Тренировки в домашни условия - 116

  • 40 496
  • 767
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 920
Добро утро,  момичета. Вчера се разписах с тази обичайното напъди, клекове, бг клек. Нещо дясното коляно ме наболява, сложиш някакви еластични колани,  който имам. Незнам изобщо помагат ли, тези конкретно май са за лакти, но ми стават на колената Grinning

# 31
  • Мнения: 989
Здравейте!
Днес преполових Епик 1, правих ден 25:


С голям страх започнах към тази тренировка, дори се замислях да я заменя с предложената алтернатива, но реших да се предизвикам и да опитам. Всъщност се оказа, че се справих доста добре. Направих няколко извода за себе си:
1. Отлично се справям с упражненията, в които има баланс - струва ми се, че тук голямо значение има 2-годишния ми опит с тренировките на Руми Илиева, където е заложен. Изобщо, всички упражнения, с които съм се сблъсквала и при нея, не ме затрудняват и ги правя с темпото на Карълайн.
2. Бърпитата са ми много слабо място. Засега не мога да ги изпълнявам със скок назад, а ги правя със стъпки. Скокът напред не ме затруднява. Тези "чудеса" на една ръка в момента изобщо не са в моята категория.
3. До момента правех диамантените лицеви опори само от колене. Днес реших да опитам от пръсти и успях - изпълних 10 за периода от 20 сек.
Искам да правя по-дълго разтягане след тренировките и да вмъкна мобилност, както преди, но работните ми дни са много дълги и напрегнати напоследък, и не успявам.
Хубав ден и прекрасен уийкенд от мен!

# 32
  • София
  • Мнения: 1 689
Днес се разписвам с долна част, Epic III, 7 ден. Правих с по-малко килограми.

За протеин аз харесвам кукитата на Everbuild и Biotech USA.
Готин ден от мен 🌞

# 33
  • Мнения: 7 745
Някой пита за спортни сутиени.
Аз съм мега-гига-хипер доволна от марката Syrokan. Търсих нещо с много силна поддръжка, защото съм чашка C (към D) и исках да скачам на въже. Имам два различни модела и двата са супер.

Супер полезно инфо, благодаря ти!
Аз също съм с чашка C към D, като преди МЦ положението става направо чудо- чучолято.
Откъде ги поръчваш, имат ли физически магазин в Бг?

# 34
  • Мнения: 2 242
Днес се записвам с тази тренировка. Малко ми дойде трудна на моменти и не успях да я направя на 100%



Към момента ползвам грахов протеин от Зоя и ми допада на вкус. Иначе имам и един Impact Whey Protein на Myprotein с вкус на натурален шоколад уж.. но ми идва твърде сладък. Има подсладител вътре, за който не съм прочела и сега така си стои в шкафа Simple Smile

# 35
  • София
  • Мнения: 2 686
Момичета, привет, аз почна, спра, почна, спра.. като една истинска Близначка постоянството не ми е силната страна. Но от известно време съм пак редовна (пупу) - може би, защото ни върнаха на място работно, където имам малко фитнесче на разположение. Та почнах и темичката да преслушвам.

И понеже ми се иска да сменя малко Сиднито (не се спира, а е все по-бременна), а Румито отдавна ми омръзна.., се зачудих дали Каролинката да не подхвана..

...та в този ред на мисли коя от всичките и ЕПИчни програми ще ми препоръчате (благодаря, за което)?

Или с коя да започна?! Има една Beginner, но пък може би е по-скоро за начинаещи начинаещи...

Колкото до телесата ми - само крачен целулит ме мъчи основно, вече не съм толкова желе слим..та така.

Хубав и слънчев уикенд и приятни тренировки!

# 36
  • Мнения: 321
Отчитам ден 4 на IRON - Full Body. Поизпоти ме, без да ми вади въздуха, така много обичам.
ТиЛи, за да не спамя тук, ти пиша на лични.

# 37
  • Там където
  • Мнения: 792
Отчитам ден 4 на IRON - Full Body. Поизпоти ме, без да ми вади въздуха, така много обичам.
ТиЛи, за да не спамя тук, ти пиша на лични.

Ох, пиши и на мен, че гледах 100 сайта в интернет и май ги нчма в БГ сайт. Изглеждат страхотни иначе. За да не съм съвсем спам и навлек съм доволна най-неочаквано и от едни от Декатлон, твърди с излята чашка, с тях ходя на табата и степ аеробика.

# 38
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
Сънчо, погледни коледна тренировки на Каролин.

# 39
  • Бостън
  • Мнения: 13 502
Ето това е моят:


Хммм, девойки оцелулитени, нещо се бях сетила да ви питам. Колко от вас, които работят по цял ден на бюро като мен седят и с кръстосани крака по цял ден също? Оказва се, че моят мозък не функционира, ако не са ми кръстосани краката!

# 40
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 460
Разместих малко тренировките днес, трябваше да е горна част, но направих цяло тяло. Ден 14 от Ендгейм - любимите ми три упражнения по 30 секунди и 30 секунди почивка

# 41
  • Мнения: 2 570
Ето това е моят:


Хммм, девойки оцелулитени, нещо се бях сетила да ви питам. Колко от вас, които работят по цял ден на бюро като мен седят и с кръстосани крака по цял ден също? Оказва се, че моят мозък не функционира, ако не са ми кръстосани краката!
Не е добре за циркулацията, Агент Simple Smile
Не можеш ли да сложиш нещо под бюрото, като мини вело или някаква платформа, да движиш краците?

# 42
  • Мнения: 1 176
За днес Pilates fix ден 18 и Total body cardio fix ден 13 от 21DF RT.

Аз по цял ден съм на бюро, но от както работя у дома се хващам, че седя във всевъзможни пози 😂. С кръстосани крака също, но сравнително бързо ми изтръпват и се налага да сменя позицията им.

# 43
  • Мнения: 865
Ползвате ли въже за скачане? Каква марка?

# 44
  • Мнения: 571
Такааа....вчера ми се стори малко тренировката и не си чувствах Д-то много натоварено та експериментирах с ритане назад с тежест. Днеска с целия си акъл понеже гледам тренировките по времетраене на VR-a съм си избрала една кратка за загряване, която се оказа уж за цяло тяло ама повече за дупе....познайте дали и следващата по програмата ми на Тонала не се оказа същата...та така... Който бе бил силен в главата (да си види упражненията предварително) бил силен в краката и в други части...Expressionless
Няврях се в сауната да релаксирам и да помрънкам тук.

Последна редакция: пт, 08 апр 2022, 21:59 от edira

Общи условия

Активация на акаунт