Тренировки в домашни условия - 116

  • 40 494
  • 767
  •   1
Отговори
# 15
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Благодаря за новата тема, Агент Flowers Hibiscus !
Как разбра, че ми трябват маратонки? Grinning  Искам да си взема по-тежки гири и аз (под "по-тежки" да се разбира 3-4, макс. 5 кг. Blush )

Миналата седмица и аз наблегнах на агрофитнеса. От тази седмица пък съм постоянно в офиса и вече нямам време за едночасови тренировки, както когато работех от вкъщи Sad Така че се върнах към 15-20 минутните.

... И да похваля слушалките Sony sport WI-SP510- изпрах ги по погрешка, и нищо им няма. Laughing

Дез, и аз прах слушалки Сони - даже се подобри звука Grinning

# 16
  • Мнения: 2 242
Здравейте Simple Smile включвам се и аз при вас да черпя идеи за тренировки. Имам изтъняване на хрущялите на двете колена и правя такива, които да не ги натоварват много. Днес правих тази:

И да питам дали имате отзиви за текстилни ластици за тренировки. В търсене съм на такива, защото другите ми се пързалят и не са ми удобни.
Иначе тренирам 4-5 пъти в седмицата, зависи как имам време с детенце на 10м.
Понеделник - долна част
Вторник - горна част
Сряда обикновено почивам или правя стречинг/йога колкото да се раздвижа
Четвъртък - цяло тяло
Петък - корем и упражнения за заздравяване на кръста
Събота е ден за пилатес
Неделя почивам или пак правя стречинг/йога.
Установих за себе си, че се чувствам по-добре като се раздвижа всеки ден и гледам и в дните на почивка пони малко да раздвижа костите Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 920
bl00dflowerz, а от какво се е получило това изстъняване?
Аз имам един текстилен от Декатлон, доволна съм.

# 18
  • Мнения: 2 242
Ами травматолога, при който ходих не ми обясни особено много. Каза начални артрозни изменения и изтъняване на хрущяла. Откри ми и някаква киста в дясното коляно, заради която ме боли при повече натоварване. Аз главно заради това отидох.
Предполагам, че до една степен е генетично и отделно 10-12 излишни кг, които боря от доста време. Приемам колаген, дано да има подобрение.

Благодаря, ще погледна в сайта. Не се бях сетила за Декатлон. Иначе аз гледах тези, но сайта не ми е познат и не смея да поръчвам.

# 19
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
И аз най-често ползвам текстилния от Декатлон. Другите не ги вадя често.
Привършвам си тази седмица БР 1 и 2, съчетано с три пъти седмично плуване и един ден преход. Седем дни не ми стигат и може да се наложи да окастря нещо - най-вероятно ще е кардиото. С храната съм добре, свалих два кг и половина, остават още два. В плато бях близо седмица, но от два дни май се поразмърдват нещата пак надолу. Морето е далече, спокойна съм. Grinning Повече ме притесняват идващите празници и трапезите с роднините.

# 20
  • Мнения: 1 176
Ползвам ето тези текстилни ластици и съм много доволна.

С тренировки ще се отчета довечера след работа 😁. Вървя си по план. Нямам особен прогрес откъм кг и см за тези две седмици въпреки, че освен двуразови тренировки последните дни имам и по минимум 17к крачки всеки ден. Силата и издръжливостта ми са се подобрили, което не е малко, но щях да се радвам и на малко минуси на кантара. 😁

# 21
  • София
  • Мнения: 493
Здравейте, днес - кардио с упражнения от 20 minute cardio workout with Caroline Girvan. Направих една част от тях, добавих корем. Благодаря за новата тема.

# 22
  • Мнения: 321
Днес е почивка в Iron и направих кардиото от седмица три на 21DF RT. Модифицирах тези от планк, защото още имам диастаза.
Сетих се да ви питам - на някоя от вас да са махали жлъчка? Предстои ми безкръвна след десет дни и се чудех после колко бързо се възстановява човек, преди да почне да вдига, защото изобщо не искам да прекъсвам програмата, тъкмо ми хареса нещо.
И също - какъв протеин ползвате?

# 23
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 460
Дива орхидея, лактозен или безлактозен протеин предпочиташ??

Днес ден 11 от ендгейм, крака, яки крака 😂 https://youtu.be/KPgU8P7M0Rs, добавих и 20 минути корем и съм като преродена. И аз като Ветрена почвам да се пристрастявам и отчитам, че чисто психологически се чувствам страхотно след тренировка.

# 24
  • Мнения: 571
Мерси за темата Ейдж!
Ега ти гадната година, не спрях да се контузвам и боледувам...изкарах една ушна инфекция в която ядях хора и не ми се тренираше хич.
Завръщам се с 10мин. Суперначъръл флоу за загряване и поредния ден от beginner heat тренировката на тонала. Остатъка на деня ще е посветен на селскостопански неволи - плевене и мълчване.

# 25
  • Мнения: 321
Някой пита за спортни сутиени.
Аз съм мега-гига-хипер доволна от марката Syrokan. Търсих нещо с много силна поддръжка, защото съм чашка C (към D) и исках да скачам на въже. Имам два различни модела и двата са супер.
Редактирам: нямам претенции какъв да е протеина (с или без лактоза), всичко ми понася.

Последна редакция: чт, 07 апр 2022, 22:38 от DivaOrhideq

# 26
  • Мнения: 2 555
Опа,изпуснах ви.
Мога да се отчета само с едни нови маратонки, които доста приличат на тези от първия пост.
Благодаря, Агент.

# 27
  • Мнения: 1 176
Да не изпусна да се отчета. За днес Upper fix от 3та седмица и Cardio fix от 2ра от 21DF  real time. Мъка ми беше горната част 😁. Може би това е тренировката, която най-малко ми допада от цялата програма. Любими са ми Dirty 30 и Lower fix. 🔥

# 28
  • Мнения: 11 004
DivaOrhideq, ползвам този протеин повече от година, само сменям вкусовете.
https://www.myprotein.com/sports-nutrition/impact-whey-isolate/10530911.html

Взех си две нови тениски и засега не планирам други придобивки за спорт.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт