира, ако не са ми кръстосани краката!
Аз ! В последно време, обаче усещам напрежение, на сгъвката зад колената и гледам да сменя позата.

# 46
  • Там където
  • Мнения: 792
Ами аз и преди като бях в oфиса и сега хоум офис все седя с кръстосани крака, крака по турски или подвити под дупето, което е ужасно- изтръпване, крампи и болки.... Най-добре е да са на високо-имах една топка по едно време в предишния офис и си ги вирвах на нея... Сега се сещам от време на време да лежа на дивана с крака на облегалката, но пък така ме болят очите Simple Smile

Последна редакция: сб, 09 апр 2022, 14:59 от Qaki

# 47
  • Мнения: 310
Здравейте! Сега открих групата, може би защото вие може да ми помогнете.
Тренирам у дома и не мога да си намеря подходящи обувки с подметка, която да не се пързаля на ламината. Може ли да споделите  вие с какви обувки тренирате и евентуално да ме насочите към марка, от която сте видяли наистина ефект (не се пързаля докато тренирате)

# 48
  • Мнения: 4 745
И аз много кръстосвам краката ,но от две години имам лайф хак ,държа ги на швейцарска топка вдигнати,много ми е удобно 👌
Днес горна част ...всяка част на тялото ме боли от тренировките тази седмица ,добре ,че утре почивам ...

# 49
  • Мнения: 7 745
Аз и на швейцарска топка ги кръстосвам. А не е хубаво. За кръста също- това успяха да ми го набият Инес и сестра й. Уж се опитвам да се контролирам, но все се оказвам крак връз крак. Работя по въпроса, де. Няколко години вече. Има подобрение, но не е като да е това, което искам. Определено е въпрос на навик- имала съм периоди, в които съм успявала да ги кръстосвам наистина минимално и резултат винаги е имало. Самоконтрол му е майката и на това нЯщо.

Дива Орхидея,
голямо благодаря!!! Hug

# 50
  • София
  • Мнения: 155
Дами, влизам с въпрос: ако не бъркам Дух, пусна линк към масажор, който причаше на пръчка с топчета и бил много ефективен срещу целулит. Намерих нещо подобно в Декатлон, може ли някой който е ползвал, един от двата да направи сравнение, този от Декатлон разбира се, е много по бюджетен
https://www.decathlon.bg/ured-za-masazh-500-modular-id_8544388.html, този публикувани от Дух, не съм запазила, благодаря предварително

# 51
  • Мнения: 1 176
За днес Cardio fix ден 19 и Upper fix ден 10 от 21DF RT. Може би двете най-омразни тренировки в цялата програма 😁. Много се радвам, че повече няма да се налага да ги правя.

Тренирам с Metcon 7. Не се хлъзгат на ламинат. Доста стабилни и удобни обувки. Пластмасовата част (оранжевата от снимката) от подметката ми беше странна в началото, но бързо се свиква. Моделът теснее леко, така че си взех 1/2 номер по-голям.
Скрит текст:

# 52
  • Мнения: 11 004
besyto, маратонките подходящи ли са за бягане и ходене?

# 53
  • Мнения: 1 176
besyto, маратонките подходящи ли са за бягане и ходене?

За ходене - да, за бягане - ползвала съм ги 3/4 пъти само като бягането ми е било 4-4.5км и са ми били удобни. За по-дълги дистанции не знам дали са подходящи. Честно казано не съм запозната точно какво трябва да се гледа в една обувка за бягане, освен удобството, но като че ли подметката трябва да е една идея по-мека. Може и да греша. 😁 По запознатите да споделят, ако могат.

# 54
  • Мнения: 11 004
Благодаря Simple Smile важно ми беше да са подходящи за ходене и кратки бягания, каквито са аеробните ми тренировки понякога  в залата.

# 55
  • София
  • Мнения: 493
Днес - 20 min full body workout with Caroline Girvan. Добавих и достатъчно упражнения за корем.

# 56
  • Мнения: 19 302
Не тренирам последните седмици заради мини операция, но ви чета. Почнах тези дни с  вело и малко лицеви на колене от днес.
Оплаквам се, че си загубих Ми банда. Преди това дъщеря ми си загуби нейната. Много са им лоши каишките. Сега се чудя дали пак същата да взема, или да търся друга. Много беше удобна, защото батерията държеше 1 месец и главно това ме спира да гледам смарт часовници.

# 57
  • Мнения: 1 176
За днес двете ми най-любими тренировки от 21DF RT - ден 20 Dirty 30 и ден 15 Lower fix. Чудя се следобед дали да не направя Obsessed with Fix. Не искам да я оставям за след ваканцията, а в същото време да не ми дойдат множко тренировките.

От известно време се заглеждам по фитнес гривните и обмислям покупка, но не мога да избера. 😁 Преди години ползвах ми банд, но с времето постепенно спрях да я нося. Наскоро подарих на сестра ми Фитбит 5, допадна ми, че може да се ползва като дигитален портфейл. Не се е оплаквала от проблеми с каишката, преди това беше с фитбит 3 и само ми ги хвали. Колега пък ми препоръча - Whoop, която има доста полезни функционалности, но дали ще ги ползвам. 😁

# 58
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
Здравейте. Приключи седмицата ми на нетрениране. Вчера карах колело с децата, а днес започнах ден 1 от Съмъртайм 3, цяло тяло https://youtu.be/x8epEyVM0o0

# 59
  • Мнения: 1 920
Само аз ли имам липса на енергия? Днес трябваше да тренирам крака вкъщи, но ме боли глава и нямам сили. Иначе вчера направих рамо и трицепс.

Общи условия

Активация на акаунт