Тренировки в домашни условия - 116

  • 40 546
  • 767
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 560
Нона, има такива дни. Вчера едва изчистих и измих терасите и бях труп. Нямах нито желание, нито сили да тренирам. Затова пък днес е точно обратното и направих две тренировки общо 75минути и се чувствам прекрасно.
Ако искате да ви запари глутеуса и задното бедро, това е страхотна тренировка https://youtu.be/uJp6kbyn9ok Добре, че преди нея направих кардиото, защото, ако го бях оставила накрая нямаше да успея Simple Smile
Много е приятно и не е от типичните изтощителни https://youtu.be/TNVpBbjfQTE

# 61
  • Мнения: 865
Тези от вас, които имат постелката на Primafit, може ли да ми кажете шумоизолира ли?

# 62
  • Мнения: 138
Здравейте,
Може ли едно въпросче, кога е добре да се прави кардио в началото или в края на тренировката? Имам пътечка и велоергометър и се опитвам да ги включвам във всяка тренировка- 30 минути пътека или велото. Мислите ли че е ок така?

# 63
  • 1st floor
  • Мнения: 9 122
Аз пък да питам за вибриращия масажор на No Frame от Лидл, тук още някой го имаше. Ползвам го месец, харесва ми. За крака на най-силната степен с голямата кръгла глава. Обаче вчера се загледах в огледалата в МОЛ-а, че имам нови спукани капиляри по бедрата и прасците. Дали е възможно от него или просто сега ги виждам?

Агент, и аз стоя по осем часа на стол, 80% от които с кръстосани крака. Голяма гадост.

Шарени маратонки, ех! Имам едни на Адидас и едни на Асикс. Много си ги обичам. За оборудването - искам бягаща пътека, но не ми стиска да си купя. Голяма инвестиция, заема място, имам кростренажор (ползвам си го, не стои като закачалка).

За миналата седмица изпълних плана без едно кардио, заменено беше със снежен преход до Харамията. Бях с трима мъже и не ми беше проблем да следвам темпото им с моите къси крачета, но имаше места със зверски наклон и на слизане много напрегнах предните бедра. Сега имам жестока МТ, а не помня от преход да съм имала скоро. Вчера си направих и днешната тренировка и днес обимслям само плуване след работа, но ще видя как си движа крата, че сега сутринта съм много зле. Smiley

Ваннич, ако правя карди и силова в един ден, силовата ми е първа.

И една молба - някой от тук пишещите беше от Кюстендилско. Моля, да даде знак, когато се стопи снегът от билото към Руен. ММ не е ходил там и исам да му го причиня. Laughing

Малко снежни снимки от района на Седемте рилски езера, които все още са покрити с дебел сняг:
Скрит текст:






Последна редакция: пн, 11 апр 2022, 05:54 от НеПоКоРнА

# 64
  • Мнения: 10 013
Здравейте,
Може ли едно въпросче, кога е добре да се прави кардио в началото или в края на тренировката? Имам пътечка и велоергометър и се опитвам да ги включвам във всяка тренировка- 30 минути пътека или велото. Мислите ли че е ок така?

Здравей,
10 мин. преди тренировка е за загрявка, и 20-30 мин. кардио непосредствено след силова е класика.

Отчитам силна настинка, която съвсем влоших след тичане в ненормално време вчера.
А не бях тренирала цяла седмица, бях съвсем без сили.
Кашлям като магаре. Ще тренирам в зала на завет, като съм толкова кекава. Времето при нас е ужасно. 10 мин ясно слънце, 10 мин свиреп вятър, 10мин сняг. И така отначало.
В четвъртък заминавам на кратка ваканция, дотогава трябва да съм като нова.

Непо, фантастични снимки, за кой ли път! Никога не съм била там, в списъка ми е.

# 65
  • Мнения: 4 753
Непо ми може и от него да е ,ама даай на по ниска степен ,аз съм още на първа и втора скорост и не вдигам повече да се не натъртя....
Днес цяло тяло ,уикенда почивах....
П.С. Може да вземеш един лиотон да мажеш
Едит:забравих да кажа ,че съм намалила тежестите временно даже някои упражнения ги правя със собствено тегло -бг клек и повдигнатият отпад  назад ,това за да сваля малко обем и да заради пролетното изтощение ,че нещо ни бърка съня ..

Последна редакция: пн, 11 апр 2022, 11:47 от No_frame bitch

# 66
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 760
Днес ден 2 от Съмъртайм 3 - кардио и корем
https://youtu.be/7t2IzgEMG5Y

# 67
  • Мнения: 993
Здравейте!
Днес ден 26, Епик 1:


Много хубава тренировка за цяло тяло по нов за мен метод: 4*4*10мин - 4 серии*4упражнения, всяка серия се изпълнява 10 минути и финишър от 1 минута. Моите работни тежести бяха 2*5кг (Карълайн - 2*10кг). По време на самата тренировка усещах, че мога да работя и с по-големи тежести, но в момента се чувствам добре натоварена.
В събота - активна почивка (дълга разходка), в неделя - почистване на дома преди обяд, а след обяд лежане с книга в ръка.
Успешна и спокойна седмица!

# 68
  • Мнения: 1 562
Добро утро, дами Blush
Днес се гмурнах в новата серия на Карълайн - IRON. След два дни почивка най-доброто, което можем да направим за себе си, е здрава тренировка за крака Grinning
IRON е програма, която препраща към класическия бодибилдинг - максимални тежести, умерен брой внимателни повторения, по няколко серии от упражнение, малко по-дълги почивки между сериите.
Много съм доволна от себе си - Карълайн работеше с 2 (тук-там с 1) Х 15 кг, аз - също, като само за две упражнения слязох на 2 Х 12.5. Явно съм повишила силата за долна част. Наградих се с 10 минути корем Joy
Прекрасна седмица, момичета Kissing Heart

# 69
  • Мнения: 2 243
Започвам седмицата с любима тренировка. Треперят ми краката Stuck Out Tongue

# 70
  • Мнения: 19 325
Аз го ползвам с плоската глава на първа степен за прасците. На втора за бедрата. Не съм много редовна обаче и не съм забелязала някакви промени.
Витамин Ц май укрепваше капилярите.

# 71
  • Мнения: 310
...
Витамин Ц май укрепваше капилярите.
Да, витамин С укрепва капилярите

# 72
  • Бостън
  • Мнения: 13 569
Не е добре за циркулацията, Агент Simple Smile
Анджък де!

Първите 2/3 от предизвикателството минаха, от днес до петък ще е гърча, ще разделям на 2 и на 3 къси ако се налага, че почвам да се изнервям като ме забили тазобедрената.

# 73
  • София
  • Мнения: 504
Днес - 10 min legs + fat burn with Pamela Reaf. Аз го направих за повече от 10 мин, почивах между упражненията и модифицирах едно. Но много ме умори. Приятен ден!

# 74
  • Мнения: 318
Четвъртък -
20 Minute Upper Body Resistance Band Workout - Low Impact

Плюс:
Chest Press - 3x12
Chest Fly - 3x12
Pullover - 3x12
Side Bend - 3x12

Събота -  IRON Series 30 Min Full Body Workout - Dumbbell Circuits.Много ми хареса Simple Smile. В момента не  мога да следвам програма,но при повече свободно време мисля да пробвам тази.Това от видеото даже смятам да го правя пак в скоро време Simple Smile.

Вчера - 15 Min LEG WORKOUT WITH DUMBBELLS | at Home Dumbbell Leg Workout и STANDING ABS Workout // With Weights.

Днес - 15 минути на велоергометъра и 20 Minute Shoulder Workout with Dumbbells.

Успешна седмица на всички Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт